Strona 189 z 410 PierwszyPierwszy ... 89139179187188189190191199239289 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 881 do 1 890 z 4096

Wątek: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

  1. #1881
    Coś już napisał
    Dołączył
    Dec 2018
    Miasto
    47-364 Komorniki
    Wiek
    63
    Posty
    88

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    @Kolekcjoner , @candar - dwóch poważnych fachowców od zdjęć, dorosłych facetów, a teksty jak w piaskownicy. Nie wstyd?
    Podajcie sobie dłonie!
    Wg sprawdzonych informacji głowni udziałowcy C i S to te same osoby. A technika? Jednemu pasuje Sandero, drugi woli Maseratii, który jest lepszym kierowcą??

  2. #1882
    Pełne uzależnienie Awatar Eberloth
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    2 022

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Re: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Pięć lat temu S było jedynym wyborem i cały czas nie widzę rozsądnego zamiennika.
    Wspaniale. Gratulujemy. Wstawiaj tu dalej zdjęcia. Są fajne. Pewnie nawet przed zaoraniem ich fotoszopem. Ale nie męcz już więcej swoją religią S.
    Ostatnio edytowane przez Eberloth ; 10-03-2019 o 23:27
    Sprzęt - dekielek z przyległościami.
    Fumare humanum est!

  3. #1883
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    95

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez Rysiek_O Zobacz posta
    @Kolekcjoner , @candar - dwóch poważnych fachowców od zdjęć, dorosłych facetów, a teksty jak w piaskownicy. Nie wstyd?
    Podajcie sobie dłonie!
    Wg sprawdzonych informacji głowni udziałowcy C i S to te same osoby. A technika? Jednemu pasuje Sandero, drugi woli Maseratii, który jest lepszym kierowcą??
    Dokładnie. Tyle, że jeden podaje argumenty a drugi jest zły, że te argumenty nie są o Canonie

    Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

  4. #1884
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 721

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez Rysiek_O Zobacz posta
    @Kolekcjoner , @candar - dwóch poważnych fachowców od zdjęć, dorosłych facetów, a teksty jak w piaskownicy. Nie wstyd?
    Podajcie sobie dłonie!
    Wg sprawdzonych informacji głowni udziałowcy C i S to te same osoby. A technika? Jednemu pasuje Sandero, drugi woli Maseratii, który jest lepszym kierowcą??
    Eeee tam ze mnie żaden fachowiec - szczególnie od zdjęć . Natomiast jak nie będziemy kontrować religijnych zapędów niektórych tutaj to za chwilę to forum straci sens. Zobacz co się porobiło z wątkami o eRkach.

    A co do udziałowców to tam akcjonariat jest tak rozdrobniony że ciężko coś wyrokować.
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 10-03-2019 o 23:47
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  5. #1885
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 434

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez maik30d Zobacz posta
    Dokładnie. Tyle, że jeden podaje argumenty a drugi jest zły, że te argumenty nie są o Canonie

    Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
    Bo ileż razy można słuchać o tym ujadaniu na sprzęt canona na stronie !canon board! o fantastyczności sprzętu sony ?
    Jak kupisz nową wiertarkę bosha to też tak trujecie sąsiadom i po rożnych forach jakiż to wspaniały sprzęt co lepsze dziury wierci? Czy po prostu zdajcie sobie sprawę, że każdy ma to głęboko w dupie ?

  6. #1886
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 417

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    Ale ja nie mam włączonego podglądu po zrobieniu... i tak jest lekki stop, ułamek sekundy ale widać.
    Wtedy gdy w SLR obraz znika to w ML się wyświetla. Rozumiem, że chciałbyś żeby znikał.
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  7. #1887
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Feb 2019
    Posty
    24

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    Ale ja nie mam włączonego podglądu po zrobieniu... i tak jest lekki stop, ułamek sekundy ale widać.
    Tez tak mam. Podglad wylaczony, a i tak na chwile sie pojawia. Bug w sofcie jak nic.

  8. #1888
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 675

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez marfot Zobacz posta
    Wtedy gdy w SLR obraz znika to w ML się wyświetla. Rozumiem, że chciałbyś żeby znikał.
    Niekoniecznie; przecież rozumiem, że w tym czasie obraz jest sczytywany z matrycy. Czarna plama byłaby zdecydowanie gorsza
    Piszę o tym, jak jest, a jest to jednak w postrzeganiu znacząca różnica względem "lustra".

  9. #1889
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 417

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    Niekoniecznie; przecież rozumiem, że w tym czasie obraz jest sczytywany z matrycy. Czarna plama byłaby zdecydowanie gorsza
    Piszę o tym, jak jest, a jest to jednak w postrzeganiu znacząca różnica względem "lustra".
    Chyba w niektórych ML można to wyłączyć i obraz znika na czas sczytywania. Tak sobie kojarzę filmik ale nie pamiętam co to było.
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  10. #1890
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 603

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez Photointo Zobacz posta
    Jacek_Z wizjer robi różnicę, ...
    Moment, ale co to ma do rzeczy? Bo tak piszesz jakby Canon zastosował wizjer dopiero w Canonie R. A niby co jest w bezlustrach Canon M? Co z kamerami Video? Moja kamera Canona mini DV sprzed ponad 10 lat ma wizjer elektroniczny. Mieli technologię.
    Nikon też miał technologię, z Nikon 1 i wizjer w Nikon Z7 jest oceniany wyżej niż w Sony A7.
    Nikon, Leica, Hasselblad, Mamiya, FKD i jeszcze kilka innych ...

Strona 189 z 410 PierwszyPierwszy ... 89139179187188189190191199239289 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •