PDA

Zobacz pełną wersję : program na tableta



loogin72
13-02-2016, 16:23
Witam wszystkich , mam do was pytanie poniewaz nawet nie wiem jak tego szukac , wczoraj bylem na imprezie i stal tam aparat podlaczony do monitora dotykowego wielkosci tableta (nie wiem czy byl to tablet poniewaz nie bylo widac wszystko bylo zabudowane ) na monitorze byly dwa przyciski 1 zdjecie lub 3 w krotkich odstepach czasu , po wybraniu powiedzmy 1 zdjecia na monitorze zaczynalo sie odliczanie od 5 w dol i robil fotke ktora zostala wyswietlana na monitorze obok , pytanie moje jest jaki to jest program ? czy ktos sie z tym spotkal juz ? czy jest to oprogramowanie tego wyswietlacza , prosze o pomoc bo nie mam pojecia jak znalezc ten program.

Merde
13-02-2016, 16:30
Tego typu programów jest coraz więcej, nie wiem którą widziałeś.
Wejdź sobie w google play i użyj słów kluczowych "camera remote".

Marv84
13-02-2016, 20:03
Pewnie to była ręcznie poskładana fotobudka która robiła zdjęcia ale nie można ich było drukować. Jest parę programów ale większość nie jest po PL

loogin72
13-02-2016, 20:57
Dokladnie tak , a jaki programy znasz , nie musza byc po polsku

kulek855
15-02-2016, 18:21
Sprawdź: "EOS Remote"

mkamelg
22-02-2016, 14:28
Witam wszystkich , mam do was pytanie poniewaz nawet nie wiem jak tego szukac , wczoraj bylem na imprezie i stal tam aparat podlaczony do monitora dotykowego wielkosci tableta (nie wiem czy byl to tablet poniewaz nie bylo widac wszystko bylo zabudowane ) na monitorze byly dwa przyciski 1 zdjecie lub 3 w krotkich odstepach czasu , po wybraniu powiedzmy 1 zdjecia na monitorze zaczynalo sie odliczanie od 5 w dol i robil fotke ktora zostala wyswietlana na monitorze obok , pytanie moje jest jaki to jest program ? czy ktos sie z tym spotkal juz ? czy jest to oprogramowanie tego wyswietlacza , prosze o pomoc bo nie mam pojecia jak znalezc ten program.

W wyszukiwarce Google wpisz "photobooth software" (bez cudzysłowów) i kliknij na ikonę lupy.