Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: Jak inwestuję 100zł aby zarobić 50 000zł w fotografii ślubnej rocznie?!

  1. #1
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Feb 2015
    Miasto
    Pszczyna
    Posty
    26

    Domyślnie Jak inwestuję 100zł aby zarobić 50 000zł w fotografii ślubnej rocznie?!

    Witajcie Forumowicze!

    Chciałbym się z Wami podzielić moim własnym patentem na ZDOBYWANIE ZLECEŃ W FOTOGRAFII ŚLUBNEJ.
    Też kiedyś zaczynałem od zera. Przydała by mi się wtedy taka wiedza. Teraz po 8 latach, setkach ślubów od Islandii po Gibraltar,
    coś zaczynam rozumieć w temacie i dzielę się wiedzą.

    Przed obejrzeniem filmu koniecznie zerknijcie na moje fotki - jeśli są do kitu to szkoda czasu na słuchanie porad:
    Bartek Wyrobek Fotografia

    A jeśli uznacie, że dają radę to zapraszam na film i zdobywanie cennej wiedzy:
    Jak inwestuję 100zł aby zarobić 50 000zł w fotografii ślubnej rocznie?!

  2. #2
    Uzależniony Awatar centur
    Dołączył
    Nov 2011
    Miasto
    Pomorze
    Posty
    766

    Domyślnie Odp: Jak inwestuję 100zł aby zarobić 50 000zł w fotografii ślubnej rocznie?!

    Tak z ciekawości; dlaczego nagrałeś ten poradnik? czysty altruizm? ☺
    http://www.obiektywni.pl/autorzy/aut...68-0-0-0-0.php
    http://www.canon-board.info/galerie-...karaiby-84676/
    Sprzęt: C650D+BG-E8, T17-50/2.8, C550EX dawniej: C20D, C300D, G3, S70-200/2.8, C50/1.4, T17-35/2.8-4.0, T90/2.8 macro...

  3. #3
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Feb 2015
    Miasto
    Pszczyna
    Posty
    26

    Domyślnie Odp: Jak inwestuję 100zł aby zarobić 50 000zł w fotografii ślubnej rocznie?!

    Cytat Zamieszczone przez centur Zobacz posta
    Tak z ciekawości; dlaczego nagrałeś ten poradnik? czysty altruizm? ☺
    Nigdy w życiu

    Niedługo wszystko się wyjaśni, nie będzie to nic co bym wcześniej gdziekolwiek widział.

  4. #4
    Coś już napisał Awatar Fotosz
    Dołączył
    Feb 2015
    Miasto
    Kraków
    Posty
    90

    Domyślnie Odp: Jak inwestuję 100zł aby zarobić 50 000zł w fotografii ślubnej rocznie?!

    No jest w tym sporo racji... Sam nad tym myślałem.
    Fotografia ślubna Kraków - zajęcie zrodzone z pasji
    Mój blog - nie tylko tematy ślubne

  5. #5
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Feb 2015
    Miasto
    Pszczyna
    Posty
    26

    Domyślnie Odp: Jak inwestuję 100zł aby zarobić 50 000zł w fotografii ślubnej rocznie?!

    Cytat Zamieszczone przez Fotosz Zobacz posta
    No jest w tym sporo racji... Sam nad tym myślałem.
    spróbuj

    jak na razie wszyscy którzy stosują patent są nim zachwyceni (wszyscy z którymi rozmawiałem o tym)

  6. #6
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Feb 2015
    Miasto
    Pszczyna
    Posty
    26

    Domyślnie Odp: Jak inwestuję 100zł aby zarobić 50 000zł w fotografii ślubnej rocznie?!

    W sumie to zapomniałem napisać, że ten patent działa w każdym rodzaju fotografii. Myślę, że nie robienie tego o czym mówię w filmie to podstawa mnóstwa porażek w fotografii. Po prostu zdjęcia są po coś i trzeba wiedzieć po co - jak się wie to następnie trzeba doprowadzić do konsumpcji tego celu

  7. #7
    Początki nałogu Awatar maciek12ss
    Dołączył
    Aug 2012
    Wiek
    39
    Posty
    492

    Domyślnie Odp: Jak inwestuję 100zł aby zarobić 50 000zł w fotografii ślubnej rocznie?!

    bartekwyrobek@gmail.com Pokazałeś oczywistą rzecz. W tym fachu po prostu trzeba być nie tylko fotografem ale też trochę showmanem,nie przeszkadzać w intymnych i ważnych momentach. Ale pokazać się w tedy kiedy to ludzie pozytywnie odbiorą . Gratuluję pomysłu na reklamę
    6D, C16-35L II, C50 1.8II, C85 1.8, S70-300 APO DG MACRO, 600D+kit, 2X YN568EXII, 3X YN622C, jupiter 21m (200mm f4), helios 44m-5(58mm f2)

  8. #8
    Bywalec Awatar Wojtko
    Dołączył
    Feb 2011
    Miasto
    Okolice Gorzowa
    Posty
    152

    Domyślnie Odp: Jak inwestuję 100zł aby zarobić 50 000zł w fotografii ślubnej rocznie?!

    Szukam drugiego dna i wydaje mi się, iż sporo można dziś zyskać jako trener prowadzący zajęcia motywacyjne etc. dla tych nieopierzonych. Dobry sposób na samorealizację czy autopromocję- Pan jedyny zna prawdziwy cel nagrania. Z drugiej jednak strony dał Pan przystępnie wykonaną lekcję nienachalnej autoreklamy w oparciu o proste rozwiązania, tak w rozumieniu pośrednim (przekaz filmu) i bezpośrednim (sam film). Niby bardzo oczywiste, niby takie łatwe, każdy wie... a jednak nie każdy tak robi jak Pan to przedstawia i nie każdy jest w stanie nagrać taki film i tak o tym opowiedzieć. Proszę wybaczyć to poszukiwanie drugiego dna wystąpienia, ale mam problem z wiarą w altruizm, nauczony życiem podejrzliwości.

  9. #9
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Feb 2015
    Miasto
    Pszczyna
    Posty
    26

    Domyślnie Odp: Jak inwestuję 100zł aby zarobić 50 000zł w fotografii ślubnej rocznie?!

    Cytat Zamieszczone przez maciek12ss Zobacz posta
    bartekwyrobek@gmail.com Pokazałeś oczywistą rzecz. W tym fachu po prostu trzeba być nie tylko fotografem ale też trochę showmanem,nie przeszkadzać w intymnych i ważnych momentach. Ale pokazać się w tedy kiedy to ludzie pozytywnie odbiorą . Gratuluję pomysłu na reklamę
    Dla mnie ten patent nie jest oczywisty, odkrywałem go przez jakiś czas, testowałem w wielu wariantach. Daję konkretny przepis, sprawdzony sposób na zdobycie zleceń w fotografii ślubnej. Nawet można go stosować nie rozumiejąc o co chodzi - choć w filmie to tłumaczę.

    W filmie powiedziałem też kilka rzeczy oczywistych - ale to tylko na oko 5% zawartości, tego co istotne nie zauważyłeś - być może nie jest Ci potrzebne. Może nie jesteś fotografem ślubnym albo po prostu zdobywasz 1000 zapytań rocznie taniej i wydajniej.

    Zrób sobie reklamę i podziel się ze mną tym sposobem

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez Wojtko Zobacz posta
    Szukam drugiego dna i wydaje mi się, iż sporo można dziś zyskać jako trener prowadzący zajęcia motywacyjne etc. dla tych nieopierzonych. Dobry sposób na samorealizację czy autopromocję- Pan jedyny zna prawdziwy cel nagrania. Z drugiej jednak strony dał Pan przystępnie wykonaną lekcję nienachalnej autoreklamy w oparciu o proste rozwiązania, tak w rozumieniu pośrednim (przekaz filmu) i bezpośrednim (sam film). Niby bardzo oczywiste, niby takie łatwe, każdy wie... a jednak nie każdy tak robi jak Pan to przedstawia i nie każdy jest w stanie nagrać taki film i tak o tym opowiedzieć. Proszę wybaczyć to poszukiwanie drugiego dna wystąpienia, ale mam problem z wiarą w altruizm, nauczony życiem podejrzliwości.
    Cześć Wojtko,
    daj spokój z tym "Panem" - to że łysieję i jestem po 30stce nie znaczy, że jakiś "Pan" ze mnie

    Napisałem, że to absolutnie nie jest altruistyczny filmik. Mam bardzo konkretny cel przed sobą. Nie chodzi tylko o podzielenie się wiedzą. Tą wiedzą podzieliłem się na swojej stronie już 2 lata temu zupełnie za darmo, nakręciłem amatorsko filmik i setki fotografów go widziały. Teraz postanowiłem zrobić to profesjonalnie. Dlaczego?

    Niedługo wszystko wyjaśnię

    Jak zwykle robię coś zupełnie niekonwencjonalnego i nowatorskiego. Tak lubię.

    W każdym razie czerp pełnymi garściami z tego patentu i wykorzystuj jak tylko chcesz! Powodzenia!
    A jeśli chcesz dowiedzieć się co dalej to wystarczy pod filmem zostawić maila:
    Jak inwestuję 100zł aby zarobić 50 000zł w fotografii ślubnej rocznie?!

  10. #10
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2 512

    Domyślnie Odp: Jak inwestuję 100zł aby zarobić 50 000zł w fotografii ślubnej rocznie?!

    Cytat Zamieszczone przez bartekwyrobek@gmail.com Zobacz posta
    W sumie to zapomniałem napisać, że ten patent działa w każdym rodzaju fotografii. Myślę, że nie robienie tego o czym mówię w filmie to podstawa mnóstwa porażek w fotografii. Po prostu zdjęcia są po coś i trzeba wiedzieć po co - jak się wie to następnie trzeba doprowadzić do konsumpcji tego celu
    nie widzialem tutorialu.
    ale jak wszedzie - trzeba byc dobrym , to robota sie znajdzie.


    Zobaczylem tez to Twoje zdjecia , nie wszystkie , ale troche.
    Mysle , ze jestes oryginalny , masz swieze spojrzenie , niesztampowe - to moze byc tajemnica sukcesu.

    Gdyby pare razy spartolic - to nie ma zmiluj sie - wypada sie z gry.

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •