PDA

Zobacz pełną wersję : Prawie jak...



Voith
24-04-2006, 20:46
Witam wszystkich serdecznie :)

Muszę powiedzieć, ze moja dusza canoniera zostałą zraniona podczas oglądania tej reklamy :

http://www.rowerydwa.com/mateusz/Inne/zywiec.mpg

Chyba przestanę pić Żywca :)

Kubak82
24-04-2006, 20:53
troche juz nie na czasie ;-)

na forum Nikona tez nie uszlo to uwadze forumowiczow ;-)

ale zeby od razu rezygnowac z Żywca ;-) :shock: :mrgreen:


swoja droga - czy to aby nie jest nazbyt ewidentna kryptoreklama ;-) ??

JSK
25-04-2006, 07:09
Ja piję żywca, mając na uwadze, że w kategorii piw jest na poziomie Nikona. Na wyjątkowe okazje kupuję sobie coś klasy Canon.
I wszystko gra.

Voith
25-04-2006, 07:24
Ja piję żywca, mając na uwadze, że w kategorii piw jest na poziomie Nikona.

Pięknie powiedziane :D Gdzies czytałem, zeby nie wywoływać wojen między Nikonem a Canonem - to takie wojny juz był ? Na czym one polegały ? Wybaczcie moje pytania, ale nowy jestem :)

kami74
25-04-2006, 08:34
Takich wojen były tysiące... wielu zacnych Canonierów własna piersia broniło dobrego imienia jedynie słusznego systemu przed hordami żółtych agresorów... ;) ;) ;) a tak powaznie to wystarczy rzucic temat pt:. Jaki aparat kupić Canon XXXXD czy Nikon DXXXX i zalążek wojny gotowy. Jedni drugim beda udawadniać wyzszośc jednego systemu nad drugim, będa wygrzebywać w sieci różne testy, pstrykać mury ceglane oraz nieba na ISO3200, obrzucać się kalumniami a efekt jest na koncu taki sam, tzn pytający nic nie wie i kupuje Olympusa ;) dajmy na to. Generalnie paranoja

Raff
25-04-2006, 09:42
A ja piję Harnasia :D

piast9
25-04-2006, 10:50
A ja piję Harnasia :D
Znaczy Minolta, tak?

Raff
25-04-2006, 11:13
Znaczy Minolta, tak?

Nieee, piję bo lubię :mrgreen: A Żywiec dla mnie taki sobie... Warkę wolę! Analogii nie szukam. Nikon ma niekwestionowaną pozycję na rynku fotograficznym. Zawsze szanowałem Nikona, choć mój wybór padł na Canona, bo bardziej mi leży. I tak już zostało :) Nikona w łapie nie lubię i tyle, menu też nie teges. W dobie cyfry Canon ciut wyprzedza Nikona, ale z pewnością to dwa najważniejsze systemy na rynku.

maro25
25-04-2006, 13:08
Dla przeciętnego użytkownika piwa firma Canon może się bardziej kojarzyć np. z drukarką do komputera niż aparatem, dlatego pewnie wybrali markę Nikon, która jest tak samo dobrze rozpoznawalna a jest kojarzona tylko z branżą fotograficzną

Kubak82
25-04-2006, 13:14
Dla przeciętnego użytkownika piwa firma Canon może się bardziej kojarzyć np. z drukarką do komputera niż aparatem

to mogli dac choc maszyne do pisania i dopisek "prawie jak Canon" ;) :mrgreen:

mxw
25-04-2006, 13:43
to mogli dac choc maszyne do pisania i dopisek "prawie jak Canon" ;) :mrgreen:
chyba (?) było "prawie jak Canon" z .... kserokopiarką :mrgreen:

Kubak82
25-04-2006, 14:31
chyba (?) było "prawie jak Canon" z .... kserokopiarką :mrgreen:

no.. chociaz tyle ;) :mrgreen:

Voith
25-04-2006, 16:14
Powiem wam, ze to porównanie jakoś najmniej do mnie trafia (chodzi o Nikona i aparat)

Kubak82
25-04-2006, 16:53
Powiem wam, ze to porównanie jakoś najmniej do mnie trafia (chodzi o Nikona i aparat)

mysle, ze gdyby napisali "prawie jak dSLR" to 95% ogladajacych nie wiedzialoby o co chodzi ;-) .. a ze słowa nie sa dobrane najtrafniej - trudno .. grunt ze Żywiec sie bedzie lepiej sprzedawal ;-) :mrgreen:

JSK
25-04-2006, 17:12
W tej serii reklam jest fajny gag, jak to facet zabiera się do kufelka guinessa a to prawie jak żywiec. Mocna scena.