PDA

Zobacz pełną wersję : [kraków] 14.05.06 - 10 lat Teatru Tańca grupaBOSO w NCK!



Kubaman
09-05-2006, 21:58
Witam,

14.05.06, czyli w najbliższą niedzielę o godzinie 18.00, w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie odbędzie się koncert jubileuszowy Teatru Tańca grupaBOSO.

Jest on podsumowaniem 10 letniej pracy tego niezwykle utalentowanego i ciekawego krakowskiego zespołu prowadzonego przez niedawnego tancerza Śląskiego Teatru Tańca i tancerza klasy mistrzowskiej tańca towarzyskiego Eryka Makohona.

Serdecznie wszystkich namawiam bo można focić 8-) i jest to naprawdę spory kawałek świetnej tanecznej sztuki. Nieco więcej informacji możecie znaleźć w dziale kalendarium tutaj. (http://www.taniecwkrakowie.pl/).



P.S> koncertowi towarzyszy wystawa scenografii zespołu wraz ze skromną prezentacją zdjęć z niektórych ich spektakli mojego autorstwa :oops:

Tomasz Golinski
09-05-2006, 22:00
Pozwoliłem sobie przeedytować trochę tytuł, żeby fajniej było ;)

Kubaman
09-05-2006, 22:05
sorki Tomek, na tym forum ostatnio nie bywałem i nie zanotowałem zmiany z wasadach. Poprawię się.

Grrzesiek
09-05-2006, 23:32
Ja mam pytanie, jak wyglada sprawa wejscia na te wystepy, chetnie bym sie przeszedl.

No i druga sprawa, minimalna ogniskowa, zakladam ze byles juz kiedys na czyms takim w NCK i mniejwiecej wiesz w jakiej odelglosci mozna sie znalezc od wystepow.

Kubaman
10-05-2006, 09:55
no byłem, skądś te zdjęcia na wystawe musiałem wziąć ;)

Zerknij do mojej galerii z podpisu w dziale Taniec współczesny - w większości sa exify i łatwo się zorientujesz jaka ogniskowa daje jakie wyniki. Minimalnie IMHO to dobry Tamron 24-75/2.8, a najlepiej Canon 70-200/2.8 IS ;)

Swiatło, światło i jeszcze raz światło, oraz ogniskowa powyżej 50mm na cropie jeśli siądziesz w pierwszym rzędzie i będziesz focił głównie akcje z przodu sceny. Koniecznie monopod lub statyw, bo flesz nie wchodzi w grę w żadnym wypadku.