PDA

Zobacz pełną wersję : Digital IXUSi foty do kompa...HELP ME!!



pomozcie_mi_prosze
19-04-2006, 19:40
Proszę o jak najszybszą pomoc-mam aparat digital IXUS i a na nim zdjecia...a jak mam je sciagnac na kompa?:confused: Wkladam kabelek USB do kompa i aparatu a tu nic!Sciagnelam 2 programy z netu na www.canon.com ale nie wiem czemu nie dzialaja ...moze nie mam wlasciwych?Nie wiem co mam robic powiedzcie dokladnie...Mam dostep do windows XP i 1998.:confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
bede wdzieczna za pomoc

FOTOGRAF
19-04-2006, 19:55
Wkladam kabelek USB do kompa i aparatu a tu nic!
a po podlaczeniu aparatu, wlaczyles go?

pazurek
19-04-2006, 20:17
fotograf: "bede wdzieczna za pomoc" ;)

pomozcie_mi_prosze: a co na to instrukcja obslugi? :roll: nie ma moze w menu aparatu jakiegos przelaczania trybow komunikacji z PC? a moze trzeba na kompie odpalic "scanner and camera wizard"?

po drugie, polecam skorzystac z zewnetrznego czytnika kart - 100x lepsze rozwiazanie

djmusik
20-04-2006, 19:59
jako posiadacz ixuska mysle ze poprostu robisz cos nietak .. albo i tez kabel walniety masz.. ale nieprzypuszczajmy najgorszego ... opisz dokladnie co robisz a napewno bedziemy w stanie ci pomoc..

mungo
20-04-2006, 20:15
Jako posiadacz dokładnie tego samego modelu Ixusa, stwierdzam, że aby zrzucić foty, należy ustawić na tryb przeglądania zdjęć i włączyć aparat;) Oczywiście wcześniej podpinając go do kompa:)