PDA

Zobacz pełną wersję : program do slajdów z muzyka?



asiula
07-05-2016, 10:36
Hejka. Szukam jakiegoś programu do pokazu slajdów z muzyką, ale zależy mi na tym abym mogła sobie dodawać w którym momencie ma pokazać się zdjęcie. Przykładowo leci sobie spokojna muzyka i nagle zaczyna się coś dziać więcej, powiedzmy słychać dźwięk pianina i chciałabym, aby zdjęcia pokazywały się w rytm tego pianina czasami jest to bardzo szybko , a czasami wolne, wiece o co mi chodzi?:) Używam Photostage slideshow, lecz to nie spełnia moich oczekiwan, bardzo ciężko dopasować zdjęcie pod jakiś ciekawy moment muzyki.

stempel74
24-05-2016, 19:01
też bym chciał żeby ktoś coś podpowiedział

KOKO74
24-05-2016, 21:05
pinnacle studio
Wypasiony kombajn do slajdów pokazów – ogarnia muzyka w kilku Ścieszkach a zarazem bardzo łatwy i intuicyjny na zasadzie złap i upuść

steamhammer
25-05-2016, 12:33
Chyba najlepszy do tego celu to ProShow Producer. Chociaż nie powiedziałbym że to bardzo łatwy program.
Inna sprawa że w zakresie o którym mówisz, byłoby go chyba szybko ogarnąć. Program ma bardzo duże możliwości.

diplo
25-05-2016, 13:34
proShow Producer nie dopasuje Ci zdjęć do rytmu muzyki...chyba że o czyms nie wiem ;)

steamhammer
25-05-2016, 21:33
Nie bardzo rozumiem w czym problem? Slajdy dodajemy na osi czasu bardzo precyzyjnie. Czas wyświetlania z dokładnością o ile się nie mylę do 1/100 sek. Z podobną dokładnością dodajemy przejścia między slajdami i w ten sposób robi się pokaz. Jeśli nie pasuje możemy sobie to poprawić tak aby efekt był satysfakcjonujący.
Wprawdzie nigdy nie potrzebowałem bardzo precyzyjnego spasowania i nie mogę
powiedzieć że zawsze to działa precyzyjnie. Mnie wychodziło dobrze.

KOKO74
26-05-2016, 21:04
https://www.youtube.com/watch?v=890UjRks-zw
prostota i funkcjonalność a także kupa bajerów - mam starsza wersje ta jest najnowsza