PDA

Zobacz pełną wersję : Vancouver - gdzie focić?



Avadra_K
12-05-2006, 14:02
Ponieważ trafiła mi sie możliwość wyjazdu do Kanady, prosze o wskazówki, podpowiedzi wskazanie jakiś ciekawych miejsc w Voncouver i jego okolicach, tych blizszych i dalszych, gdzie można zrobić kilka ciekawych ujęć (architektura, przyroda). Dzięki za pomoc:D

Avadra_K
15-05-2006, 15:03
Hej, Ludziska !!!

Chyba mi nie powiecie, że nikt z Was nie robił zdjęć w Kanadzie.... Podpowiedzcie coś niecoś - nie bądźcie samolubni :!: :!: :D :D :D

FOTOGRAF
15-05-2006, 15:19
ja jak zawsze polecam lotniska ;-) godziny popoludniowe ;-) no i wschody i zachody slonce tez na lotniskach, wtedy jest fajne swiatlo oraz ciekawe fotki mozna zrobic ;-)
mzoe jeszcze, jakies, muzeka, parki... itp... sam wiecej niczego Ci nie powiem bo jeszcze tam nie bylem ;-( ale poszukam cos w necie, a jak znajde to napewno napsize, mzoe to choc odrobine Ci pomoze


strona vancouver moze tam sie czegos ciekawego dowiesz ;-)

Avadra_K
15-05-2006, 15:25
:D

Na stronce byłem, patrzyłem ogólnie rzecz biorąc ble, ble, ble Co do lotnisk - jakoś mnie ten temat nie specjalnie podnieca (zboczenie zawodowe - częste wyjazdy własnie głównie lotnisko - firma - lotnisko - napatrzyłem sie na nie (lotniska) to już mi przeszła ochota, żeby je focić. Ale dzięki za podpowiedź. Osobiście miałem na myśli jakieś rezerwaty (koniecznie muszę strzyelić sesję prawdziwemu indianinowi - ale nie takiemu którego parę razy widziałem w usa, tzn. strój prosto od krawca, maicure z salonu, fryzura od kreatora). Podobno gdzieś niedaleko od Vancouver są rezerwaty idian. Ale za chińskiego boga nie mogę nic znaleźć na necie.:mad:

borkomar
15-05-2006, 18:13
(zwłaszcza z nigo jestem dumny - jeszcze działa).

Masz blad w stopce;)

Avadra_K
16-05-2006, 09:21
Masz blad w stopce;)

Już się poprawiam - dzięki:smile: