PDA

Zobacz pełną wersję : prezentacja zdjęć, nazwa programu



turnau
20-01-2019, 15:37
Hej,
jako że do prezentacji zdjęć służył mi zawsze jeden oryginalny program jaki posiadałem z licencją, który powoli robi się stary i niezbyt chłonny na nowości stwierdziłem że muszę go zmienić.
Przypadły mi do gustu prezentację Kamili Piech, ma ktoś wiedzę jakim programem jest to wykonywane? Będę zobowiązany, link do przykładowej prezentacji poniżej:

https://vimeo.com/293100366

rafels3
20-01-2019, 18:44
Może zapytaj twórczynię? Będzie najprościej ;) IMHO: każdym, np. Proshow.

zdebik
20-01-2019, 20:45
Premiere pro takie rzeczy ogarniesz, filmik taki sobie (to stop motion do bani).

Ibiz
09-04-2019, 14:53
Nie wiem, nie zajmuje się tym, ale takie przeskakujące foty bez efektu przenikania, jakiegoś wygładzenia czy coś to strasznie skacze, chyba że to mi Internet szarpie ;)

hodunek
07-02-2020, 13:41
LR ogarnia całkiem sensownie proste slideshow, nic nie skacze, płynne przejścia, podkład, napisy, prościej się chyba nie da :)

marfot
09-02-2020, 12:04
LR ogarnia całkiem sensownie proste slideshow, nic nie skacze, płynne przejścia, podkład, napisy, prościej się chyba nie da :)

Dopiero od niedawna LR generuje filmik fullHD, który pozwala na więcej niż 20 zdjęć. Wcześniej LR wisiał przy większym nagraniu fullHD. Trzeba było w czymś posklejać krótsze odcinki.
To dotyczy RAW. Z JPG sobie radził.

Bechamot
09-02-2020, 14:41
irfanview ma funkcje plynnego przejscia , przy wyswietlaniu slajdow.

marfot
09-02-2020, 14:46
irfanview ma funkcje plynnego przejscia , przy wyswietlaniu slajdow.

Ale tu chyba chodzi o przekazanie komuś gotowego pokazu , który sobie wyświetli np. na TV bez komputera. Czyli np w jakimś formacie video.
Mam ten sam problem przy przekazaniu prezentacji zdjęć znajomym.

Bechamot
09-02-2020, 15:27
a to wystarczy dac zdjecia na google , podac haslo i wyswietlic o ile Tv ma wifi .
samo wyswietlenie jest b przyjemne dla oczu - z przenikaniem.

Yanc
17-02-2020, 12:21
Może zapytaj twórczynię? Będzie najprościej ;) IMHO: każdym, np. Proshow.

Podpinam się pod Rafelsa - kiedy robię takie prezentacje używam Proshow Producer. Problem jednak w tym że Proshow wypadł z rynku, firma zakończyła działalność w styczniu tego roku.

A ta animacja rzeczywiście jakaś taka nieprzekonująca.