PDA

Zobacz pełną wersję : Zgrywanie zdjęć z dwóch aparatów



christoo
16-08-2018, 19:41
Witam, mam pytanie do duetu fotografów. W jaki sposób oddajecie zdjęcia? Chodzi mi o to, że jak posegregujemy zdjęcia datami to wymieszają się klatki np z przygotowań u młodego z przygotowaniami u Pani młodej którę są zrobione w tym samym czasie. Macie jakieś swoje sztuczki, dobre praktyki jak to ogarnąć żeby było dobrze? I drugie pytanie oddajecie zdjęcia które mają nazwe np. img_0891 itp? ?

Pozdrawiam

jinks
16-08-2018, 19:51
Witam, mam pytanie do duetu fotografów. W jaki sposób oddajecie zdjęcia? Chodzi mi o to, że jak posegregujemy zdjęcia datami to wymieszają się klatki np z przygotowań u młodego z przygotowaniami u Pani młodej którę są zrobione w tym samym czasie. Macie jakieś swoje sztuczki, dobre praktyki jak to ogarnąć żeby było dobrze? I drugie pytanie oddajecie zdjęcia które mają nazwe np. img_0891 itp? ?

PozdrawiamUłóż je w pożądanej kolejności i przenumeruj np. Kasia&Tomek_001.jpg itd.

christoo
16-08-2018, 22:57
Tak właśnie na chwilę obecną robie, tylko zastanawiałem się czy jest szansa ten proces jakoś zautomatyzować ;)

jinks
16-08-2018, 23:17
Tak właśnie na chwilę obecną robie, tylko zastanawiałem się czy jest szansa ten proces jakoś zautomatyzować ;)Możliwe, że w jakimś programie da się zrobić dwustopniowe filtrowanie jednocześnie - po body i po dacie.