Strona 22 z 25 PierwszyPierwszy ... 122021222324 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 248

Wątek: Program do prezentacji

  1. #211
    Dopiero zaczyna Awatar Bejobejo
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez diplo Zobacz posta
    Ze swojej strony polecam ProShow Gold. Łatwy w obsłudze, szybki i nagrywa jako DVD i jako exe dla kompa. Mnogo przejśc, aaaaa i jeszcze nie jest strasznie drogi
    ProShow Gold to nawet dobry program z wieloma opcjami ale zdjęcia w prezentacji są słabej jakości.
    Powodem może być moja niewiedza i jest sposób żeby wyglądało to lepiej?

  2. #212
    Uzależniony
    Dołączył
    Aug 2007
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy.
    Posty
    842

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bejobejo Zobacz posta
    ProShow Gold to nawet dobry program z wieloma opcjami ale zdjęcia w prezentacji są słabej jakości.
    Powodem może być moja niewiedza i jest sposób żeby wyglądało to lepiej?

    Napisz jak robisz a wtedy łatwiej jest znaleźć błąd.
    Kliknij: manfred1 - Odwiedź stronę domową manfred1 - jesteś w raju ;-)

  3. #213
    Uzależniony
    Dołączył
    Aug 2007
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy.
    Posty
    842

    Domyślnie

    Witam serdecznie mam pytanie czy jest możliwość wykonania takiej prezentacji w proshow. Mam teledysk w avi z podkładem muzycznym. Potrzebuje kilkanaście sekund puścić teledysk jako pierwszy slajd następnie aby płynnie ten teledysk przeszedł w statyczne fotografie jako slajd 2, 3 itd. Natomiast muzyka niech płynie dla całej prezentacji. Bardzo proszę o wskazówki do wykonania takiego projektu za co serdecznie dziękuję.
    Kliknij: manfred1 - Odwiedź stronę domową manfred1 - jesteś w raju ;-)

  4. #214

    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Lublin
    Posty
    3

    Domyślnie

    Panowie, a co powiecie na program PhotoDVD 4.0.0.35
    Można sobie coś zaprezentować korzystając z programu testowego dostępnego w necie.
    Niestety kupić się tego nie da w normalnym sklepie, a szkoda, gdyż przypadł mi do gustu. Gdyby ktoś wiedział jak i gdzie nabyć oryginał to proszę o kontakt oraz ewentualnie pomoc w zakupie na stonie:http://www.vso-software.fr/shop.php

  5. #215

    Domyślnie

    Czy ktoś z Was używa programu do pokazu slajdów MAGIX Fotostory na CD & DVD? Będę wdzięczna za opinie. Pozdrawiam

  6. #216
    Awatar misiek
    Dołączył
    Mar 2011
    Miasto
    Naas/Irlandia
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam! Ja do jakiegoś czasu używam Sony Vegas pro 10 zarówno do filmów jak i prezentacji zdjęć - to prawdziwy kombajn jak Adobe Premiere tylko dużo bardziej intuicyjny (jak dla mnie). Nie jest niestety darmowy ale trial jest w pełni funkcjonalny przez 30 dni więc można go dokładnie sprawdzić przed zakupem. Pozdrawiam

  7. #217
    Uzależniony
    Dołączył
    Aug 2007
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy.
    Posty
    842

    Domyślnie

    Witam serdecznie czy jest możliwość wklejenia filmu z 5DMKII do pokazu zdjęć w PSP. Jesli tak na co zwrócić uwagę?
    Kliknij: manfred1 - Odwiedź stronę domową manfred1 - jesteś w raju ;-)

  8. #218
    Pełne uzależnienie Awatar gadget_zary
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Żary/Wrocław
    Wiek
    34
    Posty
    1 046

    Domyślnie

    Nie będę zakładał nowego tematu więc zapytam tutaj.
    Mam Premiere elements 9 i pokazy zrobione w LR w każdej rozdzielczości jaką oferuje. Po dodaniu plików do programu i stworzeniu "filmu" całość wygląda jakby coś poszło nie tak z rozdzielczością, można praktycznie zobaczyć piksele. Jest w ogóle możliwe żeby to wyglądało poprawnie ??

  9. #219
    Bywalec Awatar czarny1999
    Dołączył
    Oct 2008
    Miasto
    Leicester
    Wiek
    39
    Posty
    119

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gadget_zary Zobacz posta
    ... zrobione w LR ...stworzeniu "filmu" ... coś poszło nie tak z rozdzielczością, można .... zobaczyć piksele. Jest w ogóle możliwe żeby to wyglądało poprawnie ??
    po wielu probach stwierdzilem ze najlepsze efekty uzyskuje jak renderuje video do 720p (LR)
    5d, 5dmkII 580EXII S12-24 f4.5-5.6, C17-40 f4 L, C50 f1.4, C70-200 f4is, C100 f2.0 C300 f4is, C400 f4is DO,
    C28-135is f3.5-5.6, tamrac expredition7, manfrotto 055x proB + 488RC2

  10. #220
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    wroclov
    Wiek
    41
    Posty
    29

    Domyślnie

    Takie pytanie – robię prezentacje w Windows Movie Maker 2.6 (zdjęcia w oryginalnej wielkości + mp3) zapisuję, otwieram w Windows DVD Maker dodaje menu i wypalam. I teraz tak jak oglądam powstały plik z WMM na lapku to jest super, jak oglądam podgląd z WDVDM jest super a na płytce mydło straszne praktycznie na wszystkich zdjęciach. Wszystko robione pod Windows 7.

    Gdzie jest problem? Dodam tylko, że na starszym lapku z Vistą po wypaleniu i na podglądach wszystko wyglądało OK tylko inaczej wyglądał proces, tzn. WMM sam zamykał prezentację i otwierał w DVDM, a na 7ce nie było WMM więc go sobie ściągnąłem pod 7ke oczywiście.

    Czy to chodzi o skalowanie zdjęć przed robieniem wszystkigo - tylko dlaczego podglądy i zapisane prezentacje są ostre?

    Poproszę o pomoc.

Strona 22 z 25 PierwszyPierwszy ... 122021222324 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •