PDA

Zobacz pełną wersję : [iREM] Dziewczynka bez zapałek



iREM
21-04-2006, 20:09
Uprzejmie proszę o krytyczną ocenę. Na początek portret. Robię to po raz pierwszy, mam nadzieję iż załącznik będzie czytelny :-)

1237

mattnick
21-04-2006, 20:10
Tato...nie bij więcej...proszę...

Robson01
21-04-2006, 20:17
Nie przesadzaj Mattnick, aż tak żle to nie wygląda, chociaż modelka mogłaby być trochę pogodniejsza. Ja bym trochę inaczej wykadrował - dołem bez dłoni, górą odrobinę wyżej.

iREM
21-04-2006, 20:21
Nie przesadzaj Mattnick, aż tak żle to nie wygląda, chociaż modelka mogłaby być trochę pogodniejsza. Ja bym trochę inaczej wykadrował - dołem bez dłoni, górą odrobinę wyżej.
O przemocy nie ma mowy! :-) Raczej o dziecięcy upór przed ubraniem się podczas oglądania teleranka :-D Jeśli chodzi o ręce - to właśnie one mówią: "zimno!" (stąd - dziewczynka bez zapałek).

mattnick
21-04-2006, 20:25
Pozycja zamknięta...raczej lęk niż zimno :)

lemina
21-04-2006, 20:28
Pozycja zamknięta...raczej lęk niż zimno :)
Psycholog się znalazł od siedmiu boleści ;) Nie sądzisz, że taka pozycja i takie trzymanie rąk utrudnia ewentualne przebranie na siłę?

A jeśli chodzi o zdjęcie - smutne jest, czubek głowy obcięty.

iREM
21-04-2006, 20:34
Psycholog się znalazł od siedmiu boleści ;) Nie sądzisz, że taka pozycja i takie trzymanie rąk utrudnia ewentualne przebranie na siłę?

A jeśli chodzi o zdjęcie - smutne jest, czubek głowy obcięty.
No to się doigrałem! No, cóż, sam się prosiłem. :-D
Ale dzięki, z kadrowaniem góry - przyjmuję z pokorą!

Qbexus
21-04-2006, 21:01
Kiedys oglądalem jakąs galerię znanego kogos :) portrety dzieci i zaskoczylo mnie wlasnie to ze 90% z nich mialo przycieta glowe. Tak ze to zdjecie spokojnie sie miesci i mi sie podoba. Sam ma 2 dzieci i jak mial bym interpretowac kazda poze to bym zwariowal to dziala u doroslych.

Fan nr 1
21-04-2006, 21:10
Dziewczynka wygląda na przerazoną
Ale zdjęcie , według mnie, udane.

stdanielo
21-04-2006, 21:22
Kadr i obróbka mi się podoba, ale brakuje w tym zdjęciu powietrza, nie dlatego, że ciasny kadr (lubię takie), ale ta pozycja dziewczynki nieco klaustrofobiczna, te pzyciśnięte ramiona i taka ucieczka w kąt. Poza tym jest ok.

Raff
21-04-2006, 21:28
Twarz i oczy "coś wyrażają". Ja bym to szerzej kadrował a potem ciął w kwadrat, żeby zgubić dłonie. A przycięcie głowy nawet wskazane. To nie zdjęcie legitymacyjne :) No i większy kontrast by się przydał.

Qbexus
22-04-2006, 16:50
Sie dloni uczepili przecież one muszą być. Bez nich to by była zupełnie inna fota.

Raff
23-04-2006, 17:55
Inna. Fakt. Ktoś pyta. Ja słyszę. Odpowiadam, dopowiadam :) Jeden widzi to, inny tamto. Ja widzę, co widzę i ponadto nic nie widzę. A podoba mi się to i tamto. No a tamto może troszkę mniej. Ale niech sobie będzie. Będzie więcej...