Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37

Wątek: [Adam.Krylowicz] początek przygody z...

  1. #31
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 049

    Domyślnie Odp: [Adam.Krylowicz] początek przygody z...

    Kazdy zaczynal, za dwa trzy lata nawet nie bedziesz chcial widziec tych zdjec.

  2. #32

    Domyślnie Odp: [Adam.Krylowicz] początek przygody z...

    Cytat Zamieszczone przez becekpl Zobacz posta
    nie ma czegoś takiego jak "świerzak"
    jest koń, krowa czy jeżozwierz itp
    dorwałeś aparat wyszedłeś na ulice , zrobiłeś zdjęcia wszystkiemu co się rusza albo stoi nieruchomo i masz pretensje ze się nie podoba
    te zdjęcia to zwykły śmietnik

    1 pooglądaj ładne zdjęcia na necie bądź na forum
    2 rób zdjęcia świadomie, nie spiesz się (taki znak i tak nigdzie nie ucieknie)
    3 porób tak zdjęcia przez parę miesięcy
    4 cofnij się do tych dzisiejszych i znajdź różnicę
    5 jak już się trochę ogarniesz i sam zaczniesz dostrzegać różnicę i np. nieostre zdjęcia będziesz od razu wywalał z poziomi aparatu to wtedy pochwal sie na forum
    bo teraz ciężko doradzić komuś komu nie przeszkadza mydło i bajzel w kadrze
    Ok, dam sobie trochę czasu i nie będę wrzucał zdjęć, becekpl nie mogę znaleźć twojej galerii, mógłbyś mi podesłać link? I nie jest tak ze nie potrafię przyjąć krytyki, po prostu część wypowiedzi nie wniosła kompletnie nic do tego aby moje fotografie były choć o 1mm lepsze resztę przyjmuje z pokora

    Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

  3. #33

    Domyślnie Odp: [Adam.Krylowicz] początek przygody z...

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    Kazdy zaczynal, za dwa trzy lata nawet nie bedziesz chcial widziec tych zdjec.
    To nie bezpośrednio do Ciebie ale jest takie przysłowie : zapomniał byk jak cielęciem byl ☺

    Pozdrawiam


    Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

  4. #34
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    2 601

    Domyślnie Odp: [Adam.Krylowicz] początek przygody z...

    Cytat Zamieszczone przez Adam.Krylowicz Zobacz posta
    Ok, dam sobie trochę czasu i nie będę wrzucał zdjęć, becekpl nie mogę znaleźć twojej galerii, mógłbyś mi podesłać link? I nie jest tak ze nie potrafię przyjąć krytyki, po prostu część wypowiedzi nie wniosła kompletnie nic do tego aby moje fotografie były choć o 1mm lepsze resztę przyjmuje z pokora
    becekpl wrzucał zdjęcia na forum, poszukaj głębiej - ale nawet gdyby były słabe to w żaden sposób nie polepszy twoich.
    pooglądaj krajobraz np. na 35photo.ru i ustaw jakoś te swoje zdjęcia (np nr 12) w stosunku do tego co pokazują na np. tej stronie - moim zdaniem jeśli chcesz jakoś porównać to co robisz do tego co robią inni to nie warto się ograniczać do forum dobre moderowane portale typu 1x czy 35photo są najlepsze do tego typu porównań.
    Jestem szumofobem
    S50/1.4A. Mam ostrego kundla.
    Używam Lee: BS, LS, Lee Landscape Polarizer 105mm, .6, .9 soft i hard, holder 2 sloty + pierścień

  5. #35
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

    Domyślnie Odp: [Adam.Krylowicz] początek przygody z...

    nu ale na tym forumie naprawde mamy mase niezlych fot
    z roznych dziedzin i zainteresowan
    ja z przyjemnoscia i zazdroscia ogladam niektore galerie
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  6. #36
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    2 601

    Domyślnie Odp: [Adam.Krylowicz] początek przygody z...

    Cytat Zamieszczone przez becekpl Zobacz posta
    nu ale na tym forumie naprawde mamy mase niezlych fot
    z roznych dziedzin i zainteresowan
    ja z przyjemnoscia i zazdroscia ogladam niektore galerie
    wiesz tu trzeba trochę wysiłku włożyć, poszukać - ale nie będę się spierał jak się bardzo chce to coś się znajdzie (ja na ten przykład lubiłem fotki chrisa panasa na forum pooglądać ale chyba już ich nie ma, panasa również ) może tylko z tą masą bym polemizował, a na ww galeriach nie musisz szukać wbijasz sie w pierwsze z brzegu i masz wzrór do przemyśleń typu kadr, ostrość, jakość - z różnych dziedzin i zainteresowań - ktoś (moderacja) poda na talerzu nie trzeba się zastanawiać które jest dobre a które słabe - bo czasem można nie wymyślić albo nawet się zdziwić.
    Ostatnio edytowane przez jaś ; 16-06-2016 o 16:44
    Jestem szumofobem
    S50/1.4A. Mam ostrego kundla.
    Używam Lee: BS, LS, Lee Landscape Polarizer 105mm, .6, .9 soft i hard, holder 2 sloty + pierścień

  7. #37

    Domyślnie Odp: [Adam.Krylowicz] początek przygody z...

    Cytat Zamieszczone przez jaś Zobacz posta
    becekpl wrzucał zdjęcia na forum, poszukaj głębiej - ale nawet gdyby były słabe to w żaden sposób nie polepszy twoich.
    pooglądaj krajobraz np. na 35photo.ru i ustaw jakoś te swoje zdjęcia (np nr 12) w stosunku do tego co pokazują na np. tej stronie - moim zdaniem jeśli chcesz jakoś porównać to co robisz do tego co robią inni to nie warto się ograniczać do forum dobre moderowane portale typu 1x czy 35photo są najlepsze do tego typu porównań.
    Moich póki co to nic nie polepszy, nawet ps i inne cuda ;-) ale chcę zobaczyć te dobre zdjęcia, z których mam czerpać inspirację, 35photo.ru nie znałem. zapytałem dlatego, że w necie też jest mnóstwo śmieci jak np moja galeria w tym wątku ;-) stąd konkretne pytanie.

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez jaś Zobacz posta
    wiesz tu trzeba trochę wysiłku włożyć, poszukać - ale nie będę się spierał jak się bardzo chce to coś się znajdzie (ja na ten przykład lubiłem fotki chrisa panasa na forum pooglądać ale chyba już ich nie ma, panasa również ) może tylko z tą masą bym polemizował, a na ww galeriach nie musisz szukać wbijasz sie w pierwsze z brzegu i masz wzrór do przemyśleń typu kadr, ostrość, jakość - z różnych dziedzin i zainteresowań - ktoś (moderacja) poda na talerzu nie trzeba się zastanawiać które jest dobre a które słabe - bo czasem można nie wymyślić albo nawet się zdziwić.
    Skoro wrzuciłem takie zdjęcia jakie wrzuciłem to chyba znaczy, że nie do końca ogarniam temat, przypominam jakby ktoś zapomniał ;-) nie chcę trafić na takiego drugiego oszołoma jak ja sam, myślę, że teraz jest jasne o co mi chodzi, jakby mi nie zależało to bym skasował ten temat i poszedł precz, a jak widzisz drążę temat i się łatwo nie poddam, a czasu wolnego mam aż za dużo na poszukiwania i samokształcenie.

    pozdrawim

    Adam

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •