PDA

Zobacz pełną wersję : Jura w Jaskiniach



Marcin Klysewicz
19-04-2016, 13:35
Witam

To już 4-ta część cyklu Jurajska Kraina. Tym razem podziemia. Zapraszam i koniecznie polecam słuchawki lub dobre nagłośnienie (stanowczo nie głośniczki laptopa). Trudny temat bo polatać się dronem nie da choć miejsca jest wystarczająco - za ciemno i doświetlać nie wolno ze względu na śpiące nietoperze. No i nie udało się finansowo by dokupić dodatkowe silniki do szyny więc kamera jedzie ale porusza się w jednej płaszczyźnie. Gdyby dodać dwa silniki film byłby zupełnie inny. Zdając sobie sprawę z ograniczeń powiedzcie co myślicie. Od połowy filmu przenosimy się na inną planetę :).


https://www.youtube.com/watch?v=4piils4B4Yo

GalaktycznyMuczaczo
19-04-2016, 14:38
film bardzo fajny ale dla mnie brakuje swoistego, przyslowiowego "pier..lnięcia" czuć tutaj bardzo naturalny klimat ale odpaliłem sobie ten sam film chociażby z soundtrackiem nowego wiedźmina 3 i odrazu poczułem ten słowiański leśny klimat, troche mroku. Druga rzecz która nie o tyle przeszkadza co rzuca się w oczy to ciągły slider ciągły dosłownie, każde ujęcie. Rozumiem że takie było założenie ale przydało by się też coś więcej. pozdro :D

Tom77
19-04-2016, 17:40
Faktycznie rzuca się w oczy ciągły slider jak to Galaktyczny napisał. szkoda ze na pełnym ekranie nie można tego odpalić. Jak na reklamówkę to ok, do zobaczenia piękna tych jaskiń za krótkie. Warto by było pokazać z zewnątrz i zrobić wjazd do jaskini :) Mi się podoba, nawet bardzo.

bajker83
20-04-2016, 09:31
Faktycznie rzuca się w oczy ciągły slider jak to Galaktyczny napisał. szkoda ze na pełnym ekranie nie można tego odpalić. Jak na reklamówkę to ok, do zobaczenia piękna tych jaskiń za krótkie. Warto by było pokazać z zewnątrz i zrobić wjazd do jaskini :) Mi się podoba, nawet bardzo.
przejdź na YouTube i odpal sobie pełny ekran ;)

adawro
20-04-2016, 09:35
szkoda ze na pełnym ekranie nie można tego odpalić
Kliknij sobie w znaczek "YouTube" na dole filmu i wtedy się otworzy strona Youtube z tym filmem to wtedy działa FULLSCREEN

Tom77
20-04-2016, 17:57
przejdź na YouTube i odpal sobie pełny ekran ;)

Dzięki, nie pomyślałem o tym :)

--- Kolejny post ---


Kliknij sobie w znaczek "YouTube" na dole filmu i wtedy się otworzy strona Youtube z tym filmem to wtedy działa FULLSCREEN

Dzięki :)

mqqlka
23-04-2016, 18:30
Gdyby parę razy zastosować większy zakres zoomowania, połączony z najazdem na wcześniej wybrany, szczególnie interesujący detal (a widać, że byłoby w czym wybierać), to film wyzbyłby się monotonii, która jest trudna do zaakceptowania w tak interesującym miejscu.

italy
23-04-2016, 22:15
Kilka minut dobrego filmu, jak dla mnie.Z przyjemnością zobaczę inne odcinki.

mmteam
24-04-2016, 14:11
Mega
Ogląda się z przyjemnością
Ma klimat

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

hadzi3
26-03-2017, 00:06
Wysłałem do znajomego żeby mu też szczena spadła ;)

hadzi3
26-03-2017, 23:40
Napisz proszę czy trudno jest się dostać w te miejsca w których to kręciliście. Bo mnie i 2 przyjaciół te miejsca zaintrygowały. Są genialne.