PDA

Zobacz pełną wersję : Paint tool SAI



PMP
29-10-2016, 21:04
Mam pytanie czy któryś z Forumowiczów zna/używa program Paint Tool SAI? https://www.systemax.jp/en/sai/

Mikol
30-10-2016, 14:13
Osobiście nie używam, ale używa moja córka ew. mogę ją zapytać.

7four
31-10-2016, 11:37
Osobiście nie używam, ale używa moja córka ew. mogę ją zapytać.

Też moge zapytać :) @ PMP ale o co konkretnie ?

PMP
31-10-2016, 22:08
Dzięki za odzew. Już wyjaśniam. Mam siostrzenicę, 11-latkę, która jest jest bardzo uzdolniona plastycznie. Teraz zaczęła się bawić grafiką komputerową i w tym programie (demo) zrobiła kilka naprawdę imponujących grafik. Chciałbym jej zrobić prezent i kupić pełną wersję, ale zastanawiam się czy warto kupić ten program, czy może coś bardziej znanego/lepszego. A jeśli coś innego, to co?

Merde
31-10-2016, 23:04
Dzięki za odzew. Już wyjaśniam. Mam siostrzenicę, 11-latkę, która jest jest bardzo uzdolniona plastycznie. Teraz zaczęła się bawić grafiką komputerową i w tym programie (demo) zrobiła kilka naprawdę imponujących grafik. Chciałbym jej zrobić prezent i kupić pełną wersję, ale zastanawiam się czy warto kupić ten program, czy może coś bardziej znanego/lepszego. A jeśli coś innego, to co?
Z darmowych to może Krita?
Swojego czasu zrobił na mnie spore wrażenie Procreate (teraz Corel) Painter, ale to chyba już ładnych parę złotych kosztuje...

PMP
31-10-2016, 23:15
dzięki za podpowiedź. Na pierwszy rzut oka wygląda przyjaźniej niż sai :) poczytam o nim.

7four
01-11-2016, 01:10
)... zrobiła kilka naprawdę imponujących grafik. ...

To masz chyba już odpowiedź, na tym etapie nawet PS przegrywa z SAI. Jeżeli dziecko wybrało taki a nie inny program, tak bym zostawił.