Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35

Wątek: Cennik na stronie www

  1. #21
    Uzależniony Awatar centur
    Dołączył
    Nov 2011
    Miasto
    Pomorze
    Posty
    766

    Domyślnie Odp: Cennik na stronie www

    Cytat Zamieszczone przez Merde Zobacz posta
    A teraz wyobraź sobie, że idziesz do hydraulika i pytasz go: ile kosztuje wymiana ogrzewania w moim mieszkaniu.
    A to bezczelny typ, jak on śmie nie podać mi ceny z góry! Idę do konkurencji!
    gdyby nie był w stanie zrobić mi kosztorysu po wizycie w mieszkaniu to faktycznie, poszedłbym do konkurencji...
    http://www.obiektywni.pl/autorzy/aut...68-0-0-0-0.php
    http://www.canon-board.info/galerie-...karaiby-84676/
    Sprzęt: C650D+BG-E8, T17-50/2.8, C550EX dawniej: C20D, C300D, G3, S70-200/2.8, C50/1.4, T17-35/2.8-4.0, T90/2.8 macro...

  2. #22

    Domyślnie Odp: Cennik na stronie www

    Ogólnie mam wrażenie, że właściciele stron www unikają podawania cen na stronie jak ognia. Nie chodzi tu tylko o fotografów ale praktycznie każda usługowa branża tak ma. Szukam grafika do zrobienia logo - 1 na 10 ma podane widełki. Szukam serwisu do przeglądu pieca - cennik po kontakcie telefonicznym. Wchodząc na stronę firmy nie wchodzę tam by przeczytać ich historie i mapkę dojazdu. Zazwyczaj interesuje mnie cena usługi. Gdyby było inaczej to po co są strony www ? W zasadzie wystarczyłby wpis w Google Maps. I teraz by porównać oferty muszę przedzwonić do 10 firm lub wysłać maila...

  3. #23
    Bywalec PLUS member Awatar Veox
    Dołączył
    Oct 2012
    Miasto
    Kraków
    Posty
    116

    Domyślnie Odp: Cennik na stronie www

    Cytat Zamieszczone przez cobalt Zobacz posta
    Nie rozumiesz otaczającego Cię świata i złożoności procesu prowadzenia inwestycji, na który składa się 50 czynników takich jak: projekt wykonawczy, licencje, zakup urządzeń, jakość materiałów i ich cena itd.
    Reportaż ślubny nie jest aż tak skomplikowany.

    --- Kolejny post ---


    Nie ma rady musisz to sprawdzić empirycznie.
    Zrób WWW bez cenników i umieść na serwerze na 3 miesiące.
    Potem zrób identyczną z cennikami i podmień starą.
    Operację powtórz 2x i po roku sam będziesz wiedział czy ma to sens.

    Mam nadzieję, że do tej pory nikt nie pozrywa cen produktów w Tesco .
    Umieściłem info o cenie początkowej za najuboższy pakiet ślubny. Zobaczymy.
    Studio Moments to fotograf ślubny Kraków i kamerzysta Kraków. Zapraszam na naszą stronę!

  4. #24

    Domyślnie Odp: Cennik na stronie www

    Cytat Zamieszczone przez Veox Zobacz posta
    Umieściłem info o cenie początkowej za najuboższy pakiet ślubny. Zobaczymy.
    Teraz tylko martw się o dobre zdjęcia do portfolio, a klienci sami się znajdą. Zrobisz dobrze kilkanaście ślubów i wszystko zacznie się kręcić. Pozytywne wpisy na forach ślubnych i poczta pantoflowa to w PL potęga. A jeden zły wpis na forum o doborze fotografa, orkiestry i żarcia może zrobić wiele złego konkretnemu fotografowi .
    Pozwodzenia.
    C eos 6D | T 24-70/2,8 VC USD; C 70-200/2,8 L USM; C TCx1,4II | YN-568EX
    www.cobalt.fr.pl

  5. #25
    Bywalec PLUS member Awatar Veox
    Dołączył
    Oct 2012
    Miasto
    Kraków
    Posty
    116

    Domyślnie Odp: Cennik na stronie www

    Cytat Zamieszczone przez cobalt Zobacz posta
    Teraz tylko martw się o dobre zdjęcia do portfolio, a klienci sami się znajdą. Zrobisz dobrze kilkanaście ślubów i wszystko zacznie się kręcić. Pozytywne wpisy na forach ślubnych i poczta pantoflowa to w PL potęga. A jeden zły wpis na forum o doborze fotografa, orkiestry i żarcia może zrobić wiele złego konkretnemu fotografowi .
    Pozwodzenia.
    Nie dziękuję żeby nie zapeszyć w takim razie ;-)
    Coś tam już zrobiłem czego wynikiem jest dużo większa liczba terminów na ten sezon. Będzie okazja dobrze napakować portfolio ;-)

    Jeśli chodzi o cennik to i tak odsyłam ofertę na każde zapytanie mailem, chociaż mam wrażenie że duży procent to lokalna konkurencja hehe.
    Studio Moments to fotograf ślubny Kraków i kamerzysta Kraków. Zapraszam na naszą stronę!

  6. #26
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 736

    Domyślnie Odp: Cennik na stronie www

    Cytat Zamieszczone przez cobalt Zobacz posta
    Nie rozumiesz otaczającego Cię świata i złożoności procesu prowadzenia inwestycji, na który składa się 50 czynników takich jak: projekt wykonawczy, licencje, zakup urządzeń, jakość materiałów i ich cena itd.
    Reportaż ślubny nie jest aż tak skomplikowany.
    Wiesz zrozumieć to jest ciężko wypowiedzi które zaprzeczają same sobie - jak w Twoim przypadku. Truizmy o "złożoności procesu" tych zaprzeczeń w najmniejszym stopniu nie zlikwidują .
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  7. #27
    Początki nałogu
    Dołączył
    Feb 2011
    Miasto
    Kielce/fr
    Posty
    265

    Domyślnie Odp: Cennik na stronie www

    Wiekszosc "pro slubniakow" nie podaje ceny bo... nie do konca sa tak bardzo "pro" i wola zeby ktos do nich zadzwonil, wtedy jakos sie dogadaja...?
    Bo jesli ktos ma zaufanie do siebie i i do swoich mozliwosci fotograficznych, to w wiekszosci przypadkow wie ile chce otrzymac za swoje dzielo i do jakich klientow chce trafic ze swoja oferta?

  8. #28

    Domyślnie Odp: Cennik na stronie www

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Wiesz zrozumieć to jest ciężko wypowiedzi które zaprzeczają same sobie - jak w Twoim przypadku. Truizmy o "złożoności procesu" tych zaprzeczeń w najmniejszym stopniu nie zlikwidują .
    Stopka w Twoich postach jest tak samo żałostna jak ich zawartość.
    Ostatnio edytowane przez cobalt ; 03-03-2014 o 16:23
    C eos 6D | T 24-70/2,8 VC USD; C 70-200/2,8 L USM; C TCx1,4II | YN-568EX
    www.cobalt.fr.pl

  9. #29
    Pełne uzależnienie Awatar RobertON
    Dołączył
    Dec 2012
    Miasto
    Gorzów Wlkp.
    Wiek
    60
    Posty
    2 175

    Domyślnie Odp: Cennik na stronie www

    Cytat Zamieszczone przez cobalt Zobacz posta
    Stopka w Twoich postach jest tak samo żałostna jak ich zawartość.
    Tylko, czy ta napastliwość jest konieczna i niezbędna.

    Na wschodzie kilkadziesiąt milionów ludzo stoi przed widmem wojny i czy trzeba zaraz "warczeć" jeden na drugiego.
    Ostatnio edytowane przez RobertON ; 03-03-2014 o 18:02

  10. #30
    Bywalec PLUS member Awatar Veox
    Dołączył
    Oct 2012
    Miasto
    Kraków
    Posty
    116

    Domyślnie Odp: Cennik na stronie www

    Cytat Zamieszczone przez Raideur Zobacz posta
    Wiekszosc "pro slubniakow" nie podaje ceny bo... nie do konca sa tak bardzo "pro" i wola zeby ktos do nich zadzwonil, wtedy jakos sie dogadaja...?
    Bo jesli ktos ma zaufanie do siebie i i do swoich mozliwosci fotograficznych, to w wiekszosci przypadkow wie ile chce otrzymac za swoje dzielo i do jakich klientow chce trafic ze swoja oferta?
    No kurcze nie wiem ale Adam Trzcionka, Kalina Ciesielska, Krzysztof Tkacz czy WhiteSmoke nie mają cenników na stronach a jak na moje oko to są jak najbardziej "pro".


    P.S.
    Nie żryjcie się :-)
    Studio Moments to fotograf ślubny Kraków i kamerzysta Kraków. Zapraszam na naszą stronę!

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •