Strona 13 z 25 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 248

Wątek: Program do prezentacji

  1. #121

    Domyślnie

    Witam!
    Może ja? Vitez mnie z... . Ale to pikuś!
    ProShow Gold nie importuje plików avi. Dlaczego? Właśnie nie wiem!
    Kodeki mam! Po prostu widać w PSG czarny slajd bez obrazu. Jestem zły, bo mi na tym zależy, niby są fachowcy, ale nadal kicha!
    Pozdrawiam!

  2. #122

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kołaj Zobacz posta
    ProShow Gold nie importuje plików avi.
    Od wczoraj testuję trial ProShow Gold (v.3.0.1992) i w jednej prezentacji umieściłam kilka plików z rozszerzeniem .avi pochodzących z Canona S1IS.
    U mnie wszystko działa bez problemu .

    pozdrawiam
    Kamila

  3. #123

    Domyślnie

    Też mam triala v.3.0.1992, nadal avi nie wchodzą, pojawia się czarny slajd. Ten sam plik avi otwierany w jakimś playerze normalnie idzie!
    Co jest?

  4. #124

    Domyślnie

    W końcu! Za dużo kodeków, chyba sie coś po prostu gryzło!
    Pozdrawiam!

  5. #125
    Początki nałogu Awatar jatzzek
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    45
    Posty
    355

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez heniek Zobacz posta
    no to nie wiem co macie nie tak, u mnie efekt (zerwanej płyty) nie występuje.
    Zrob gotowa prezentacje w postaci pliku EXE. W trakcie przegladania uzyj przycisku PAGE-UP lub PAGE-DOWN. Czy masz efekt delikatnego wejscia muzyki po WYMUSZONEJ zmianie slajdu, czy raczej muzyka od razu wchodzi na pelnej glosnosci? Mi wchodzi na pelnej glosnosci, a chcialbym zeby to bylo delikatne wejscie. Wlasnie o tym mowimy.

    EDIT:
    Byc moze efekt, o ktorym mowimy, zalezy od wersji Proshow. Na http://www.photodex.com/support/revisions/proshowgold/ znalazlem, ze dla wersji 3.1.2015 mamy (cytuje):

    "Fixed problem where the show soundtrack could fade improperly during a slide sound "

    Ja mam 3.0.1942 i moze w tej wersji nie da sie zrobic tego efektu?
    Ostatnio edytowane przez jatzzek ; 28-11-2007 o 09:30
    why waste your time looking for proof?
    what if the answer is never the truth?

  6. #126
    Początki nałogu Awatar 2marekm
    Dołączył
    Feb 2007
    Miasto
    Słupsk
    Posty
    419

    Domyślnie

    Z tym płynnym przejściem, to bardzo intrygująca sprawa. Robiłem wszystko, a efektu brak.
    U Cichego w jego pokazie, który był udostępniony na forum coś takiego występuje. Pisałem do niego na PW. Mówił to samo co heniek. Robiłem w/g ich wskazówek....i niestety d..a blada .
    Podejrzewam, że chodzi tutaj o starszą wersję programu. Ale to jest dziwne, ponieważ w wyższych wersjach ten kapitalny efekt, tym bardziej powinien być.

  7. #127
    Początki nałogu
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Racibórz
    Wiek
    44
    Posty
    266

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marcin21 Zobacz posta
    proshow gold sciagniesz za free programem limewire-mam go za free-pozdro
    a to Ci numer programy sciagniete torrentem sa legalne proshow jest komercyjnym programem i jak ktos chce go do takich rzeczy uzywac to niech juz sie nie wyglupia i wylozy te $70 co przy obecnym kursie dolara wynosi okolo 175 zl :>

  8. #128
    Początki nałogu Awatar jatzzek
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    45
    Posty
    355

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2marekm Zobacz posta
    Z tym płynnym przejściem (muzyki), to bardzo intrygująca sprawa.
    Wszystko wskazuje na to, ze chodzi o wersje. Heniek, Cichy macie Proshow Gold, czy Proshow Producer?
    why waste your time looking for proof?
    what if the answer is never the truth?

  9. #129
    Bywalec Awatar kusy
    Dołączył
    Sep 2006
    Miasto
    andrychów
    Posty
    124

    Domyślnie

    witajcie
    urzywalem pinakla 9 i sie wieszal i ogolnie dawal w kosc, mam teraz ulead studio oem dostalem z kamerka i wczoraj go rozgryzlem - bardzo fajny...ale pisze ze wzgledu na podklad muzyczny do prezentacji - dlugo szukalem- legalnego zrodla - znalazlem firme ktora SPRZEDAJE dzwieki dostane na to licencje i moge stosowac jako podklad- ceny od kilkunastu pln do...
    kupilem utworek 24 sekundy za 24 pln (w promocji byl...)zapetlam i juz spokojne sumienie mam
    na priva moge poslac namiary
    Ostatnio edytowane przez kusy ; 28-11-2007 o 19:58
    CANON...

  10. #130
    Początki nałogu
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Racibórz
    Wiek
    44
    Posty
    266

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kusy Zobacz posta
    dlugo szukalem- legalnego zrodla - znalazlem firme ktora SPRZEDAJE dzwieki dostane na to licencje i moge stosowac jako podklad- ceny od kilkunastu pln do...kupilem utworek 24 sekundy za 24 pln (w promocji byl...)zapetlam i juz spokojne sumienie mam na priva moge poslac namiary
    podaj linka moze komus sie przyda a ja z ciekowosci tez zagladne :-)

    znajomy podal mi taki namiar na muzyke z sieci http://www.freeplaymusic.com/

    moze ktos cos jeszcze zaproponowiac? szukam muzyki do www a jakos nie widzi mi sie "pozyczyc" kawalek bez wiedzy autora :>

Strona 13 z 25 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •