Strona 15 z 69 PierwszyPierwszy ... 513141516172565 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 689

Wątek: Canon 5D mark IV - oficjalnie

  1. #141
    Pełne uzależnienie Awatar kmeg
    Dołączył
    Jul 2009
    Wiek
    48
    Posty
    1 494

    Domyślnie Odp: Canon 5D mark IV - oficjalnie

    Proponuję sobie porównać też cenę 1dx mk2 w USA i w Polsce Zaskakujące, że różnica nie jest tak duża jak między 5d mk IV. Cwanon

    ps. 80D też różnica nie jest tak kosmiczna
    Ostatnio edytowane przez kmeg ; 27-08-2016 o 08:19

  2. #142
    Pełne uzależnienie PREMIUM member Awatar MMM
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    4 250

    Domyślnie Odp: Canon 5D mark IV - oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez pan.kolega Zobacz posta
    Ale proces ukultowienia 5d3 jest nieunikniony, bo wielu posiadaczy musi się teraz albo nim zadowolić albo go sprzedać.
    .
    Przy cenie 5500PLN za nowego kita, stare 24-105 także stanie się kultowe :-).

  3. #143
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    2 601

    Domyślnie Odp: Canon 5D mark IV - oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez MMM Zobacz posta
    Przy cenie 5500PLN za nowego kita, stare 24-105 także stanie się kultowe :-).
    bo dla entuzjastów canon przygotował rebela z doskonałym kitem 18-55

    a przy 11000 za nowe 16-35, stare 16-35 zacznie mieć całkiem ostre rogi - to znane zjawisko zwane zmianą optyki
    Ostatnio edytowane przez jaś ; 27-08-2016 o 10:17
    Jestem szumofobem
    S50/1.4A. Mam ostrego kundla.
    Używam Lee: BS, LS, Lee Landscape Polarizer 105mm, .6, .9 soft i hard, holder 2 sloty + pierścień

  4. #144
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 049

    Domyślnie Odp: Canon 5D mark IV - oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez Janeek Zobacz posta
    Kilka tygodni temu dzwoniłem do Pro Clubu w sprawie zakupu 70-200 is II który z dnia na dzień poszedł o 300zł w górę i gość do mnie mówi, że Canon podnosi ceny, a ja sobie myślę "jak to k*&a Canon podnosi ceny, skoro ten obiektyw jest u Was na półce od dawna i co Was obchodzi Canon teraz".
    Ceny sa globalne, sklep moze sprzedac drozej, ale nie taniej. Duzo sie mowi o cenach w USiA, ale tam po zakupie trzeba jeszcze zaplacic podatek, ktory jest rozny w roznych stanach.

    PLN tez nie szaleje na parkiecie i ceny sa jakie sa. Z reszta to nie jest sprzet dla biedaka ktory chce swiecic lustrem na wakacjach, tyklo zawodowca dla ktorego to narzedzie pracy. W stanach taki aparat moze sie zwrocic po 2 slubach.

    W Polsce sila robocza jest tania, wszystko inne drogie. Niestety, tak dajemy sie dymac od 45.
    Pros co bierze dotacje z UP na rozpoczecie dzialalnosci, tez niech sie nie napala, bo jak za slub wezmie 2K to nie poszaleje. I to nie wina Canona tylko naszej mentalnosci/politykow.

  5. #145
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 839

    Domyślnie Odp: Canon 5D mark IV - oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    Ceny sa globalne, sklep moze sprzedac drozej, ale nie taniej.
    Sklep może sprzedać za ile mu się podoba.

  6. #146
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 049

    Domyślnie Odp: Canon 5D mark IV - oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez aptur Zobacz posta
    Sklep może sprzedać za ile mu się podoba.
    W teorii, sprzedaj taniej niz rekomendowana. Zobaczymy ile jeszcze sprzetu dostaniesz, wiem bo u nas jest podobnie. Typ ktory zaniza cene najpierw dostaje ostrzezenie, a potem nie sa realizowane jego zamowienia.

    Dlaczego ceny w UK w kazdym sklepie sa takie same? W DE pewnie jest podobnie.

  7. #147
    Bywalec Awatar LukasS
    Dołączył
    Feb 2004
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Wiek
    42
    Posty
    217

    Domyślnie Odp: Canon 5D mark IV - oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez kmeg Zobacz posta
    Proponuję sobie porównać też cenę 1dx mk2 w USA i w Polsce Zaskakujące, że różnica nie jest tak duża jak między 5d mk IV. Cwanon
    ps. 80D też różnica nie jest tak kosmiczna
    Różnica jest ogromna także przy 35mm II/1.4

    Natomiast dla 7d2 różnica była minimalna i sam się dziwię, czemu jedno body ma zbliżoną inne nie.
    10D + Stuff

  8. #148
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Canon 5D mark IV - oficjalnie

    5d w nowej odsłonie to aparat ewidentnie pozycjonowany pod osoby, które wykorzystują go zawodowo. Żyją z fotografii albo filmu. Kupuje się go z zamiarem intensywnego użytkowania przynajmniej przez 4-5 lat.
    Jak wyjdzie mk V taki fotograf będzie jeszcze w stanie sprzedać takie body za 3-5k zł. Miesięczny koszt posiadania - coś koło 250-300zł.

    Nawet w polskich warunkach niskich stawek za robociznę (w relacji do zachodu) spokojnie zarobi na siebie. Nie smuć się więc wysoką ceną canon-board
    Miłego dnia
    moja www

  9. #149
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    2 601

    Domyślnie Odp: Canon 5D mark IV - oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    W teorii, sprzedaj taniej niz rekomendowana. Zobaczymy ile jeszcze sprzetu dostaniesz, wiem bo u nas jest podobnie. Typ ktory zaniza cene najpierw dostaje ostrzezenie, a potem nie sa realizowane jego zamowienia.

    Dlaczego ceny w UK w kazdym sklepie sa takie same? W DE pewnie jest podobnie.
    wydaje się że w naszym kraju jest to niezgodne z prawem, ceny sugerowane nie wiążą w żaden sposób sprzedawcy, już nawet ustalanie czegoś takiego jest jak cena sugerowana może być niezłym tematem dla UOKIK
    Jestem szumofobem
    S50/1.4A. Mam ostrego kundla.
    Używam Lee: BS, LS, Lee Landscape Polarizer 105mm, .6, .9 soft i hard, holder 2 sloty + pierścień

  10. #150
    Pełne uzależnienie Awatar pan.kolega
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    2 817

    Domyślnie Odp: Canon 5D mark IV - oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez Janeek Zobacz posta
    yyy... a dla mnie frajerem to jest ktoś kto leci do Japonii turystycznie i marnuje swój czas na szukanie oszczędności przy przeliczniku walut. Szczerze mówiąc mam to w d...., jak kupuję nowy samochód czy Canona też mam gdzieś, że na nim stracę.
    Wy młodzi bogaci jak ja was nienawidzę.... Mama płaci za internet a wy tylko wypisujecie co ślina na język...
    I don't always shoot wide angle zooms, but when I do, I prefer the 16-35 f/4 IS.

Strona 15 z 69 PierwszyPierwszy ... 513141516172565 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •