PDA

Zobacz pełną wersję : Torba naramienna na body z gripem i 2-3 małe obiektywy.



qrko
27-04-2016, 12:00
W wakacje miałem okazje używać Crumpler CF-EU02 That Specs - CNET (http://www.cnet.com/products/crumpler-cf-eu02-that-shoulder-bag-for-camera-and-lenses/specs/) i mieściła idealnie body (niestety bez gripa) z wkręcona sigma a 30mm, a dodatkowo obok lezal canon 10-18 stm oraz canon 85mm usm. Szukam czegoś sprawdzonego w podobnych wymiarach co by zmieściło body z gripem i wkerconym małym obiektywem (w pozycji obiektywem do dołu, aby można było wyjąc i od razu focic) i do tego 2 małe obiektywy luzem. Cena myślę do 200zł ale im mniej tym lepiej.

Bangi
28-04-2016, 09:07
Ja mam tak, że na dłuższe wyprawy / wyjazdy używam plecaka Lowepro Video DSLR 250 AW, natomiast na spacerki mam Tamrac Velocity 8x, który mieści ł spokojnie 550d z gripem i przypiętym szkłem + 2 miejsca na małe szkła lub małe szkło i lampę. Choć ten Tamrac to nie jest klasyczna torba na ramie, tylko taki quasi plecak z jednym paskiem. Obecnie mam 6d ale bez gripa, ale wydaje mi się, że z gripem też dałoby radę.
Tak naprawdę to przejdź się do jakiegoś większego sklepu i najlepiej obejrzeć na miejscu, co by CI przypasowało ;)

LukaszH
05-05-2016, 21:19
Ja niedawno zakupiłem Lowepro Stealth Reporter D300. Fajna torba, można ją kupić za 199 zł (plus przesyłka). Trochę sporawa ale i sporo się mieści w środku. Ja na codzień jej używam: 700D z gripem i podpięty Tamron 18-250, do tego obok leży fish-eye, Speedlite 580, koszyk na baterie do gripa, ładowarka, wężyk interwałowy, ma specjalne etui na karty, dodatkowe kieszonki no i do tego pokrowiec. Aha w klapie jest specjalny suwak i niby można wyciągnąć aparat górą, ale z gripem raczej nie da rady

mateu-sz
08-05-2016, 12:07
Torba fotograficzna CLASSIC CASE CB40920 (http://www.statywyfoto.pl/produkty/classic_case/classiccase_CB40920.html#)
gorąco polecam mam używam i jest git