PDA

Zobacz pełną wersję : Propozycje focenia w weekend



satriani
28-09-2004, 19:30
Jakie są Wasze propozycje plenerowe jeśli chodzi o focenie na weekend.
Mnie trochę się skończyły pomysły typu: zakopane, jura, beskidy
Może ktoś ma jakiś fajny zakątek w południowo centralnej Polsce wart polecenia do wyjazdu na weekend i zrobienia przy pogodzie fajnych fotek?

Krakers
10-10-2004, 19:48
przyjezdzaj na mazury :D

satriani
10-10-2004, 20:17
trochę daleko a benzynka prawie po 4 pln.
Ale w ten weekend byłem w Wiśle, tylko słońca brakowało, ale jesień w pełni, jak ktoś może urwać się w tym tygodniu w Beskidy to gorąco polecam: klony żółto-czerwone, buki żółte tylko błękitu nieba mi brakowało.

Krakers
10-10-2004, 23:46
u nas paliwo po 2,50

satriani
13-10-2004, 12:43
po 2,5 to chyba jakieś chrzczone, na pewno nie wlałbym takiegodo auta z katalizatorem :wink:

Krakers
13-10-2004, 18:46
bardzo dobre rosyjskie paliwko , sam do harleja wlewam prosto z be emki na rosyjskich blaszkach i nic sie nie dzieje

satriani
14-10-2004, 11:57
a czy twój harley ma katalizator?

Jurek Plieth
14-10-2004, 12:39
a czy twój harley ma katalizator?
Zapytałbym raczej, czy w tym harleyu występuje problem BF/FF :twisted:

Silent Planet
14-10-2004, 13:57
Zapytałbym raczej, czy w tym harleyu występuje problem BF/FF
Zależy co przez to rozumiesz. :wink:
FF - Fast Forward - to nie musi być problemem w motocyklu :wink:

Krakers
14-10-2004, 23:15
Zapytałbym raczej, czy w tym harleyu występuje problem BF/FF :twisted:
pzryjechal kiedys po wielu latach moj znajomy artysta plastyk do naszego malego miasta i opowiadal jak to sie rzezbi w wielkim miescie, jakie to projekty on robi itd itp mowil o technikach o ktorych nigdy nie slyszalem , mysle sobie musi byc niezly ten koles wiele sie rzeczy nauczyl w tym wielkim miescie ma swoja pracownie tworzy wielkie dziela i mowi zalatw mi troche paliwa a ja na to badz jutro o 9 rano pod garazem,
10 rano przychodzi zaspany , ponownie sciagam ,,czlowieka benzynka" nalewa mu 20 literkow ten wyciaga 40zl i mowi wiecej niemam piter zalozysz zamnie? oddam ci. ja mowie dobra jedz do domu niema sprawy.
i to sie nazywa wlasnie zespol notorycznego BF/FF pozdrawiam.
sory za bledy

satriani
19-10-2004, 08:35
Jeśli ktoś chce pofotografować "dzikie" zwierzęta w ich prawie naturalnym środowisku, to jest świetne miejsce do tego w Ustroniu.
Park Leśnych Niespodzianek, obiekt w który jest ogrodzonym sporym zboczem góry z lasem strumykami itp. część zwierząt jest trochę oswojona więc nie uciekają od razu jak zobaczą człowieka część jest za ogrodzeniem , ale mająć statyw wysoki na 1,5 m żadne kraty nie wyjdą.
Najfajniejsze jest jednak to że przy robieniu fotek nie ma takiego sztucznego tła jak w zoo tylko naturaly las, polany - super
Ze zwierząt z tego co pamiętam występuja: dziki, sarny, jelenie, muflony, kozice, dużo ptaków drapieżnych itp.
Niektórzy ze śląska to specjalnie na ptaki przjeżdżają z białymi USM 500m, ponieważ codziennie są pokazy.
Ja gorąco polecam, można wybrać się z dziećmi, jest super plac zabaw i inne atrakcje wliczone w cenę biletu -12 zł dla dorosłej osoby.

muflon
19-10-2004, 08:44
(..) muflony
Ooo, to może daniele też są? ;-)

satriani
19-10-2004, 08:53
Też są chyba 4 z tego co się orientuję :wink:

p13ka
19-10-2004, 12:34
Ktoś tu: http://most.org.pl/pipermail/wobroniezwierzat/2004-August/003575.html opisał dręczenie zwierząt w tym parku. No, jeżeli tak to wygląda to raczej takie miejsca trzeba bojkotować :roll:

ryhu
19-10-2004, 20:15
to ja sie wypowiem moze troche nie na temat bo nie plener. po glowie chodzi mi "postac(w swietle dziennym)" musze walnac troche fot i planuje pomeczyc moja (czasami ;-)) lepszapolowke w scenerii szkolnej. chyba ze ma ktos jakis ciekawszy pomysl?

satriani
20-10-2004, 08:11
Ktoś tu: http://most.org.pl/pipermail/wobroniezwierzat/2004-August/003575.html opisał dręczenie zwierząt w tym parku. No, jeżeli tak to wygląda to raczej takie miejsca trzeba bojkotować :roll:

Ja tam nie zauważyłem żeby zwierzęta były dręczone, wręcz przeciwnie podchodzą spokojnie do ludzi, gdyby było odwrotnie na pewno by się do gosci nie garneły przyjaźnie, ale zawsze się znajdzie jakiś nawiedzony ekolog.

[ Dodano: 20-10-2004 ]
Poza tym temat tego parku padł w kontekście focenia w weekend, do zoo tez przeciez chodzimy, a nie w każdym zwierzątka mają komfortowe warunki, prawda?

p13ka
14-11-2004, 19:09
Satriani, dzięki za polecenie Parku Leśnych Niespodzianek. Byłem, zobaczyłem i wyszedłem zachwycony. Najbardziej podobał mi się pokazów ptaków drapieżnych. Fociłem jak oszalały :D
Jedną fotkę sowy śnieżnej umieściłem tu (http://www.plfoto.com/zdjecie.php?picture=488335)
Canon 100-400 sprawił się wyśmienicie :)

satriani
15-11-2004, 01:44
Satriani, dzięki za polecenie Parku Leśnych Niespodzianek. Byłem, zobaczyłem i wyszedłem zachwycony. Najbardziej podobał mi się pokazów ptaków drapieżnych. Fociłem jak oszalały :D
Jedną fotkę sowy śnieżnej umieściłem tu (http://www.plfoto.com/zdjecie.php?picture=488335)
Canon 100-400 sprawił się wyśmienicie :)

to może puścisz mi kilka fotek skompresowanych na maila?

p13ka
15-11-2004, 09:40
Tu (http://republika.pl/p13ka/index.html) masz galerię wybranych fotek z Parku. 20. zdjęcie całkiem nie wyszło ale mimo to zamieściłem na pamiątkę :)
Planuję wybrać się tam znowu na wiosnę.
Pozdrawiam!

satriani
22-11-2004, 00:03
Bardzo ładnie wyszły w porównaniu do moich dokonań, szkoda że tak mało sarenek, ale może wolisz ptaki, ja też czekam aż zima puści, choć właśnie się zaczeła i tam podskoczę!