PDA

Zobacz pełną wersję : Program do generowania fotoksiążek



Kaczmar199
17-09-2018, 09:04
Witam,

Czy istnieje jakiś program do generowania fotoksiążek na zasadzie:
- ustawiam parametry (ilość stron, wielkość albumu itp.)
- wybieram zdjęcia które mają się znaleźć na danej stronie
- program wyrzuca kilka kompozycji do wyboru
- wybieram co mi się podoba i jadę dalej

Jeśli nawet nie istnieje to proszę o jakieś propozycje czegoś podobnego, bądź innego programu w którym tworzycie fotoksiążki.
Niestety ostatnio musiałem coś takiego ogarnąć i ratowałem się photoshopem co było katorgą.

Z góry dzięki!

tombas
17-09-2018, 09:12
Witam,

Czy istnieje jakiś program do generowania fotoksiążek na zasadzie:
- ustawiam parametry (ilość stron, wielkość albumu itp.)
- wybieram zdjęcia które mają się znaleźć na danej stronie
- program wyrzuca kilka kompozycji do wyboru
- wybieram co mi się podoba i jadę dalej

Jeśli nawet nie istnieje to proszę o jakieś propozycje czegoś podobnego, bądź innego programu w którym tworzycie fotoksiążki.
Niestety ostatnio musiałem coś takiego ogarnąć i ratowałem się photoshopem co było katorgą.

Z góry dzięki!

to nie jest kryptoreklama:lol: ale używam nKreatora ze strony najlepszefoto (i tam tez zamawiam ksiązki)

Kerry
17-09-2018, 18:54
Też bym chętnie poznał taki program.Zobaczymy może ktoś coś doradzi...

CYNIG
17-09-2018, 19:21
Popatrz czy ten dostępny w LR nie będzie wystarczający. Możliwości konfiguracji ma dość sporo.

robertskc7
17-09-2018, 20:09
Fajne programy do książek sporo kosztują. Ten co mi się podoba 300 dolców. Najlpeszefoto można dodać do zalamo i można zamówić za free. Zalamo ma dokładnie to czego szukasz. Ustawianie parametrów plus gotowe ( nie koiczowte ) wzory

marlo
18-09-2018, 14:17
FOTOJOKER - ma plugin do generowania książki w InDesign - tworzy dwa dokumenty: 1. książkę z ilością zadanych stron; 2. Plik z okładką. Jak już sobie dowolnie całość złożysz - generujesz opcją dwa PDFy i wysyłasz do druku.

SAAL DIGITAL POLSKA - ma plugin do Photoshopa, z tym, że tam to już nieco na piechotę się tworzy poszczególne strony.

miszak
18-09-2018, 17:41
W każdym jest taka opcja.

Kaczmar199
24-09-2018, 09:03
Fajne programy do książek sporo kosztują. Ten co mi się podoba 300 dolców. Najlpeszefoto można dodać do zalamo i można zamówić za free. Zalamo ma dokładnie to czego szukasz. Ustawianie parametrów plus gotowe ( nie koiczowte ) wzory

Jak możesz napisz co to za programy po 300 dolców. Jestem w stanie położyć trochę grosza, żeby tylko nie robić albumów w photoshopie.

steamhammer
24-09-2018, 17:19
Wszystkie te warunki spełnia Fotofusion Lumapix.
Wydaje się być najlepszy. Ostatnia wersja V5.

radiki
25-09-2018, 09:45
Zdecydowanie polecam SmartAlbums firmy Pixellu, masz tam również opcję stworzenia albumu dla najlepszefoto.Możesz sobie ściągnąć w pełni funkcjonującego triala: https://pixellu.com .

brandcreation
25-09-2018, 12:49
CEWE Fotoksiążka - byłem zadowolony z jakości i stosunkowo łatwo się robi.

darekPolsztyn
25-09-2018, 23:48
Tylko i wyłącznie SmartAlbums! Skończą się Wasze troski i problemy ;) Nie, serio. Program szeroko polecany wśród naszych fotografów jak i zagranicznych. Są gotowe ustawienia m.in dla najlepszefoto, choć sam drukuję w crystalbums i to ich polecam. Soft jest bardzo intuicyjny a projektowanie zajmuje dużo mniej czasu. 100% zadowolenia!

steamhammer
26-09-2018, 16:47
SmartAlbums jest zdecydowanie skromniejszy ale i zarazem prostszy do nauki
niż Fotofusion. Wszystko zależy czego oczekujemy.:roll:

ekuznar
09-03-2019, 22:58
Sprobuj www.blurb.com. Program BookWright.