PDA

Zobacz pełną wersję : Pakiet Adobe dla studentów



krupi90
15-06-2016, 14:33
Czy używa ktoś planu Adobe dla studentów za 19€? Zostało mi jakieś 1-2 bycia studentem. Gdy kupię taki plan muszę sie zobowiązać na rok, no ale co jak przestanę byc studentem?

Merde
15-06-2016, 15:42
Zostaniesz aresztowany za nieuprawnione używanie pakietu Adobe.

...Sam nie wiem czy pytasz na serio, czy sobie jaja robisz?

krupi90
16-06-2016, 13:29
Pytam, bo jest zapis, że w każdym momencie mogą sprawdzić mój status.

Merde
16-06-2016, 15:16
Pytam, bo jest zapis, że w każdym momencie mogą sprawdzić mój status.
1. Gdzie ten zapis?
2. I co niby zrobią? Zmuszą cię do płacenia wyższej stawki, czy zablokują możliwość korzystania z pakietu (tracąc w tym momencie klienta)?

Na zdrowy rozsądek - po zaprzestaniu nauki nie będziesz mógł przedłużyć licencji na tych samych warunkach (po jej wygaśnięciu) i tyle.

zieli33
16-06-2016, 21:49
Jaki ma sens płacenia za "prawie legalne" oprogramowanie? Używanie oprogramowania niezgodnie z licencją, kupowanie Lightrooma za 20zł na Allegro, używanie Photoshopa CS2 z udostępnionych kluczy itp.?
Przy piratach z crackiem chociaż nie zostawiamy na siebie namiarów.
A jeżeli oprogramowanie potrzebne nam do komercyjnych zastosowań, to i tak na siebie zarobi.

Merde
17-06-2016, 00:22
Jaki ma sens płacenia za "prawie legalne" oprogramowanie?

A gdzie w tym przypadku widzisz taką sytuację?

krupi90
17-06-2016, 09:36
Jaki ma sens płacenia za "prawie legalne" oprogramowanie? Używanie oprogramowania niezgodnie z licencją, kupowanie Lightrooma za 20zł na Allegro, używanie Photoshopa CS2 z udostępnionych kluczy itp.?
Przy piratach z crackiem chociaż nie zostawiamy na siebie namiarów.
A jeżeli oprogramowanie potrzebne nam do komercyjnych zastosowań, to i tak na siebie zarobi.

Wersji studenckiej można używać do celów komercyjnych.