PDA

Zobacz pełną wersję : [battle] towersivy vs bundy vs zaibatsu vs czeczot



towersivy
06-05-2006, 13:21
Ostatnio aparat troszke sie nudzi wiec aby sie zmobilizowac chetnie bym z kimś "powalczył"

Proponuje temat "Dziecko" lub "Rodzina"

Mam nadzieje ze formułujac w ten sposob tytuł posta nie zostane zbanowany :smile:

Pozdrawiam.

bundy
06-05-2006, 13:26
Ostatnio aparat troszke sie nudzi wiec aby sie zmobilizowac chetnie bym z kimś "powalczył"

Proponuje temat "Dziecko" lub "Rodzina"

Mam nadzieje ze formułujac w ten sposob tytuł posta nie zostane zbanowany :smile:

Pozdrawiam.

Hmmm...temat "Dziecko" mógłby w sumie podjąć :-) Daj mi czas do poniedziałku - to się zdecyduję, bo nie wiem czy będę miał wystarczająco dużo czasu na sfocenie tematu :-) (no chyba, że zrobię mały kancik i dam archiwalną fotkę ;-) ;-) ;-) )

Zaibatsu
06-05-2006, 13:28
Jeśli można to ja też mogę powalczyć ? :D

bundy
06-05-2006, 13:28
Jeśli można to ja też mogę powalczyć ? :D

To co? Zrobimy jakąś większą jatkę? ;-)

towersivy
06-05-2006, 13:29
bundy - dla mnie zaden problem :smile: moge poczekac do poniedziałku :wink:

Patrzac na twoje WWW miałbym nad czym myslec i pracowac :smile:

Zaibatsu - jesli władza nie ma nic przeciwko takiej batalii to nie ma problemu :smile:

bundy
06-05-2006, 13:31
bundy - dla mnie zaden problem :smile: moge poczekac do poniedziałku :wink:

Patrzac na twoje WWW miałbym nad czym myslec i pracowac :smile:

Na stronie mojego juniora w sumie nie ma zbyt dużo zdjęć - strasznie ją zaniedbałem :-)

Zaibatsu
06-05-2006, 13:31
a co na to władza ?:D

bundy
06-05-2006, 13:32
a co na to władza ?:D

Spoko, jak napiszemy do Rzecznika Praw Dziecka, że będziemy focić maluchy, to może do jesieni otrzymamy pisemną zgodę :-) Pełny luz ;-)

Zaibatsu
06-05-2006, 13:35
to jaki jest termin nadsyłania fotek jesli ewentualnie "Władza" nie będzie mieć nic przeciwko ?

towersivy
06-05-2006, 13:38
Proponowałbym do Soboty lub Niedzieli czyli odpowiednio 13-14 Maja... co wy na to??

Zaibatsu
06-05-2006, 13:40
termin ok a "robimy" dzieci ;) czy rodzinę :D

czeczot
06-05-2006, 13:41
Jak można to ja w temacie dziecko też chętnie coś wrzucę. Tylko czy może być archiwum, oczywiście zdjęcie nigdzie wcześniej nie zamieszczone czy musi być aktualne? Bo jak musi być aktualne to nie wiem czy dam rade czasowo.

Zaibatsu
06-05-2006, 13:43
Jak można to ja w temacie dziecko też chętnie coś wrzucę. Tylko czy może być archiwum, oczywiście zdjęcie nigdzie wcześniej nie zamieszczone czy musi być aktualne? Bo jak musi być aktualne to nie wiem czy dam rade czasowo.

to byłaby już wojna a nie bitwa, ale moim zdaniem mogło by być ciekawie :D, co do korzystania z arch. ja nie mam nic przeciwko

towersivy
06-05-2006, 13:46
Zaibatsu - niech stanie na dziecku, ale powiedzmy ze znalezienie sie na zdjeciu człona rodziny jest dopuszczalne :wink:

Zaibatsu
06-05-2006, 13:48
czytałem regulamin i tam nie zauwarzyłem nic przeciwko wieloosobowej bitwy i korzystania z arch., wiec pytanie brzmi czy walczymy we czwórkę ?

bundy
06-05-2006, 13:49
Kwestia wystawiania archiwaliów jest nieco dyskusyjna i myślę, że trzeba by było to ustalić konkretnie przed bitwą :-)
No i cały czas nie wiemy czy taka bitewka na 3-4 fronty jest dopuszczalna przez naszych bossów :-)

Ale pomijając to, ja przyjmuję wyzwanie!

Zaibatsu
06-05-2006, 13:51
"Bosy" odezwijcie się :D

Robert31-R1
06-05-2006, 13:55
Czy i ja moge powalczyć?

bundy
06-05-2006, 13:55
A tak w ogóle to ja jestem trochę niekumaty w kwestii tych bitew :-) Fotki się publikuje samemu i podsyła na forum linki czy też przesyła się pliki któremuś z bossów? Jaka rozdziałka ma być tych fotek?

bundy
06-05-2006, 13:56
Czy i ja moge powalczyć?

No pięknie ! To będzie krwawa jatka jak za czasów Aleksandra Wielkiego :-) Trup padnie gęsto, mówię wam! ;-) ;-)

Zaibatsu
06-05-2006, 13:58
A tak w ogóle to ja jestem trochę niekumaty w kwestii tych bitew :-) Fotki się publikuje samemu i podsyła na forum linki czy też przesyła się pliki któremuś z bossów? Jaka rozdziałka ma być tych fotek?

tu jest regulamin http://canon-board.info/announcement.php?f=40&a=11

towersivy
06-05-2006, 14:04
Kwestia wystawiania archiwaliów jest nieco dyskusyjna i myślę, że trzeba by było to ustalić konkretnie przed bitwą :-)
No i cały czas nie wiemy czy taka bitewka na 3-4 fronty jest dopuszczalna przez naszych bossów :-)

Ale pomijając to, ja przyjmuję wyzwanie!


Zgadza sie, do bitwy staja fotki wczesniej nie Publikowane!

towersivy
06-05-2006, 14:04
Kwestia wystawiania archiwaliów jest nieco dyskusyjna i myślę, że trzeba by było to ustalić konkretnie przed bitwą :-)
No i cały czas nie wiemy czy taka bitewka na 3-4 fronty jest dopuszczalna przez naszych bossów :-)

Ale pomijając to, ja przyjmuję wyzwanie!

Super!

Do bitwy staja fotki wczesniej nie Publikowane!

Edit: przepraszam za dubla....

bundy
06-05-2006, 14:06
tu jest regulamin http://canon-board.info/announcement.php?f=40&a=11

No dobra, ale tam nic nie pisze na temat KTO publikuje foty. Ja mam sobie fotkę wrzucić na swój serw czy też podesłać do moda który się opiekuje bitwami?

bundy
06-05-2006, 14:08
Super!

Do bitwy staja fotki wczesniej nie Publikowane!



Czyli fotki zrobione wcześniej ale nigdzie nie pokazane mogą być?

Zaibatsu
06-05-2006, 14:09
ok czyli bez żadnych archiwów fotka ma być zrobiona w ciągu tego tygodnia tylko trzeba poczekać na Modów czy nie stoi nic przeciwko bitwie 5 osób :D

towersivy
06-05-2006, 14:09
Czyli fotki zrobione wcześniej ale nigdzie nie pokazane mogą być?

Tak :smile:

bundy
06-05-2006, 14:11
ok czyli bez żadnych archiwów fotka ma być zrobiona w ciągu tego tygodnia tylko trzeba poczekać na Modów czy nie stoi nic przeciwko bitwie 5 osób :D

Spokojnie :-) Niech wyzywający się wypowie i ustali ostatecznie kwestie:

1) Termin nadsyłania
2) Temat (bo w końcu nie wiemy który z dwóch)
3) Czy mogę być foty zrobione wcześniej ale nigdzie nie publikowane
4) Czy zgadza się na taką multi-bitwę? (pomijąjąc zgodę modów)

Zaibatsu
06-05-2006, 14:11
ale jest napisane że Osoba która wyzywa tworzy wątek o nazwie [battle] swój_nick vs nick_osoby_wyzwanej i tam dosyłane są foty chyba :D w postaci linków :D

towersivy
06-05-2006, 14:26
Co do multibitwy to jesli jest ona mozliwa to chciałbym aby zabrały w niej udział max 4 osoby. Ale jesli nie jest to mozlwie to jako pierwszy wyzwanie podjał bundy i je przyjał wiec wowczas prosiłbym moda o zmiane tematu na towersivy vs bundy



Co do regulaminu naszej bitwy:

1.Zdjecie moze pochodzic z archiwum ale tylko wtedy kiedy nie zostało nigdzie opublikowane.

2.Tematem zdjecia jest "Dziecko" w zdjeciu moze znajdowac sie inna osba lecz głowynym i wyraznym tematem ma byc własnie Dziecko

3.Termin ustalamy na 14 maja czyli Niedziele.

bundy
06-05-2006, 14:26
Ok, towersiwy :-) Ustal ostateczne warunki i wyzywaj nas na pojedynek! :-)
Ach już słyszę ten bitewny zgiełk :-) hehehe...

Aktualizacja: towersiwy już to zrobił ale nie zauważyłem :-)

Chyba jednak multibitwy są legalne - zobaczcie podpięty temat z wynikami bitew i bitwę numer 5

Tomasz Golinski
06-05-2006, 14:54
Nie przejmujcie się tak bardzo regulaminem, grunt to zabawa. A fotki po zrobieniu podeślijcie któremuś modowi, który je anonimowo wystawi.

Zaibatsu
06-05-2006, 15:08
To jak Towersiwy walczymy w czwórkę :D

towersivy
06-05-2006, 15:27
Walczymy :smile:

bundy
06-05-2006, 15:29
Walczymy :smile:

No to rób teraz właściwy temat :-) [battle]towersivy vs reszta świata :-)

Tomasz Golinski
06-05-2006, 15:33
Nie, zmienie po prostu tytuł tego wątku. Tylko może jeszcze ktoś się dołączy czy zaczynacie w tym składzie?

bundy
06-05-2006, 15:35
Nie, zmienie po prostu tytuł tego wątku. Tylko może jeszcze ktoś się dołączy czy zaczynacie w tym składzie?

Widzę, że jesteś Tomku żądny krwi :-) Toż to będzie prawdziwa rzeź niewiniątek ;-) ;-)
Ale jak będziemy się prać w więcej niż 10 osób, to ja chyba wymiękam :-)

A temat możesz już zmienić na: [battle] towersivy vs kto_tylko_chce_i_ma_ochotę :-)

Zaibatsu
06-05-2006, 15:40
Wydawało mi sie że Towersivy dopuścił 4 osoby do bitwy :D

Zaibatsu
06-05-2006, 15:45
To ja życzę powodzenia przeciwnikom :)

towersivy
06-05-2006, 17:05
Koncept zdjec juz przygotowany od wtorku do czwartku mam urlop wiec w tych dniach bede sie starał spłodzic cos sensownego.

Przeciwnikom zycze duzo swiatła i udanych kadrow :smile:

bundy
06-05-2006, 17:07
Koncept zdjec juz przygotowany od wtorku do czwartku mam urlop wiec w tych dniach bede sie starał spłodzic cos sensownego.

Przeciwnikom zycze duzo swiatła i udanych kadrow :smile:

Wzajemnie :-) Ja też już mam w głowie całą strategię bitwy :-)

Zielony
06-05-2006, 20:54
Kurde, a ja mógłbym się dołączyć?? 5 osób to będzie naprawdę rzeźnia :D
Moge? Moge? Moge?

Mam tu taką niezłą dziecine pod ręką do obfocenia :D

towersivy
06-05-2006, 21:02
Zielony - sorki ale skład juz ustalony i nie bedziemy juz mieszac, ale mysle ze bedzie jeszcze wiele okazji na "pojedynek" :smile:

Pozdro

Zielony
06-05-2006, 21:13
Zielony - sorki ale skład juz ustalony....


Meeeeeeeee Meeeeeeee Meeeeeeee :cry:

Tomasz Golinski
06-05-2006, 21:21
Zielony, wyzwij kogoś na pojedynek zamiast płakać.

Zielony
06-05-2006, 21:37
Zielony, wyzwij kogoś na pojedynek zamiast płakać.

Przyjdzie i na to pora :D

bundy
09-05-2006, 16:20
Ok Panowie, ale do kogo wysyłamy gotowe zdjęcia? Mnie w drodze rzucania kostką wypadł Muflon :-)
BTW: Ja już mam fotę :-)

towersivy
10-05-2006, 16:08
Mi narazie z wolnego wyszły Nici i nie nie zrobiłem buuuuu licze a wrecz jestem pewien ze jutro cos zrealizuje.

Pozdro.

Zaibatsu
11-05-2006, 19:34
Towersivy co z twoim aparatem słyszałem że miał wypadek? współczuję

towersivy
11-05-2006, 19:41
Zaibatsu - ciezko nie wiem co z tego bedzie....ale do pojedynku postaram sie ze wszystkich sił nie przeciagac, jutro i tak odwiedza mnie ojciec aby pomoc mi to załatwic i podrzuci mi swoja puszke.

Pozdro

towersivy
14-05-2006, 12:53
Witam

Jesli to mozliwe chciałbym przesunac termin o kilka dni......myslałem ze bede zdolny jakos zorganizowac czas aby sie wyrobic jedank nie dałem rady za co bardzo przepraszam!! Chciałbym aby termin przesunał sie max do piatku, pisze juz do piatku bo nie wiem jak bedzie klarowała sie sprawa w sadzie i nie wiem jak ustale z szefem wolne, moge sie sie juz wyrobic do wtorku ale aby kolejny raz nie przeciagac daje juz termin piatkowy Ostateczny!! mogłbym dac cos z szuflady ale chce zrobic cos nowego, jesli moderatorzy oraz panowie bioracy udział w zabawie nie wyraza zgody zapodam cos z szuflady.

Jeszcze raz przepraszam uszestnikow za te komplikacje.

Pozdro.

Zaibatsu
14-05-2006, 16:42
Ja jestem za a nawet przeciw :D czyli w wolnym tłumaczeniu również nie miałem czasu zrobić czegos nowego i musiałbym się posiłkować archiwum :)

czeczot
15-05-2006, 07:01
Witam

Jesli to mozliwe chciałbym przesunac termin o kilka dni......myslałem ze bede zdolny jakos zorganizowac czas aby sie wyrobic jedank nie dałem rady za co bardzo przepraszam!! Chciałbym aby termin przesunał sie max do piatku, pisze juz do piatku bo nie wiem jak bedzie klarowała sie sprawa w sadzie i nie wiem jak ustale z szefem wolne, moge sie sie juz wyrobic do wtorku ale aby kolejny raz nie przeciagac daje juz termin piatkowy Ostateczny!! mogłbym dac cos z szuflady ale chce zrobic cos nowego, jesli moderatorzy oraz panowie bioracy udział w zabawie nie wyraza zgody zapodam cos z szuflady.

Ja też nie zdążyłem i dlatego będę musiał dać z archiwum. Dla mnie możemy przesunąć termin może uda mi się w tym tygodniu zrobić.

Czy muflon mógłby podać adres poczt, skoro został wybrany, y na który wysyłać zdjęcia?

bundy
15-05-2006, 09:01
Ja też nie zdążyłem i dlatego będę musiał dać z archiwum. Dla mnie możemy przesunąć termin może uda mi się w tym tygodniu zrobić.

Czy muflon mógłby podać adres poczt, skoro został wybrany, y na który wysyłać zdjęcia?

Umieść fotkę na Imageshack'u i podeślij Muflonowi na PW link do niej.

towersivy
17-05-2006, 12:45
Panowie jestescie gotowi?? :smile:

bundy
17-05-2006, 13:16
Panowie jestescie gotowi?? :smile:

Ja tak - dałem Muflonowi link do foty na Imageshacku
Roześlij PW do pozostałych.

Hmm...teraz coś ten link do foty na Imageshack'u się posypał i jest: Bandwidth Limit Exceeded :-)

towersivy
17-05-2006, 18:28
Reszta panow bioraca udział w walce niech jak najszybciej wysle swoje propozycje do Mufona.

Pozdrawiam

towersivy
18-05-2006, 16:18
Panowie ktorzy jeszcze nie podesłali fotek, prosze o jak najszybsze załatwienie sprawy w przeciwnym wypadku startujemy.

Pozdrawiam

towersivy
19-05-2006, 20:38
Oki panowie, za kilka minut powinna pojawic sie sonda.

Pozdro

Tomasz Golinski
20-05-2006, 10:31
No i co z tym battle?

towersivy
20-05-2006, 11:09
Bundy wysłał linka ze zdjeciem do mufona...

No i pierwszy i ostatni raz zgodziłem sie na wieloosobowa bitwe.Bo potem dochodzi do takich akcji jak teraz.

Jak bundy przesle Ci fotek, zakładaj prosze sonde.

Pozdro

czeczot
20-05-2006, 12:29
Bundy wysłał linka ze zdjeciem do mufona...

No i pierwszy i ostatni raz zgodziłem sie na wieloosobowa bitwe.Bo potem dochodzi do takich akcji jak teraz.

Jak bundy przesle Ci fotek, zakładaj prosze sonde.

Pozdro

Ja też wysłałem linka do fotki do muflona!!

towersivy
20-05-2006, 13:32
czeczotn- zatem sorki! mogłes tylko napisac tutaj ze posłałes :wink: ,jesli mozesz to przeslij prosze ja do tomasza golinskiego

Mufonowi cos net nie działa bynajmniej tyle mozna wyczytac z sygnaturki.

Pozdrawiam
Łukasz

Tomasz Golinski
20-05-2006, 20:30
Trochę spóźniona, ale jest. Od Zaibatsu nic nie dostałem. Jak się okaże, że Muflon ma tą fote, to będzie wtopa :/

FOTOGRAF
20-05-2006, 21:02
no no, jak cos to sie ankiete od nowa zalozy :-)
a fotki ciekawe, bardzie ciezko jest wybrac ta jedna najlepsza...
brakuje jeszcze tematu przy zdjeciach :-)

Tomasz1972
20-05-2006, 21:07
brakuje jeszcze tematu przy zdjeciach :-)
Przecież jest temat :)

towersivy
20-05-2006, 21:08
Tomasz Golinski - wtopy nie bedzie, mozna było napisac tutaj lub do mnie na PW iz mozna zaczynac bo wysłał fotke, nic nie dotarło wiec....

FOTOGRAF - temat był oczywiscie ustalony "DZIECKO"

Pozdrawiam.

Jac
20-05-2006, 21:09
Trochę spóźniona, ale jest. Od Zaibatsu nic nie dostałem. Jak się okaże, że Muflon ma tą fote, to będzie wtopa :/
no tak nie do konca, bo Zaibatsu powinien sledzic watek i podeslac rowniez tobie linka do zdjecia... tak jak pozostali...

a co do zdjec to wybralem 2 gie za drugie zdjecie ;-) czyli v. 2.2

FOTOGRAF
20-05-2006, 21:40
FOTOGRAF - temat był oczywiscie ustalony "DZIECKO"

Pozdrawiam.

tak tak wiem, ale zawsze przy fotkach na poczatku bylo napisane temat - i tu cos tam... ale u was przy zdjeciach takiego czegos nie ma :-) wiem, wiem czepiam sie...:mrgreen:

EDIT: o ja slepy... sorry za nieporozumienie, poprostu nie zobaczylem tego tematu :( sorki

Tomasz Golinski
20-05-2006, 22:05
Fotograf, nie Twoja wina, to Tomasz1972 się wymądrza :twisted: Tematu nie było, ale napisał do mnie, żebym dodał :D Więc teraz jest.

FOTOGRAF
21-05-2006, 15:17
czepiania sie ciag dalszy :-) czy lista zwyciezcow nie powinna byc czesciej aktualizowana?

^sp1n
21-05-2006, 21:35
Proponowałbym zmiane tytułu tego topicu przez wypadnięcie jednego ze współzawodników (wiem, wiem czepiam się:P)
Osobiscie oddałem głos na 1. Z pierwszej tercji zdjecia widać, że z tego malca retor będzie :P
Co do 3. to czepiłbym się tego, że stópki są trzymane w "uścisku" kciuka i wskazującego palca. Jak dla mnie powinny być one "winiesione" na wewnętrznej części otwartej dłoni lub zrobione z poziomu łóżka. Wtedy, wydaje mi sie, byłby to 100% mistrz.

Zaibatsu
21-05-2006, 22:57
Ale dałem ciała :D, niestety sprawy służbowe sprawiły że nie mogłem wstawić zdjęcia :) ale zrobiłem i tu jest link do niego
http://img346.imageshack.us/my.php?image=bobas9nq.jpg

No có pozostaje mi tylko obrac swojego faworyta :D pozdr ;)

towersivy
21-05-2006, 22:59
Zaibatsu - sorki nie mozna było tego dalej odkładac.

Pozdro.

bundy
22-05-2006, 12:03
Może troszkę odświeżę temat i sprowokuję Was do jakiejś dyskusji nt. zamieszczonych przez nas fotek w temacie "Dziecko". Jak widać wszystkie foty są w konwencji monochromatycznej, co już na początek burzy jakiś taki stereotyp, że fotka dziecka powinna być kolorowa i radosna :-) Może jakaś dyskusja? Co Wam się w zamieszczonych fotach podoba, gdzie widać jakiś ciekawy pomysł, a może gdzie coś jest nie tak :-)

lemina
22-05-2006, 12:46
Jeśli chodzi o moje zdanie, to może zacznę od ostatniego - przypomina mi zdjęcia pani Anne Gedds, która moim zdaniem jest mistrzynią w zdjeciach dziecięcych (ale ja jestem kobietą, więc inaczej mogę to odbierać ;) Niby seksistowskie stwierdzenie, ale coś w tym jest). Drugie możnaby zatytułować "Jak się bawię", pierwsze - tryptyk - "moje humorki". 2gie i 3cie zdjęcia są miejscami troszkę za jasne, pierwsze - trzecia fotka trochę nieostra.

W zasadzie każde zdjęcie jest bardzo dobrym ujęciem tematu "Dziecko".

kami74
22-05-2006, 15:05
No to ja tez sie powymądrzam ;) zaczne od tyłu. Nr 3 fajne zdjęcie tyle, że "stópki" to taki straszny dziecięcy samograj, fakt robi wrażenie , kruchości, delikatności itd, ale jak juz napisalem dużo takich widziałem. Nr 2 szczerze powiem takie sobie, nic nie przykuwa uwagi, no moze poza "grą z cieniem". Nr1 fajne, takie trzy wcielenia bobasa choc można by sie przyczepić do ostrości na trzecuim licząc od lewej, ale jako cały tryptyk IMVHO najlepsze. Autora zdjęcia nr 1 przepraszam z góry bo ja zawsze glosuje na to które potem dostaje srogie baty. pozdr.

pyciu
22-05-2006, 17:06
I ja się generalnie zgadzam, z tymi standardami, że kolorowe zdjęcia pasują do dzieci. Bardzo łatwo zrobić B/W w PSie - ale uważam, że pozbawiona kolorów fotografia ma inne-wyższe wymagania (oceniam jako widz i tzw. tfurca). Mało tego - szarość jest niestety nadużywana i choć idealnie pasuje do portretowania staruszków, to powinna służyć raczej jako narzędzie (kolejne) miast kolejny filtr w PSie. Reasumując - za B/W - minusy.

Druga sprawa - komiksy: osobiście nie lubię, choć druga "historyjka" poprzez asymetryczność formy - przykuła mój wzrok na dłużej.

Stopy dziecka - temat oklepany, choć wykonanie 3 fotki IMHO - bardzo dobre (stąd m.in. mój głos). Ja bym dorosłą dłoń też pokazał inaczej, wyprostowane palce - coś co nie sugerowałoby, że maluchowi dzieje się krzywda w głębi nieostrości...

pzdr.

muflon
22-05-2006, 21:30
Przepraszam za opóźnienia w umieszczeniu bitwy - raz że stopka ;-) dwa że od piątku mnie w ogóle nie było....

Przemoc
23-05-2006, 10:08
Zagłosowałem na 2 ponieważ uważam, że zdjęcie to niesie pewną treść, pokazuje ciekawość modela (zainteresowanie własnymi dłońmi czy cieniem) czyli cechę która u dzieci jest niesamowicie silna. Nie wiem czy autor miał właśnie to na myśli, dla mnie tak to wyglada.

Pierwsze i trzecie pokazują dziecko w konwencji albumu rodzinnego (czego nie uważam za wadę). Zdjęcie małych nóżek po latach nabierze szczególnej wartości dla najbliższych i modela. :-)

towersivy
23-05-2006, 10:21
Ja mysle ze kazde zdjecie przekazuje tresc, nie wazne czy to zdjecie 1,2,3 kazdy odnajduje w nich cos zupełnie innego.

W 1 odnajduje emcje, w 2 odnajduje ciekawosc, w 3 kruchosc i delikatnosc.

Zachecam do dalszego komentowania :smile:

Pozdro.

Przemoc
23-05-2006, 12:47
......Ja mysle ze kazde zdjecie przekazuje tresc.......

Zgadzam się z Tobą, moja ocena jest oczywiście subiektywna (tak jak pewnie każda).

Zielony
24-05-2006, 15:36
Choć raz napiszę na co zagłosowałem ;)

'Dwójeczka' - za duży konrast, za twarde cienie, i ciekawą (jak dla mnie) grę pomiędzy nimi a światłami. Szkoda, że nie tryptyk.

'Trójeczka' - też ciekawy detal, ale niestety nie tym razem...

djtermoz
25-05-2006, 19:43
Glosuje na nr 2 - wlasnie przez ten kontrast i twarde cienie. No i podoba mi sie pomysl pokazania dziecka ciekawego swiata.