Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Kit lens dla EOS-M

Mieszany widok

  1. #1
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Aug 2015
    Posty
    33

    Domyślnie Odp: Kit lens dla EOS-M

    Tak, już czytałem na temat tego obiektywu i wygląda to lepiej niż dobrze. U mnie cena 11-22 to około 370euro, a 10-18 można mieć za 270, wiec wybór jest oczywisty.
    Dzisiaj zrobiłem szybki spacer z EF-M 15-45 i wiadomo kit jak to kit, **** nie urywa, ale nie jest to też jakaś tragedia, z tego co widze to lepiej spisuje się przy 15 niż 45, kolory są ładne, bokeh też. Natomiast jestem miło zaskoczony matrycą w M10, przypuszczam że nie jest to cud Canona na APS-c, tylko pewnie jakaś starsza konstrukcja, ale ISO 1600 jest rewelacyjne, 3200 całkiem akceptowalne, a i wyżej jest szum, ale przyjemny jednolity. Na moje oko, nie jest gorzej niż na D7200. Czuje, że jak podepnę jakiś "L"epszy obiektyw to matryca dopiero pokaże na co ją stać.

  2. #2
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 734

    Domyślnie Odp: Kit lens dla EOS-M

    Cytat Zamieszczone przez arwic Zobacz posta
    Natomiast jestem miło zaskoczony matrycą w M10, przypuszczam że nie jest to cud Canona na APS-c, tylko pewnie jakaś starsza konstrukcja, ale ISO 1600 jest rewelacyjne, 3200 całkiem akceptowalne, a i wyżej jest szum, ale przyjemny jednolity. Na moje oko, nie jest gorzej niż na D7200. Czuje, że jak podepnę jakiś "L"epszy obiektyw to matryca dopiero pokaże na co ją stać.
    Widzisz musisz bardziej dogłębnie poczytać forum to wtedy dowiesz się, że ta matryca jest zupełnie do niczego i nie da się nią robić zdjęć .
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  3. #3
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    3 608

    Domyślnie Odp: Kit lens dla EOS-M

    Cytat Zamieszczone przez arwic Zobacz posta
    Tak, już czytałem na temat tego obiektywu i wygląda to lepiej niż dobrze. U mnie cena 11-22 to około 370euro, a 10-18 można mieć za 270, wiec wybór jest oczywisty.
    Używam obu i owszem, wybór jest oczywisty: do serii M wybieram 11-22. Ze względu na lepszą optykę i istotnie mniejsze wymiary.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •