PDA

Zobacz pełną wersję : Zlot canon board 2016



miwarek
11-03-2016, 11:51
Witam
Nieśmiało pytam, czy jakiś nowy zlot Canonierów w 2016 r. juz jest może w planach? A może jakaś inna forma? Poprzedni Smardzewicki był niezły i w tym roku chętnie bym pouczestniczył. Niestety nasze życie to dopasowywanie się do różnych terminów, więc ewentualne ustalenie jakiejś wstępnej daty możliwości spotkania WAS było by wskazane i bardzo pomocne.
Pozdrawiam

michael_key
26-03-2016, 16:10
Witaj.
Śmiem twierdzić, że w tym roku Zlot się odbędzie. Myślę, że impreza stała się już cykliczną, więc nie może jej nie być :)
Szczegóły mi osobiście nie są znane.
Musimy poczekać :)

xxkomarxx
26-03-2016, 23:09
W tym roku musze sie wybrac :-) takze czekamy

przemo_k
25-04-2016, 22:07
Czy właściciel forum uchyli rąbka tajemnicy?
No chyba, że nie ma żadnych planów :(

edytach
27-04-2016, 11:27
I ja się przyłączam do pytania - aby sobie móc planować termin i żeby być na zlocie trzeba wiedzieć wcześniej :-)
Może tym razem na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej się spotkamy :-)

fomag
28-04-2016, 22:26
Cześć.

niestety z uwagi na finanse i duże obciążenie organizacyjne w takiej formie jak było to odpada.
Nastawiamy się na:
1) wspieranie finansowe oddolnych inicjatyw w zamian za robienie tego pod marką 'Canon-board.info'
2) objazdowa impreza czyli 'zlot w kilku miastach' ale coś typu 10-18 zajęcia w sobotę, później dla chętnych spotkanie wieczorem integracyjne, w knajpie itd. Bez noclegów itd.
na warsztat zapraszamy kogoś fajnego, trochę sprzętu itp.

Kolekcjoner
28-04-2016, 22:42
To kiedy Zakopane :D?

Fabik
03-05-2016, 18:36
Pisałem już wcześniej na FB i tu, ale nie doczekałem się odpowiedzi odnośnie sensu organizowania zlotu w tygodniu. A widzę że pomysł soboty wrócił i myślę że fajnie dla większości forumowiczów.Byłem uczestnikiem zlotu w Spale było super, szkoda tylko że nie powstał film kręcony przez organizatorów :(, a jedynie kolegi Respect. Czy jeszcze będzie ??? a może przeoczyłem .

przemo_k
03-05-2016, 20:06
To kiedy Zakopane :D?

To może:
- Szczecin (Koszalin- Kołobrzeg)
- Poznań
- Olsztyn
- Warszawa
- Wrocław
- Katowice (Kraków)
Akurat prawie cała Polska :)

fomag
04-05-2016, 20:48
To może:
- Szczecin (Koszalin- Kołobrzeg)
- Poznań
- Olsztyn
- Warszawa
- Wrocław
- Katowice (Kraków)
Akurat prawie cała Polska :)

Może mała modyfikacja:

- Trójmiasto
- Poznań
- Olsztyn
- Warszawa
- Wrocław lub Kraków (do wybrania jedno)

rozmiar jeszcze nie przytłacza. To byłybo 5 tygodni z rzędu, soboty. Ew. jakaś sobota przerwy dla oddechu ;)

przemo_k
04-05-2016, 22:08
[B]fomag[B] KTW jest pomiędzy KRK a WRO, dojazd A4 do KRK jest krótszy ale bramki więcej kosztują, WRO taniej ale dalej :)
Sądzę, że Śląsk i Zagłębie woli Kraków?
Chyba, że KTW jako złoty środek pomiędzy KRK a WRO?

Fabik
05-05-2016, 10:06
Wygląda obiecująco ;). Olsztyn lub Warszawa.

miwarek
12-05-2016, 12:49
:) hmmm, jestem ze Sląska i z Wrocka czy Krakowa wybieram Kraków.. taka moja głosa w tej sprawie, chodz dla przemyslenia, może takie warsztaty praktyczne, plenerowe, w jakies malowniczej górskiej wsi:)np od soboty do niedzieli.

zuch
07-06-2016, 15:12
Witam
Znacie może jakieś orientacyjne terminy.
Nie będę tu chyba jedyne z takim pytaniem.
Pozdrówka.

michael_key
25-07-2016, 14:56
Witajcie.

Postanowiłem zainicjować spotkanie naszych użytkowników naszego forum w moim regionie. Gdzie dokładnie? Raczej gdzieś w województwie zachodniopomorskim :)
Spotkanie jedno bądź dwudniowe.
Więcej szczegółów nie chcę podawać by nie zapeszyć... jednak formuła byłaby tożsama z minionymi Zlotami (jakieś warsztaty, itp. zagadnienia).

Byli byście zainteresowani?
Dajcie wstępnie znać w komentarzach byśmy mieli rozeznanie z jakiej wielkości materią mamy do czynienia ;)

Macios
25-07-2016, 17:01
Dobry pomysł! Jestem za:)

JJakub
25-07-2016, 22:54
Ja też :)

RobertON
27-07-2016, 09:32
Chętnie przyjadę.

Słaby odzew, może jakoś inaczej uwidocznić na stronie CB czy FB ?

michael_key
07-08-2016, 07:17
Już prawie wszystko dograne, początek nadchodzącego tygodnia będzie obfitował w szczegóły planowanego weekendowego spotkania fotograficznego :)

michael_key
11-08-2016, 20:35
UWAGA! UWAGA! UWAGA!

Wszystko jasne, wszystko dograne...

"I spotkanie fotograficzne".

Termin spotkania: weekend, 16-18.09.2016 r.
Lokalizacja: w okolicy Gorzowa Wlkp., niewielkie i bardzo kameralne gospodarstwo agroturystyczne w malowniczym miejscu.

Tematy jakie chcemy poruszyć podczas zajęć warsztatowych:
- krajobraz o wschodzie i zachodzi słońca oraz krajobraz za dnia,
- fotografia nocna, malowanie światłem,
- fotografia portretowa (modelka, model, para),
- światło zastane, a światła "błyskane" (studyjne lampy błyskowe w plenerze),
- lustrzanka nie tylko do zdjęć (filmowanie lustrzanka, tworzenie klipów, kadrowanie, itp.)

Koszt uczestnictwa to 615 zł brutto.
Cena obejmuje:
- zakwaterowanie,
- pełne wyżywienie,
- koszty uczestnictwa we wszystkich, czterech warsztatowych panelach tematycznych.

Prośba do Was... z uwagi na krótki termin, jaki pozostał do rozpoczęcia spotkania, dajcie znać czy jesteście zainteresowani udziałem w przedsięwzięciu.

RobertON
11-08-2016, 21:50
Rozumiem, że mowa o Sulimierzu k/Myśliborza w zachodniopomorskiem.

Mam blisko.

JJakub
13-08-2016, 14:05
16-18.09.2016 r.Nie załapię się niestety.

michael_key
20-08-2016, 09:12
Niestety wrześniowy termin nie dojdzie do skutku.