PDA

Zobacz pełną wersję : [BATTLE] Adamm vs c42



Adamm
10-05-2006, 00:17
Kwiaty (bez uzycia makro) :D
Fotki wysyłamy do 17 maja do moderatora Tomasza Golińskiego.


c42:
zostalem polozony na lopatki zdjeciem nr1... dla mnie kompletnie nieczytelny obraz... naprawde nie bylo innego godnego zdjecia do pokazania w tym temacie? az strach poprosic autora o inne kwatki...

glos na 2 pozycje, milo sie oglada jak prawie kazda macropodobna fotke...

nawiasem mowiac dzial battle przypadl mi do gustu mozna niezle sie podrasowac ogladajac Wasze zdjecia a czlowiek byl taki samokrytyczny do wlasnej osoby


c42:
nie widzisz roznicy? macro przy tym temacie (kwiatki) to z gory pewne ze bedzie zdjecie kielicha od srodka, jeszcze tylko mrowki brakuje takie zdjecia zawsze sie podobaja, poprostu kazde poprawnie zrobione zdjecie macro bedzie sie podobac mniej lub bardziej bo pokazuje to co golym okiem nie widac... zdjecia z wylaczeniem obiektywow macro bylyby ciekawsze w pojedynku.... autor musialby sie skoncertowac na 1 lub kilku kwiatach a takze patrzec na to co jest w poblizu... zrobcie chlopaki replay przeciez to wersja beta a zabawa gora

skoro się "podrasowałeś" i nie chcesz makro a zabawa Ci się podoba...

c42
10-05-2006, 08:06
rozumiem ze dysponujesz po bitwie ze Snowboarderem jeszcze 2 tuziny podobnych ujec ale dalbys wiekszy czas na przygotowanie sie kiedy Ty juz jestes po zawodach strzeleckich a ja dopiero bede wyczekiwal w mojej kotlinie slonca :-) moga byc kwiaty bez macro!

Adamm
10-05-2006, 08:57
owszem dysponuję nawet trzema tuzinami podobnych ujęć :) lecz chciales bez makro więc dla odmiany bez obiektywu makro, termin tydzien wiec chyba standard, poza tym u mnie deszcze częściej padają...

Tomasz Urbanowicz
10-05-2006, 09:32
A może w ogóle bez obiektywów popstrykajcie? :)

bachoo
10-05-2006, 09:53
nooo! trąci klasyczną szkolną "solówą". najpierw walka na słowa. dawaj go!!!!

a tak jak juz te kwiaty to moze:

1 kwiaty o północy bez statywu
2 kwiaty z lotu ptaka (macro)
3 zapach kwiatów

Tomasz Golinski
10-05-2006, 11:48
Ustalcie precyzyjnie, jaka skala odwzorowania to juz nie makro ;)

Adamm
10-05-2006, 14:41
he he, jesli o mnie chodzi to moze byc cokolwiek, to kolega wybrzydzal na makro wiec niech bedzie bez makro
a swoja droga skoro kilka osob tutaj podalo calkiem fajne tematy to czemu nie sprobuja sami walczyc?
osobiscie najbardziej podoba mi sie pomysl bez obiektywow (bez robienia sobie jaj - mowie powaznie) juz od jakiegos czasu chodzi za mna pomysl zeby uzyc body cyfrowego jako kamery otworkowej tylko jakos nie moge sie za to zabrac, jesli ktos jest chetny na pojedynek to zapraszam - wtedy bede musial sie za to zabrac w koncu :D

Adamm
11-05-2006, 22:40
moja fotka wyslana do Tomasza Golinskiego

Tomasz Urbanowicz
12-05-2006, 08:35
Przed ustaleniem precyzyjnym o którym pisał Tomasz? :)

Adamm
12-05-2006, 08:48
Przed ustaleniem precyzyjnym o którym pisał Tomasz?
ustal to we wlasnej bitwie - moze sprobujesz bez obiektywu?

Tomasz Urbanowicz
12-05-2006, 09:04
Nie gorączkuj się - trochę poczucia humoru. Ja kiedyś może spróbuje w ogóle bez aparatu :)

Adamm
12-05-2006, 09:11
nie chodzi o poczucie humoru tylko o pieprzenie bzdur

Tomasz Urbanowicz
12-05-2006, 09:14
Ostre słowa :)
Ja EOT :)

Adamm
12-05-2006, 09:16
owszem ostre

c42
12-05-2006, 15:49
ale agresora macie a mi dzisiaj typek z warszafki wybil piescia szybe w samochodzie bo celowal we mnie! co najlepsze nie dostane odszkodawania z PZU bo za niska szkoda... wszystko jest na policj i teraz pan burak z wawki ktory uciekl z miejsca bedzie jedzil na rozprawy na slask.... ale mam dzisiaj nerwa... a te kwiatki to juz snia mi sie po nocach... wczoraj oblecialem cale ogrodki dzialkowe wszystko jest juz zdechle i trzeba czekac na nowy wysiew :/ mam nadzieje ze pojawi sie cos nowego przed 17.05.... sorry za offtopa :-(

Adamie masz pewnie jakies piekne landszafty porobione z irlandii wez wrzuc gdzies na serwer z przyjemnoscia poogladam jak sie masz na zielonej wyspie...

darqx
12-05-2006, 19:51
co najlepsze nie dostane odszkodawania z PZU bo za niska szkoda...

troche OT - ale jezeli o szyby szczególnie boczne to maja to do siebie że robią troche szkody: rysują lakier na drzwiach i niszczą tapicerkę drzwi - obsypując sie. więc popatrz dobrze a może jednak ta szkoda przekroczy franszyzę.

pozdro

Zielony
12-05-2006, 20:43
c42 - opisz w osobnym wątku o przygodzie. Coś z aparatem miało to wspólnego?

c42
12-05-2006, 23:41
c42 - opisz w osobnym wątku o przygodzie. Coś z aparatem miało to wspólnego?

tak mialo wspolnego ;-) byl w bagazniku... przezyl :]

cos chciales w tym poscie wyrazic czy dobic do 2000 szt? :>

Zielony
12-05-2006, 23:58
cos chciales w tym poscie wyrazic czy dobic do 2000 szt? :>

nie, poprostu chciałem dobić :lol: muszę się wyrobić bo niedługo rocznica na forum :lol:

c42
16-05-2006, 20:59
Adam nie dam rady wyrobic sie w terminie bo kompletnie nie mam czasu :/ najblizsza szansa na zlapanie aparatu i pobieganie za kwiatkami to u mnie niedziela :-( termin bylby OK gdyby nie nawal pracy i wybuchowa pogoda... masz wiec 3 mozliwosci wygrywasz walkowerem bo na sile nie bede dawal zdjecia, przedluzasz termin albo pozwalasz na podeslanie jakiegos starego ujecia... nie boj sie to byloby zdjecie zrobione tydzien po zakupie dslr ;-)

Adamm
16-05-2006, 23:56
c42 masz dwie mozliwosci :)
- wrzucasz stare zdjecie
- przedluzasz termin (wpisz do kiedy chcesz zeby wszyscy widzieli)
wybor pozostawiam Tobie :D
moje czeka u moderatora
pozdrawiam

c42
17-05-2006, 07:19
zeby igrzyska sie odbyly poszla starsza fotka do Tomka, bez wzgledu na wynik ankiety jestes zwyciezca tego starcia :-) gratuluje postawy i zycze milego dnia!

towersivy
17-05-2006, 14:27
Panowie walłem gafe.....chciałem zagłosowac na 2, ale wparował ktos do biura i w posmiechu kliknełem na pierwsza fotke, da sie to odkrecic :smile:

Tomasz Golinski
17-05-2006, 15:02
Raczej się nie da, ale nie martw się, to demokracja, jeden głos się nie liczy ;)