PDA

Zobacz pełną wersję : [BATTLE] snowboarder vs yasin (bitwa zakończona)



snowboarder
11-04-2006, 22:59
Umowilismy sie, ze w poniedzialek 24 kwietnia wieczorem
wstawiamy fotki na temat luzno zwiazany z wiosna.
Wybor kadru uwazamy za wazna czesc zadania ;-)

yasin
11-04-2006, 23:00
Nic dodac nic ujac :)

Jac
11-04-2006, 23:06
:-) tyle czekania, zlitujcie sie ;-) umowcie sie ze moze max 24 ale wczesniejszy termin jesli zdazycie tez wchodzi w gre ;-) (oczywiscie jak juz bedziecie gotowi)

yasin
11-04-2006, 23:10
Widzisz jaka teraz u nas pogoda, swiatlo jest marne, czesto pochmurnie no i ja w sumie tylko w weekendy mam czas, snowboarder pewnie tez.

Tomasz Golinski
11-04-2006, 23:17
Jak rozumiem, również wstawiacie anonimowo?

al9
11-04-2006, 23:18
czekam niecierpliwie, obiecuję, że oprócz głosowania ani jednego zdania nie wypowiem o zdjęciach :-)
pozdrawiam
al

kami74
11-04-2006, 23:22
Fajnie że kolejni śmiałkowie się znaleźli. Kurcze jak się naucze robic zdjęcia też wystartuje a co. Tyle, że wtedy to cholera Hazan może być już dziadkiem i nie bedzie funkcjonowac forum ;)

yasin
11-04-2006, 23:36
Wstawiamy anonimowo.

Panowie, ze mnie zaden fotograf, ze sprzetem tez jestem lata swietlne za snowboarder'em, ktory ma chyba najbardziej wypasiona szklarnie na forum, a ten turniej traktuje jako mobilizacje do wyjscia z aparatem, mysle, ze nie ma sie co bac :) Nawet jak znajdzie sie ktos kto pojedzie po fotce to przeciez nie ma co brac do glowy, wazne, ze jest mobilizacja zeby uzywac sprzetu do robienia fotek, a nie trzymac go w domu na polce :mrgreen:

Routlaw
11-04-2006, 23:49
ja mam takie pytanie organizacyjne... czy w tytule tematu nie powinno być [BATTLE] ? wyróżniałoby się na tle innych tematów..

EDIT:
drugi punkt regulaminu działu BATTLE :)
2.Każdy, kto chce wyzwać kogoś na walkę tworzy w nim wątek o nazwie według schematu [battle] swój_nick vs nick_osoby_wyzwanje czyli np. : [battle] hazan vs muflon.

nastier
12-04-2006, 06:46
[ciach!] [battle] hazan vs muflon.


taki pojedynek tez moglby byc niezly :mrgreen: niczym Achilles z Hektorem i takie tam :mrgreen:

gietrzy
12-04-2006, 08:34
Umowilismy sie, ze w poniedzialek 24 kwietnia wieczorem
wstawiamy fotki na temat luzno zwiazany z wiosna.
Wybor kadru uwazamy za wazna czesc zadania ;-)
Snow, proszę tylko graj fair tzn. nie graj głębią bo pojadę do yasin'a ze swoją 85 :)

A tak na poważnie: kto rzuci rękawice muflonowi? Kategoria extremalny sport :mrgreen:
No dobra żartowałem niech będą myśliwce...

Vitez
12-04-2006, 08:45
Widzisz jaka teraz u nas pogoda, swiatlo jest marne, czesto pochmurnie no i ja w sumie tylko w weekendy mam czas, snowboarder pewnie tez.

Prognoz nie ogladasz? Od dzisiaj slonecznie przez wiele dni ma byc. A ty spryciarzu pewnie w Powsinie chcesz te wiosenne fotki strzelic na dniach kwitnacej magnolii czyjakimtam i stad dopiero taki termin ;)

muflon
12-04-2006, 09:22
hazan vs muflon.taki pojedynek tez moglby byc niezly :mrgreen: niczym Achilles z Hektorem :mrgreen:

A tak na poważnie: kto rzuci rękawice muflonowi? Kategoria extremalny sport :mrgreen:
Ej, panowie, Wam sie chyba cos myli ;-) Nie mieszajmy roznych systemow walutowych, nie badzmy Pewexami :mrgreen:

A sport ekstremalny to wlasnie pojedynek ze snowboarderem. Z nim ja bym i na samoloty przegral ;-)

Jac
12-04-2006, 09:36
A sport ekstremalny to wlasnie pojedynek ze snowboarderem. Z nim ja bym i na samoloty przegral ;-)

Wiecej wiary w siebie, kilku userow by sie pomylilo i dostal bys pare glosow :mrgreen: do zera nie przegrasz :mrgreen:

muflon
12-04-2006, 09:44
Wiecej wiary w siebie, kilku userow by sie pomylilo i dostal bys pare glosow :mrgreen:
W sumie racja ;-) Nie takie akcje sie na ircu robilo :mrgreen:

yasin
12-04-2006, 13:29
Prognoz nie ogladasz? Od dzisiaj slonecznie przez wiele dni ma byc. A ty spryciarzu pewnie w Powsinie chcesz te wiosenne fotki strzelic na dniach kwitnacej magnolii czyjakimtam i stad dopiero taki termin ;)

Taki termin ustalilismy wspolnie, jakies tam pomysly mam, ciekawe tylko czy bede potrafil zobrazowac tak jak sobie wymyslilem :)

SimOn!
12-04-2006, 17:46
No i snowboarder obowiazkowo masz robic fotki w PL lub ewentulanie w polskiej dzielnicy... zeby Twoje foty nieodbiegaly egotyka krajobrazu ;) bo potem bedzie:
pierwszy krokus - yasina Vs. surfer na fali - snowbordera ;) :mrgreen:

Tomasz Golinski
12-04-2006, 18:00
To może dodajcie: "Polska Wiosna" :twisted:

yasin
12-04-2006, 21:50
Hehe, dzieki Panowie, ze mnie wspieracie :)

PS. Dzieki turniejowi, zmobilizowalem sie dzisiaj na mala wycieczke rowerowa z aparatem :)

edit:

PS2. Wlasnie przejrzalem foty z dzisiejszej wyprawy i mam pierwszego kandydata do turnieju. Zabawa jest rewelacyjna, nie ma sie czego bac, startujcie, to bedziecie miec mobilizacje do wyjscia z aparatem :)

MaciekCi
13-04-2006, 10:19
Można prosić o ukazanie "arsenału" obu wojowników ? ;] Wiem, że aparat nic nie oznacza bo czasem lepszą fotkę da się zrobić prostym A510 niż 1Ds, lecz zawsze fajniej jest mieć podgląd na "broń" żołnierzy. :)

P.S. W poprzedniej bitwie zawodnicy mieli wszystko w sygnaturkach ... a u was pusto. :(

Cichy
13-04-2006, 11:44
Ja też kcem z kimś ;)

kami74
13-04-2006, 11:56
To wyzwij kogoś do walki. Na tym to polega :)

Jac
13-04-2006, 12:27
Można prosić o ukazanie "arsenału" obu wojowników ? ;] Wiem, że aparat nic nie oznacza bo czasem lepszą fotkę da się zrobić prostym A510 niż 1Ds, lecz zawsze fajniej jest mieć podgląd na "broń" żołnierzy. :)

P.S. W poprzedniej bitwie zawodnicy mieli wszystko w sygnaturkach ... a u was pusto. :(
bez przesady to nie jest lustracja tylko konkurs sprzet nie ma decydujacej roli ;-)

FOTOGRAF
13-04-2006, 12:32
sprzet nie ma decydujacej roli ;-)
tak z tym sie zgadzam, ale z checiam bym sie dowiedzail jaki sprzet posiada snowboarder :-)

Jac
13-04-2006, 12:43
czytaj forum to sie dowiesz jest chyba wszystko napisane ;-)

snow
13-04-2006, 12:58
Pewnych rzeczy lepiej nie wiedzieć :wink:

yasin
13-04-2006, 13:03
Jezeli chodzi o snowboarder'a to jak ktos uwaznie czyta to wie czym dysponuje :) Jezeli chodzi o mnie to ujawnie czym robilem turniejowa fote po konkursie :)

snow
13-04-2006, 13:07
Zreszta, przecież nie ważne kto co ma, bo przecież zawsze może sobie pożyczyć od kogoś obiektyw albo body i wcale nie znaczy że tym co ma zrobił - a tak wogóle to ma być konkurs na zdjęcie a nie na sprzęt :wink:

FOTOGRAF
13-04-2006, 13:49
Jezeli chodzi o mnie to ujawnie czym robilem turniejowa fote po konkursie :)
a moze po kazdym konkursie, bitwie ujawnic jakim sprzetem byla robiona fotka?

Follman
13-04-2006, 16:58
a moze po kazdym konkursie, bitwie ujawnic jakim sprzetem byla robiona fotka?

To cąłkiem niezły pomysła ale jak się dobrze poszuka to będzie wiadomo czym zrobone :)

snowboarder
13-04-2006, 16:59
No tak, z gory atmosfera raczej mi nieprzychylna...
Obiektywow uzywac mi nie wolno, surferow robic nie wolno,
do Polski musze jechac - troche tych ograniczen mam... ;-)
OK, sprobuje wybrac "polski" temat.
A szkoda, bo mialem pomysl na pare gejow w West Hollywood...
A serio, to fajnie by bylo pokazac pozniej tez tych "kandydatow"
na ktorych w koncu sie nie zdecydowalismy. Ja tez juz mam dwie
fotki z wczoraj, ktore mi sie podobaja...
Dluzszy okres pozwala probowac i wybrac cos najlepszego,
co moze okazac sie zreszta zlym wyborem na koncu...
Stad moze byc ciekawym zobaczyc nasze odrzucone fotki.
A sprzet nie ma znaczenia, dla upartych mam update'owany
link na mojej (nie update'owanej) web stronie.

yasin
13-04-2006, 17:03
Eee spoko, chlopaki tylko zartowali, rob taki kadr i taki motyw jaki Ci sie podoba, moze byc i para gejow ;)

MaciekCi
13-04-2006, 17:10
bez przesady to nie jest lustracja tylko konkurs sprzet nie ma decydujacej roli ;-)


Zreszta, przecież nie ważne kto co ma, bo przecież zawsze może sobie pożyczyć od kogoś obiektyw albo body i wcale nie znaczy że tym co ma zrobił - a tak wogóle to ma być konkurs na zdjęcie a nie na sprzęt :wink:


Wrrr. :) Toż napisałem, że czasem da się zrobić lepszą fotkę A510 niż np. 1Ds = z tego powiedzenia wynika, że sprzęt nie ma znaczenia. Jednak zawsze dobrze wiedzieć czym dysponują strzelcy. ;] OK u snowboardera dowiem się z www a yasin powie po zrobieniu foty - osobiście taki układ mi pasuje. ;]

canis_lupus
13-04-2006, 22:59
yasin, trzymam kciuki. Jak się dorobie cyfry to tez kogoś wyzwę, teraz to nie ma sensu bo czasami muszę czekać i miesiąc az bede miał zdjęcia.

yasin
13-04-2006, 23:18
Dzieki, wlasciwie to troche dzieki Tobie tu jestem, pamietasz watek o foto na THG :mrgreen:

Follman
14-04-2006, 09:53
No tak, z gory atmosfera raczej mi nieprzychylna...
Obiektywow uzywac mi nie wolno...


Oj tam jak uzyjesz jakichś obiektywow to się nikt nie dowie tylko ciii :-D

yasin
15-04-2006, 20:23
A ja mam takie pytanie dodatkowe, jakiej wielkosci zdjecia mamy wyslac? Ile moze miec dluzszy bok? Jak rozumiem to co wyslemy zostanie umieszczone, zadnej dodatkowej kompresji nie bedzie? Oczywiscie EXIFy beda usuniete.

Tomasz Golinski
15-04-2006, 21:21
Przyjmijmy może, żeby zdjęcie mieściło się na forum w rozdzielczości 1024x768, czyli jakoś żeby mieściło się w kwadracie ca. 900x700. Exify usunąć, jak nie, to wystawiający mod je wywali. A zdjęcia wchodzą już bez kompresji.

Tomasz Golinski
17-04-2006, 16:04
Są zdjęcia: http://canon-board.info/showthread.php?t=10223

muflon
17-04-2006, 16:12
No, tym razem również ciężko się zdecydować choć ze zgoła innych powodów :)

Mam swoją teorię spiskową, kto, co, czym, dlaczego... i w tym pojedynku stawiam na Yasina :-D

djtermoz
17-04-2006, 16:50
Tym razem pojedynek ciekawszy bo oba zdjecia znacznie lepsze niz te w pierwszej bitwie.
Mozna sie dosc latwo domyslic czyja fotka jest yasina a czyja snowboardera. W kazdym razie zaraz zaglosuje na #2 bo choc #1 jest dobrym zdjeciem to jednak troche odbiega od wiosennego tematu.
Nareszcie sie temat pojedynkow rozkrecil...

Routlaw
17-04-2006, 16:53
Mozna sie dosc latwo domyslic czyja fotka jest yasina a czyja snowboardera.
Dokładnie :)

FOTOGRAF
17-04-2006, 17:05
obydwa zdjecia sa fajne... oj ciezki wybor bedzie... oj ciezki

MaciekCi
17-04-2006, 18:12
Zdjęcia super. Jednak moja metoda wyboru :
zdjęcie #2 jest ładniejsze, jednak #1 wymagało aranżacji i "głębszego" pomysłu. ;)

Jeśli miałbym wybrać tapetę na pulpit czy do domu wybrałbym #2, ale mam zwyczaj oceniania "pracy" fotografa stosunkowo do efektów. :] Tu wybieram zdjęcie #1 .

Zielony
17-04-2006, 18:30
Dokładnie :)

No to rzucamy monetą :lol:

Routlaw
17-04-2006, 19:45
No to rzucamy monetą :lol:Prędzej robimy zakłady.. ja jestem pewien że wiem kto robił które..

al9
17-04-2006, 20:38
Ha! Tylko kto przyjmie zakład? Tu wszyscy się domyślamy autorów...
Oba zdjęcia bardzo dobre, brawo! Głosowałem na Nr 1 Jest tu cała historia.. wywołuje usmiech, ma świetny tytuł!
:-)
al

kami74
17-04-2006, 21:44
Chyba, ze sie chłopaki zmówili i specjalnie porobili takie zdjęcia, żeby
potem skręcać się za śmiechu czytając tekst: wiem na 100% kto zrobił tą fotkę. Wybrałem Nr 1 z powodu takiego jak iprzy pierwszej battle - zdjęcia do mni mówi. Dziewczynka na zdjęciu ma minę : Hmm próżny mój trud a podpis pod zdjeciem mówi dlaczego. Kwiatki fajne ostrość, głębia itd.

minek
17-04-2006, 21:46
#1 wymagało nieco pracy, pomysłu, i częściowo się to udało, jest poprawne.
#2 to wykorzystanie prostego ,,samograja'', zwykły kiczyk.
Dlatego się bardziej podoba.

muflon
17-04-2006, 21:52
Chyba, ze sie chłopaki zmówili i specjalnie porobili takie zdjęcia, żeby potem skręcać się za śmiechu czytając tekst: wiem na 100% kto zrobił tą fotkę.
To swoją drogą :lol: Ale i tak wiem swoje :mrgreen: Czuje że będą niezłe jaja po ogłoszeniu wyników i autorów ;-)