Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 56

Wątek: Fotoalbum czy fotoksiążka? Co wybierają klienci?

  1. #31
    Dopiero zaczyna Awatar elan
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    15

    Domyślnie Odp: Fotoalbum czy fotoksiążka? Co wybierają klienci?

    Cytat Zamieszczone przez crazyfoto Zobacz posta
    Najczęściej to klientka chce foty na płycie bo najlepszefoto.pl znajdzie sobie w google i będzie miała taniej niż u mnie
    Nie chce się im za bardzo.
    Moja oferta obejmuje robotę i projekt fotoalbumu. Czasem jakaś para chce większy, różne grawery i inne dodatki. I płacą za albym osobno, tak od 250 do nawet 700 zł.

    Z najlepsze foto działa mi się całkiem ok. Raz się album rozkleił, wysłałem fotki albumu, numer zamówienia i w ciągu 3-4 dni zrobili nowy. Elegancko się zachowali. Wkurzające jest to, że działa tam u nich kilka firm należących do jednego właściciela i nie da się zrobić zamówień albumów, kalendarzy czy kubków jedną wysyłką. A to wszystko jeden budynek jest, byłem nawet tam kiedyś.

  2. #32

    Domyślnie Odp: Fotoalbum czy fotoksiążka? Co wybierają klienci?

    Cytat Zamieszczone przez elan Zobacz posta
    Nie chce się im za bardzo.
    Moja oferta obejmuje robotę i projekt fotoalbumu. Czasem jakaś para chce większy, różne grawery i inne dodatki. I płacą za albym osobno, tak od 250 do nawet 700 zł.

    Z najlepsze foto działa mi się całkiem ok. Raz się album rozkleił, wysłałem fotki albumu, numer zamówienia i w ciągu 3-4 dni zrobili nowy. Elegancko się zachowali. Wkurzające jest to, że działa tam u nich kilka firm należących do jednego właściciela i nie da się zrobić zamówień albumów, kalendarzy czy kubków jedną wysyłką. A to wszystko jeden budynek jest, byłem nawet tam kiedyś.
    To zapraszamy ponownie co do wysyłek - zgadza się, jest jeden właściciel, ale firmy, koszty i produkty inne, więc nie możemy ich łączyć.

    Pozdrawiam,
    Monika

  3. #33
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Fotoalbum czy fotoksiążka? Co wybierają klienci?

    Cytat Zamieszczone przez crazyfoto Zobacz posta
    Najczęściej to klientka chce foty na płycie bo najlepszefoto.pl znajdzie sobie w google i będzie miała taniej niż u mnie
    Laboratoria dla profesjonalnych fotografów mają cennik PRO i oddzielny detaliczny dla pozostałych klientów. Najlepszefoto ma tylko jeden dlatego dzieje się tak jak piszesz. Większość fotografów wyceniających swoje usługi przynajmniej na średnim poziomie zawsze będzie taką firmę omijała szerokim łukiem.
    Miłego dnia
    moja www

  4. #34
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2007
    Miasto
    Lębork
    Posty
    378

    Domyślnie Odp: Fotoalbum czy fotoksiążka? Co wybierają klienci?

    Crazyfoto, a czego się spodziewałeś? NF jest najbardziej znienawidzoną przez mniejsze laby firmą za swoje niemal dumpingowe ceny odbitek. Podobnie jest z innymi produktami. Jako stały klient możesz mieć jakiś tam rabat, ale jeżeli liczysz sobie od klienta 2x tego co płacisz NF, to nic dziwnego, że wolą sobie sami znaleźć taką firmę, zapłacić niewiele więcej niż Ty a album zaprojektować w 100% taki jaki będą chcieli. NF nie interesuje kto u nich zamawia, liczy się ilość.
    Marki trzy.

  5. #35
    Początki nałogu
    Dołączył
    Apr 2014
    Miasto
    Poznań
    Posty
    341

    Domyślnie Odp: Fotoalbum czy fotoksiążka? Co wybierają klienci?

    A jakie inne firmy z dobrą jakością i przyzwoitymi cenami moglibyście jeszcze polecić z własnego doświadczenia?

  6. #36
    Dopiero zaczyna Awatar stempel74
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Częstochowa
    Wiek
    49
    Posty
    33

    Domyślnie Odp: Fotoalbum czy fotoksiążka? Co wybierają klienci?

    ja wracam z odbitkami do labu miejscowego, drożej ale mam w ten sam dzień foty i korektę jak należy, a w NF ostatnio dopłaciłem za korektę i przysłali mi 170 fotek zaciemnych i tłumaczą się ze korekta była ale minimalna i można jej zwykłym okiem nie zauważyća zamówiłem specjalnie 5 tych samych fotek bez korekty i nic się nie różnią ,i się uprą we wszystkich działach i jeden dział broni drugiego i dla nich nie ma problemu. No ale fotoksiażki trzeba przyznać robią najlepsze, chyba że ktoś coś porównywalnego zna?

  7. #37

    Domyślnie Odp: Fotoalbum czy fotoksiążka? Co wybierają klienci?

    Barański robi bardzo dobrej jakości fotoksiążki, no i też oczywiście albumy klasyczne. Tylko, że ceny nie są już tak atrakcyjne jak u konkurencji.

  8. #38
    Bywalec Awatar ATBFLASH
    Dołączył
    Jan 2015
    Miasto
    Bydgoszcz
    Wiek
    46
    Posty
    134

    Domyślnie Odp: Fotoalbum czy fotoksiążka? Co wybierają klienci?

    Osobiście - porządna fotoksiążka miażdży każdy klejony album. Ale - nic na automacie typu jakieś cuda on-line. Moje dobre doświadczenie do np. dostałem wymiary do produkcji łącznie ze spadami i robiłem w PS gotowce na produkcję kolejnych stron. Efekt - nigdy bym nie zamówił sam albumu zdjęciowego a tylko foto książkę. Ok cena zupełnie inna, ale efekt nie ma co porównywać - wiem bo sam fotoknigę dostałem na swoją uroczystość ;D
    Fakt cenę miałem inna niż detal - ale i tak wyższą niż album zwykły, ale ale ale... pokazywałem potem fotoksiązkę znajomym przy okazji różnych i z reguły były opinie "a mogłem/am wziąć takie jak Ty masz"......
    Ostatnio edytowane przez ATBFLASH ; 08-12-2015 o 23:21
    JEST: 1Dmk4, S50/1.4, C85/1.8 ,C17-40L/4 ,S70-200/2.8II
    BYŁO: Smena8M,Kodak,C30D,C7D,C17-85/4-5.6 IS,T17-50/2.8 VC,C70-300/4-5.6 IS,C70-200L/4,C70-200L/2.8,S18-35/1.8 A,S100-300f/4,C24-105L/4, C200L/2.8 II
    Szukasz opinii o sprzęcie jaki miałem/mam - śmiało, chętnie pomogę

  9. #39
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2007
    Miasto
    Lębork
    Posty
    378

    Domyślnie Odp: Fotoalbum czy fotoksiążka? Co wybierają klienci?

    stempel74, przepraszam, ale na jakiej podstawie twierdzisz, że NF ma najlepsze fotoksiążki? Z jaką firmą porównujesz? Cyfrowa Ciemnia, Kruk Book, Bodzioch, Barański? Z tymi nie wygrywa niczym oprócz ceny.
    NF owszem ma parę NAJ. NAJgorsza kontrola jakości (od jakiegoś czasu), NAJgorsza kontrola tego, co do kogo wysyłają, NAJgorszy przepływ informacji pomiędzy działami/pracownikami (jednego dnia coś ustalasz, drugiego dnia zmiennik nic nie wie!).
    Kiedyś, kiedy mi się zdarzył błąd w fotolabumie, pisano lub dzwoniono do mnie. Teraz mają w d... robią jak leci. Kiedy sami zrobią błąd w życiu się nie przyznają. Winnych brak, tak samo jak poprawy.
    Marki trzy.

  10. #40
    Dopiero zaczyna Awatar stempel74
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Częstochowa
    Wiek
    49
    Posty
    33

    Domyślnie Odp: Fotoalbum czy fotoksiążka? Co wybierają klienci?

    blackninja , kilka postów wcześniej ten problem poruszyłem, i ma więcej jak tu opisuje z nimi problemów takich , właśnie jak ty piszesz, dzięki za wymienienie alternatyw, bo ich ignorancja wobec klienta jest dla mnie niezrozumiała

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •