PDA

Zobacz pełną wersję : Targi motocykli - Warszawa



stratus
09-04-2006, 15:07
Jeśli ktoś ma ochotę pofocić trochę chromu to proponuję Targi motocykli w Hali EXPO XXI na Prądzyńskiego w Warszawie.
Tutaj szczegóły. (http://www.scigacz.pl/Zapraszamy,po,nagrody,1834.html)
Targi trwają do dzisiaj do godz. 18.00 i twardo trzymają się czasu. Wczoraj miałem okazję o tym sie przekonać kiedy dopiero co zacząłem się rozkręcać przy ulubionym stoisku Hondy :grin: ale dzisiaj nadrobiłem :razz:
Wejściówka 20 PLN

stratus
09-04-2006, 21:21
A tu to co udało mi się zobaczyć:grin: :

stratus
09-04-2006, 21:24
I jeszcze kilka:

macx15
10-04-2006, 08:24
kadry mocno przypadkowe. Poobcinane motocykle śmieci w tle. Niestety jak dla mnie to porażka

minek
11-04-2006, 02:19
Całe targi i tylko trzy znudzone hostessy? To ja tego nie rozumje, to po co takie targi? (-:

stratus
14-04-2006, 11:21
kadry mocno przypadkowe. Poobcinane motocykle śmieci w tle. Niestety jak dla mnie to porażka
Chętnie podpatrzę efekty pracy kolegi na podobnych imprezach przy zagęszczeniu niemal 1 motocykl na metr kwadratowy i z zaludnieniem ok. 3 osób na metr kwadratowy
Poobcinane motocykle - zamierzone;
Śmieci w tle - widocznie ktoś nie posprzątał.
Przypominam że chodzi tu o targi ogólnie dostępne, a nie sesję zdjęciową. Poproszę więc o krytykę bardziej konstruktywną

SimOn!
14-04-2006, 11:29
Śmieci w tle - widocznie ktoś nie posprzątał.

Chodzilo raczej o nieciekawe "zabalaganione" tlo za fotografowanymi motocyklami itd...

stratus
14-04-2006, 11:48
Chodzilo raczej o nieciekawe "zabalaganione" tlo za fotografowanymi motocyklami itd...
dzięki ale doskonale zrozumiałem o co chodzi z tym zaśmiecaniem,to była tylko mała złośliwość pod niezrozumienie sytuacji o czym zresztą napisałem

SimOn!
14-04-2006, 12:24
Ok. Tylko ja sie zastanawiam czy jezeli pokazujesz wlasne zdjecia, a sa one raczej slabe, bo warunki byly jakie byly. To czy nie przeszlo Ci przez mysl zeby nie chwalic sie nimi bo warunki byly salabe?
A mowienie
Chętnie podpatrzę efekty pracy kolegi na podobnych imprezach przy zagęszczeniu niemal 1 motocykl na metr kwadratowy i z zaludnieniem ok. 3 osób na metr kwadratowy
To raczej slaba wymowka, wystawiasz sie na krytyke, to ja rzyjmuj bo zlosliwe uwagi poprostu sa smieszne.
Podobaja Ci sie wszystkie obrazy jaie ogladasz w galeriach czy na wystawach...?? Nie...?? Jestes malarzem? Nie...?? No to jak mozesz krytykowac?? ;)
No ja widze, ze jak ktos powie ze "ladne, dobre itd." to jest to dobra konstruktywna krytyka ... tak?? Wybacz ale nie rozumiem....:?

stratus
14-04-2006, 12:55
Ok. Tylko ja sie zastanawiam czy jezeli pokazujesz wlasne zdjecia, a sa one raczej slabe, bo warunki byly jakie byly. To czy nie przeszlo Ci przez mysl zeby nie chwalic sie nimi bo warunki byly salabe?

Myślę że niepotrzebnie brniemy do błędnego koła. Byłem pewien że dobrze poznałem forum i są wątki gdzie poddaje się ocenie swoje zdjęcia i są też takie na których pokazuje się WYDARZENIA ale chyba sie myliłem. Z drugiej jednak strony jest to forum związane z fotografią więc można uznać że każde pokazane zdjęcie może spotkać się z oceną i niekoniecznie pozytywną, a to że zdjęcia są marne to sam wiem o tym. W końcu człowiek uczy sie całe życie.

SimOn!
14-04-2006, 13:26
No to OK. Sam odpowiedziales sobie na pytanie:
- pokazanie fot = ocena
i nie ma zanczenia czy to tylko ilustracja czy tworcza praca
ocena = nauka i wszystko gra... jak dla mnie :)

sail0r
14-04-2006, 13:44
a ja bym jeszcze wiecej tych fotek poogladal.. niewazne kadry i smieci.. wazna zawartosc tj. ciekawe dziewczyny i piekne motocykle ;-) wiec jak masz to wrzucaj albo podaj jakis link do galerii :)

minek
14-04-2006, 18:57
Myślę że niepotrzebnie brniemy do błędnego koła. Byłem pewien że dobrze poznałem forum i są wątki gdzie poddaje się ocenie swoje zdjęcia i są też takie na których pokazuje się WYDARZENIA ale chyba sie myliłem.
Z tymi wydarzeniami tutaj, to MZ jest tak, że informujemy się o nich wzajemnie i są ich dwa rodzaje: 1) wystawy, spotkania, itp - dotyczące fotografii, takie gzie można się czegoś nowego dowiedzieć, nauczyć, poznać. I 2) wydarzenia, które mogą być ciekawym tematem do sfotografowania. Wtedy, jeśli mamy zdjęcia z takiego wydarzenia, warto je pokazać, o ile są dobre.
Sam reportaż z targów motocyklowych jest nie w temacie. Fajne zdjęcia z targów motocyklowych - tak.