Strona 130 z 262 PierwszyPierwszy ... 3080120128129130131132140180230 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 291 do 1 300 z 2613

Wątek: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

  1. #1291
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 221

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Nowy EOS-R będzie miał więcej pikseli niż A7R4 ?

    https://www.canonwatch.com/next-cano...n-sony-a7r-iv/

    jp
    Ostatnio edytowane przez jan pawlak ; 31-07-2019 o 16:36
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

  2. #1292
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 419

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Będzie nowe R 35/1.2 - prawdopodobnie :
    https://www.canonwatch.com/canon-pat...-eos-r-system/
    Jest sporo konsekwencji we wdrażaniu nowych szkieł jak dotąd.
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  3. #1293
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 949

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez marfot Zobacz posta
    Będzie nowe R 35/1.2 - prawdopodobnie :
    https://www.canonwatch.com/canon-pat...-eos-r-system/
    Jest sporo konsekwencji we wdrażaniu nowych szkieł jak dotąd.

    ta.

    same szkla-misie, zadne dopasowane ficzerowo/gabarytowo do tych amatorskich puszek
    www albo tez flickr

  4. #1294
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    wydaje mi się ze robią pro szkła, w koncu pod C 1RX trzeba będzie coś podpiąć
    dla amatorów coś wrzuca od czasu do czasu, jest 35 , 24-105 a będzie 24-240
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  5. #1295
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 419

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez becekpl Zobacz posta
    wydaje mi się ze robią pro szkła, w koncu pod C 1RX trzeba będzie coś podpiąć
    dla amatorów coś wrzuca od czasu do czasu, jest 35 , 24-105 a będzie 24-240
    Wypuszczenie body pro w pustą przestrzeń bez szkieł byłoby fatalne. To co robia jest zrozumiałe: szkła są unikalne, jasne, optycznie grubo.
    Amatorzy póki co rzeźbią po taniości szkłami EF. W przypadku tele adapter niewiele stanowi. Jedno amatorskie UWA - C16-35/4L jest tanie i optycznie świetne. Pewnie coś wypuszczą ale nie za tą kasę co EF.
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  6. #1296
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 722

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez marfot Zobacz posta
    Wypuszczenie body pro w pustą przestrzeń bez szkieł byłoby fatalne.
    To jest kluczowa sprawa. Nic nie wskazuje żeby póki co to się zmieniło - ergo wypasiona puszka pojawi się prędzej niż później .
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  7. #1297
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 266

    Domyślnie Re: Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    To jest kluczowa sprawa. Nic nie wskazuje żeby póki co to się zmieniło - ergo wypasiona puszka pojawi się prędzej niż później .
    No ja bym nieco przestawił kolejność i będzie OK - raczej później niż prędzej Trzeba ulepić IBIS, ściągnąć od innych przepis na zrobienie matrycy z normalnym DR, zrobić dwie dziury pod dwa sloty, wyczarować nowe procki aby uciągnęły 10 FPS, dać FF w filmie itp. Może to dłuższą chwilę potrwać. Ale na szczęście można w aplikacji FaceApp sprawdzić jak będziemy wyglądali jak się już doczekamy takich ekstrasów
    Ostatnio edytowane przez candar ; 01-08-2019 o 23:26
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  8. #1298
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 221

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    No ja bym nieco przestawił kolejność i będzie OK - raczej później niż prędzej Trzeba ulepić IBIS, ściągnąć od innych przepis na zrobienie matrycy z normalnym DR, zrobić dwie dziury pod dwa sloty, wyczarować nowe procki aby uciągnęły 10 FPS, dać FF w filmie itp. Może to dłuższą chwilę potrwać. Ale na szczęście można w aplikacji FaceApp sprawdzić jak będziemy wyglądali jak się już doczekamy takich ekstrasów
    Najprawdopodobniej takie "wypasione" rozwiązanie już (dawno ?) w dziale R&D Canona jest w trakcie badań/testów/poprawek

    To że nie jest prezentowane światu może wynikać z wielu powodów :
    a. technicznych/technologicznych :
    - jakieś parametry nie są w pełni osiągnięte,
    - coś nie pracuje stabilnie np. w pełnym zakresie temperatur
    - elektronika się "grzeje"
    -.....
    b. części : aparat jest już ok, ale produkcja części nie jest dopięta
    c. produkcja : linie produkcyjne nie są jeszcze "wolne", produkowane są wyroby o dużej sprzedaży
    d. braku jasnych przesłanek do decyzji strategii produktowej
    - jaki ostateczny "kształt", jakie własności i cechy ma mieć aparat, jaką technologię dać do puszki a jakiej teraz nie dawać
    - jak to się będzie miało do działań konkurencji
    - jak to będzie wpływało na dalsze działania i dalsze możliwości Canona

    No i najważniejsze, brzytwa Ockhama, braku "wiedzy"
    Jaki to będzie miało wpływ na całą sprzedaż wszystkich wyrobów Canona
    Czyli na maksymalizację zysku "teraz" i "w przyszłości" z całego segmentu foto

    jp
    Ostatnio edytowane przez jan pawlak ; 02-08-2019 o 07:40
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

  9. #1299
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 326

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    No ja bym nieco przestawił kolejność i będzie OK - raczej później niż prędzej Trzeba ulepić IBIS, ściągnąć od innych przepis na zrobienie matrycy z normalnym DR, zrobić dwie dziury pod dwa sloty, wyczarować nowe procki aby uciągnęły 10 FPS, dać FF w filmie itp. Może to dłuższą chwilę potrwać. Ale na szczęście można w aplikacji FaceApp sprawdzić jak będziemy wyglądali jak się już doczekamy takich ekstrasów
    na to będziemy czekać wieczność - canon nie daje wszystkiego co ma na jedną iterację w jednym korpusie - IBIS wersja I, DR wersja II, nowy procek (zawsze jest nowy ale taki nowy nowy) wersja III, brak cropa w 4K wersja IV tak najoptymistyczniej licząc 8 lat powolnych usprawnień - ale ale na początek dostaniemy 80mpikseli bo tego nam najbardziej trzeba i nasza ulubiona firma o tym wie i będziemy mogli pokazać kumplom co noszą telewizory 80mpix i zapytać z uśmiechem "ile masz megapikseli"? a następnie odpowiedzieć z profesorską nutą w głosie "..do mniej poważnych prac ci wystarczy" - to da nam nową siłę na lata czekania

    ale ogólnie to chętnie zobaczę tego potwora 5DsR to nie był zbyt popularny korpus ale chyba pomimo ogromnej ilości megapikseli zupełnie niezły (jak na naszą ulubiona firmę) pod względem tfu DRa (jakoś nie mogę wymówić tego słowa i za każdym razem jak czytam lub wymawiam to spluwam przez lewe ramię urok jakiś czy co - chyba pójdę do szeptuchy co ma chatę na skraju wsi może coś poradzi)
    Ostatnio edytowane przez mirror ; 02-08-2019 o 16:04

  10. #1300
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 419

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Tak jak entropia świata rośnie tak zainteresowanie aparatami foto wszelkiej maści spada:
    https://www.canonwatch.com/the-digit...stics-suggest/
    W komentarzu pomylili pojęcia "spadek do" i "spadek o" co brzmi makabrycznie ale i tak fakty są oczywiste.
    No i DSLR ucierpiały przy tym poważnie .
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

Strona 130 z 262 PierwszyPierwszy ... 3080120128129130131132140180230 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •