PDA

Zobacz pełną wersję : Operacja facebook - fanpage i problemy



aptur
08-01-2017, 14:18
Szlag mnie już trafia z tym facebookiem. Jest sobie fanpage założony z konta prywatnego. Problem polega na tym, że w żaden sposób nie mogę komentować postów jako fanpage ani polubić strony jako fanpage (nie mam w ogóle opcji polub w imieniu swojej strony). Wiem, że powinna być opcja przełączania się pomiędzy użytkownikiem prywatnym a fanpage ale działa to tylko gdy jestem na własnym fanpage i tutaj mogę wybrać czy publikuję jako fanpage czy z prywatnego konta. Na żadnej innej tablicy nie ma opcji przełączania użytkownika i mogę komentować i dodawać wpisy jedynie z prywatnego konta. Pomóżcie proszę bo już mi ręce opadają.

rafels3
08-01-2017, 14:33
Da się. Na swoim prywatnym profilu "fotografa", albo na koncie firmy (baza wojskowa) swobodnie zmieniam tożsamość. Choć jeszcze niedawno nie było to możliwe...

dave88
08-01-2017, 23:22
w aplikacji mobilnej chyba się nie da zmieniać tożsamości...a polubić post jako fanpage też nie wiem czy w ogóle się da bo sam próbowałem i nie dało się ;/...mnie też już ten fb zaczyna wkurzać

emiliam
09-01-2017, 12:43
Nie masz czegoś takiego pod postami? Jak tutaj zmienisz to możesz komentować i lubić posty swoją stroną


https://canon-board.info/imgimported/2017/01/3FdPQt-2.png
źródło (http://imageshack.com/a/img922/9508/3FdPQt.png)

A jak chcesz polubić Fanpage swoją stroną to tutaj:

https://canon-board.info/imgimported/2017/01/KAXkGC-2.png
źródło (http://imageshack.com/a/img922/1221/KAXkGC.png)

Janusz_K
09-01-2017, 20:43
Nie przejmuj się. Większość osób produkuje się na FB nie dla tego, że chcą poznać twoje zdane, ale dlatego, żebyś ty poznał zdanie ich. Nie podoba ci się i chcesz coś powiedzieć - rób tak samo, jak oni.

Tringa
10-01-2017, 10:45
Tylko w przeglądarce możesz zmieniać konta (komentarze, lajki, itp.). W aplikacji mobilnej nie. Jak masz pilną potrzebę wejścia z urządzenia mobilnego to odpal przeglądarkę i zaloguj się w niej ręcznie, omijając aplikację. :)

aptur
10-01-2017, 15:56
Dzięki wszystkim. Problem leżał po mojej stronie niewiedzy (chyba).
Po pierwsze jako fanpage nie mogę zamieszczać komentarzy na grupie (fanpage nie może dołączyć do grupy). Po drugie nie mogę dodawać komentarzy u kogoś jako fanpage. Czy tak ma być? Czy na profilu prywatnym mogę tylko dodawać komentarz z prywatnego konta?

Comosur
10-01-2017, 16:25
Dzięki wszystkim. Problem leżał po mojej stronie niewiedzy (chyba).
Po pierwsze jako fanpage nie mogę zamieszczać komentarzy na grupie (fanpage nie może dołączyć do grupy). Po drugie nie mogę dodawać komentarzy u kogoś jako fanpage. Czy tak ma być? Czy na profilu prywatnym mogę tylko dodawać komentarz z prywatnego konta?

1. Z tego co się orientuje fanpage nie może dołączyć do grupy, co za tym idzie nie może nic komentować w grupie. Jedynie jako osoba możesz to zrobić.
2. Komentować jako fanpage możesz jedynie swoje publikacje, lub publikacje innych fanpage'y, postów dodanych przez profile prywatne nie możesz komentować.

VRx
10-01-2017, 19:25
Jest aplikacja "Menadżer stron" autorstwa facebook.com i ta aplikacja umożliwia operowanie (komentowanie, publikowanie itd.) w imieniu strony (fanpage'a).

aptur
10-01-2017, 19:48
1. Z tego co się orientuje fanpage nie może dołączyć do grupy, co za tym idzie nie może nic komentować w grupie. Jedynie jako osoba możesz to zrobić.
2. Komentować jako fanpage możesz jedynie swoje publikacje, lub publikacje innych fanpage'y, postów dodanych przez profile prywatne nie możesz komentować.

No to wszystko jasne. Dzięki.

--- Kolejny post ---


Jest aplikacja "Menadżer stron" autorstwa facebook.com i ta aplikacja umożliwia operowanie (komentowanie, publikowanie itd.) w imieniu strony (fanpage'a).

Taaa, żeby jeszcze na windows phone była...

Comosur
10-01-2017, 20:07
jest również i ta aplikacja na windows phone:
https://www.microsoft.com/pl-pl/store/p/fb-pages-manager-pro/9wzdncrcv6x8
ale z tego co widzę jest płatna.

Tringa
11-01-2017, 13:07
2. Komentować jako fanpage możesz jedynie swoje publikacje, lub publikacje innych fanpage'y, postów dodanych przez profile prywatne nie możesz komentować.

A jak osoba prywatna oznaczy Twoją stronę w poście albo w komentarzu? Wydaje mi się, że wtedy można udzielać się pod danym postem jako fanpage.

Comosur
11-01-2017, 17:14
A jak osoba prywatna oznaczy Twoją stronę w poście albo w komentarzu? Wydaje mi się, że wtedy można udzielać się pod danym postem jako fanpage.

Tak, w takim przypadku również można komentować/ polubić post lub zdjęcie. Własnie sprawdziłem - jest taka możliwość.

KuzynPit
14-01-2017, 00:25
Ja to mam inny problem apropo fanpagea, sorry podepne się.
Czy tylko u mnie cały układ strony fanpage ciągle "lata" i się przesuwa i nie dopasowuje sie? Kiedy chcę odpisać to mi migocze ciągle cały czas na fanpage. W dodatku nie jest dostosowany układ do rozdzielczości... ktoś ma takowe problemy?

aptur
14-01-2017, 09:34
Ja to mam inny problem apropo fanpagea, sorry podepne się.
Czy tylko u mnie cały układ strony fanpage ciągle "lata" i się przesuwa i nie dopasowuje sie? Kiedy chcę odpisać to mi migocze ciągle cały czas na fanpage. W dodatku nie jest dostosowany układ do rozdzielczości... ktoś ma takowe problemy?

Ogólnie to nie ale czasami prawa strona wyjeżdża do góry. Kliknij "więcej" i "oglądaj jako gość na stronie" i zobacz jak wtedy to wygląda. U mnie wtedy wszystko gra.