PDA

Zobacz pełną wersję : Zlot Smardzewice 2015 - wątek po zlocie.



michael_key
20-09-2015, 17:56
Witajcie.

Jak tam po Zlocie? :) Jakie wrażenia? :)
Jeżeli macie fotografie, którymi chcecie się podzielić na forum to wrzucajcie je w tym wątku.

Ja po krótce (bo laptop padnięty)... w mojej ocenie 3 Zlot był świetny.
Paweł Klein i Wojtek Korsak... duży szacun... na nudę nie mogliśmy narzekać :)
Sebastian Małachowski okazał się normalnym, ludzkim profesjonaistą :) Wartościowe spotkanie.

Ogólnie uważam, że warto brać udział w tego typu spotkniach... dużo by pisać :)
Już odliczam czas do 4 Zlotu ;)

Póki co tyle ja, a Wy jakie macie przemyślenia?

Piszcie.

edytach
20-09-2015, 20:45
Cześć - właśnie wracam do siebie po zlocie - dużo pozytywnej energii która została po naszym spotkaniu będzie mnie trzymać pewnie przez kilka następnych tygodni. Było super. Poznałam fajnych ludzi - nauczyłam się dużo nowych technik fotograficznych i przetestowałam nowości canona. Takie złoty to super sprawa i rewelacyjne towarzystwo. I dzięki za super spędzony czas - podczas warsztatów i nie tylko ;-))

edytach
20-09-2015, 22:14
I jeszcze zapomniałam poprosić o zdjęcia - koledzy obiecali przesłać - Jarek z Łodzi, Grzegorz W - wybierz proszę kilka ładnych duchów i drugi Jarek prośba o ładne z inscenizacji przy stole weselnym :)

miwarek
21-09-2015, 12:29
WItam. Jestem nowy i nikt mnie nie kojarzy..wiem wiem... Chciałem tylko napisać, ze byłem w Smardzewicach, było fantastycznie, bardzo się cieszę, ze poznałem tam takich fajnych ludzi podobnie zakręconych w fotografii jak ja.. Juz wiem, ze jeśli w przyszłym roku będzie zorganizowane podobne spotkanie, to chętnie sie na nim pojawię znowu. Dziękuję wszystkim za fajną atmosferę i włożoną pracę w organizację całego zamieszania:) a wogóle zarejestrowałem się tu na tym forum i w miarę upływu czasu zamierzam się wciągać coraz bardziej. Pozdro.

vitavision
21-09-2015, 13:46
Miło było poznać! Dawno też z forum nie korzystałem, czas to zmienić :)

Mam nadzieję, że barwno-monitorowo-fotograficzne pogadanki pozwoliły spojrzeć z nowej strony na workflow pracy
i znaczenie tego świecącego przed nami prostokącika.

Cierpię z racji braku umiejętności rozdwajalniczych - Wojtka słuchało się bardzo dobrze.
Następnym razem głosuję na asymultaniczny rozkład paneli! :P
Dobrze, że Pawła i Sebastiana mogłem posłuchać w spokoju.

najlepszefoto
24-09-2015, 08:07
My również dziękujemy za spotkanie! Cieszymy się,że mogliśmy się poznać. Już wkrótce otrzymacie od nas wiadomość z rabatami na nasze produkty. Czekamy na fotorelację i Wasze zdjęcia.

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia za rok!

Canon_Board
01-10-2015, 15:37
Odświeżamy "zlotowe" emocje! Poniżej zamieszczamy film ze Zlotu ;) Fajnie było...

Wspominajcie i bawcie się dobrze oglądając!


https://www.youtube.com/watch?v=mUmWgWQbpmg

A może jakieś Wasze wspomnienia, fotki? Wrzucicie coś?

rafels3
02-09-2019, 11:32
I po zlocie (...)

Nooo, i to dobre 4 lata... ;)