PDA

Zobacz pełną wersję : Pomysły na sesję ślubną w Warszawie



atos
16-05-2017, 10:31
Siemka wszystkim!

Piszę, bo kończą się powoli pomysły, a jednak chciałoby się aby każda sesja była na swój sposób kreatywna. W związku z tym chciałbym zrobić burzę mózgów na temat ciekawych miejscówek, rekwizytów, pomysłów na sesję ślubną w stolicy lub okolicach.

michal.firszt
16-05-2017, 10:33
Opuszczony szpital psychiatryczny Zofiówka pod warszawa

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

misiodcanon
16-05-2017, 12:52
Podoba mi się Twój tok rozumowania - że jak nowożeńcy to od razu do psychiatryka :):):)

michal.firszt
16-05-2017, 17:22
Podoba mi się Twój tok rozumowania - że jak nowożeńcy to od razu do psychiatryka :):):)
Hehe ?
Nie no, na serio jest to dobra miejscowka. Robilem tam raz sesje koleżance i fajnie wyszło. Są dlugie korytarze (mroczne), cegla, duże okna a za nimi dużo zieleniny. Myślę ze sniezno biala suknia panny mlodej bedzie strzalem w dziesiatke w takim klimacie

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

misiodcanon
17-05-2017, 10:42
podrzucisz tu jakieś foty z tej sesji?

7four
17-05-2017, 16:17
Opuszczony szpital psychiatryczny Zofiówka pod warszawa

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Lepiej robić w nie opuszczonym. Bardziej kreatywnie. Tylko akredytacje trzeba załatwić.

brajans
18-05-2017, 10:57
W sumie konwencja zostałaby zachowania. Psychologowie twierdzą, że stan zakochania to pewien rodzaj szaleństwa w którym nie myśli się racjonalnie.
Jeżeli chodzi o rekwizyty, to zawsze można skorzystać z garderoby jakiegoś teatru lub muzemu...
Np tutaj /pkt 8 regulaminu forum/
Samochody z wypożyczalni np /pkt 8 regulaminu forum/

Tylko koszt takiej zabawy nie będzie niski. Usługa premium :)