Strona 21 z 25 PierwszyPierwszy ... 111920212223 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 248

Wątek: Program do prezentacji

  1. #201
    Coś już napisał Awatar 1982wojtek
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    62

    Domyślnie

    mam takie pytanie jak usuwacie wszystkie zdjęcia z programu Ulead-VideoStudio 11 bo mi udaje się tylko pojedynczo
    wszystko znaczy NIC!!!

  2. #202
    Dopiero zaczyna Awatar dzideku
    Dołączył
    Jun 2008
    Miasto
    Szczecinek
    Wiek
    56
    Posty
    32

    Domyślnie

    masz menadżera biblioteki i wybierasz sobie np. obraz i wtedy możesz usunąć cały folder
    jaki wcześniej utworzyłeś z fotkami potrzebnymi do projektu
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    dlatego najwygodniej jest jak fotki potrzebne do projektu wrzucasz we wcześniej utworzony folder w np. obraz i za pośrednictwem menadżera biblioteki dodajesz nowy o dowolnej nazwie i tam wrzucasz fotki potrzebne do projektu. Później usuwasz tylko ten folder i po sprawie
    Pozdr
    Ostatnio edytowane przez dzideku ; 23-12-2009 o 14:58 Powód: Automerged Doublepost

  3. #203
    Coś już napisał Awatar 1982wojtek
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    62

    Domyślnie

    dzięki wielkie
    wszystko znaczy NIC!!!

  4. #204
    Początki nałogu
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    258

    Domyślnie

    Witam szanowne grono, mam pytanko, potrzebuje programu który pozwoli mi na:

    -Wybraniu efektu przejścia.
    -dodać muzykę
    -wybraniu odstępu między zdjęciami.
    -Pozwoli stworzyć menu aby na DVD klient mógł wybrać interesujący go pokaz np: (plener, ceremonia, wesele) i aby tworzenie tego menu było dość elastyczne to znaczy aby można było zmieniać jego wygląda dodawać swoją grafikę, muzykę i np: zdjęcie na podkład.
    -Aby program nagrał to na DVD
    -Aby jakość prezentowanych zdjęć była wysoka.

    Przejrzałem wątek i znalazłem następujące programy:
    ProShow Gold
    Photo Story
    Pinacle Studio
    Picassa
    Photo to Movie
    Fotooffice PL
    PictureToExe
    MemoriesOnTv
    Ulead Video Studio

    Jeśli coś dobrego pominąłem to proszę mnie naprostować
    Powiedzcie które z nich posiadają takie możliwości ? - Nie chciałbym tracić czasu i instalować czegoś co nie posiada wymienionych opcji, szczególnie zależy mi na rozbudowanej opcji tworzenia menu do DVD.

    P.S. A co myślicie o Adobe Premiere Elements 8 ? - pytam o niego gdyż zamierzam kupić Elements-a 8 więc Premiere by mi się z tym ładnie integrował.

    Czy w Premiere Elements można dodać Menu do DVD i wygląd tego menu zmieniać?

    Z góry dzięki za wszelkie info na ten temat.

    Pozdrawiam
    C - lustra, szkła i błysk

  5. #205
    Pełne uzależnienie Awatar gadget_zary
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Żary/Wrocław
    Wiek
    34
    Posty
    1 046

    Domyślnie

    Kiedyś używałem Pinnacle 9 do montowania filmów dla szkoły,
    Co do wymagań

    1. Jest możliwość wyboru pomiędzy wieloma efektami przejścia + można dokupić dodatkowy pakiet efektów
    2. Można dodawać muzykę i dźwięki z gotowych ścieżek lub własnych plików
    3. Odstępy trwania poszczególnych klatek i odstępów a także czasu trwania przejścia są
    4. Menu można tworzyć własne
    5. Wbudowana funkcja tworzenia filmów DVD i zapisu
    6. Jakość zależna od jakości materiału wejściowego i ustawień pliku wyjściowego

    Nie wiem jak ten pakiet cenowo wygląda, ja używałem triala + pakiet Hollywood FX (przejścia i inne efekty)

  6. #206
    Dopiero zaczyna Awatar dzideku
    Dołączył
    Jun 2008
    Miasto
    Szczecinek
    Wiek
    56
    Posty
    32

    Domyślnie

    wszystkie wymagania o których napisałeś spełnia Ulead Video Studio i w sumie jest niedrogi. Jak dla mnie łatwy w obsłudze i efekt końcowy bardzo dobry.
    Pozdr

  7. #207
    Uzależniony
    Dołączył
    Aug 2007
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy.
    Posty
    842

    Domyślnie

    Witam serdecznie mam pytanie jeśli chodzi o ProShow Gold Nie bardzo wiem jak zamienić miejscami zdjęcia i warstwy. Otóż najpierw wklejam zdjęcia następnie do pierwszego slajdu wklejam tło następnie to tło chcę skopiować do wszystkich lub wybranych slajdów jeśli nawet mi się uda skopiować to tło jest nad zdjęciem a nie pod nim Jak zamienić wszystkie slajdy miejscami?
    Ostatnio edytowane przez manfred1 ; 09-01-2010 o 00:03
    Kliknij: manfred1 - Odwiedź stronę domową manfred1 - jesteś w raju ;-)

  8. #208
    Początki nałogu
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    258

    Domyślnie

    gadget_zary, dzideku dzięki wielkie zapomoc.
    Na razie zacząłem od Adobe Premiere Elements 8 i próbuje ogaranąć o co tam chodzi, dla osoby całkowicie zielonej w programach do filmów jest to prawdziwe wyzwanie, udało mi się już coś skumać na tyle że potrafię jaką taka prezentacje na DVD wypalić (na razie bez jakichś fajnych przejść i bez muzyki) ale z dość fajnym menu co mnie cieszy
    Z tego co udało mi się rozkminić w tym sofcie to chyba program spełnia moje wymagania wiec jestem zadowolony ale może o czymś nie wiem, może są programy z tej samej półki o wiele lepsze np: dające lepsze efekty, lepsza jakość, fajniejsze możliwości manipulowania menu czy inne dogodności ?
    Pytam bo chciałbym uniknąć jeśli nie jest to konieczne, instalowania innych programów, nauka obsługi nowego softu trwa jednak sporo, nie mówiąc juz jeśli chciałbym przetestować ich kilka.
    Powiedzcie czy ktoś próbował tego programu ? (Premiere Elements-a) i ma porównanie do innych opisywanych i polecanych w tym wątku, Jestem prawie zdecydowany na zakup Premiere Elements 8 ale zmienię decyzję jeśli się okaże jest coś o wiele lepszego w tej cenie.
    A może śmiało brać Premiere Elements bo nie odbiega na - od konkurencji ?

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez albercikk ; 13-01-2010 o 22:49
    C - lustra, szkła i błysk

  9. #209
    Początki nałogu Awatar diplo
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Zamość
    Wiek
    47
    Posty
    298

    Domyślnie

    Ze swojej strony polecam ProShow Gold. Łatwy w obsłudze, szybki i nagrywa jako DVD i jako exe dla kompa. Mnogo przejśc, aaaaa i jeszcze nie jest strasznie drogi
    5DMK3 z grypą, 5DMK2 też chory, 6D, 40D,1200D, 350D, C85 f1.8, C24-70 f2.8L, C70-200 f4 L IS, S 35 1.4 A, T 15-30 2.8, S 18-125 f3.5/5.6, C430EX, YN-600EX-RT...i kit

  10. #210
    Uzależniony
    Dołączył
    Aug 2007
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy.
    Posty
    842

    Domyślnie

    Witam serdecznie mam pytanie czy do prezentacji używacie gotowych styli czy raczej tylko poprzez ruch slajdu tworzycie prezentację.
    Kliknij: manfred1 - Odwiedź stronę domową manfred1 - jesteś w raju ;-)

Strona 21 z 25 PierwszyPierwszy ... 111920212223 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •