Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Zaawansowana konwersja zdjęć do czarno bieli w Adobe Lightroom

  1. #1

    Post Zaawansowana konwersja zdjęć do czarno bieli w Adobe Lightroom

    Tworzenie zdjęć czarno białych w Lightroomie. Tekst opisuje chyba wszystkie opcje w Lightroomie które dają możliwość manipulacji obrazem w odcieniach szarości.

    Zaawansowana konwersja zdjęć do czarno bieli w Adobe Lightroom Âť Blog Âť Fotografia ślubna i portretowa Wrocław Jacek Kawecki


  2. #2
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2011
    Miasto
    022
    Wiek
    44
    Posty
    367

    Domyślnie Odp: Zaawansowana konwersja zdjęć do czarno bieli w Adobe Lightroom

    zaawansowana?

  3. #3

    Domyślnie Odp: Zaawansowana konwersja zdjęć do czarno bieli w Adobe Lightroom

    Zaskocz mnie i przedstaw inne techniki lub dostępne opcje w Lightromie służące do konwersji zdjęć czarno białych. Proszę...

  4. #4
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2011
    Miasto
    022
    Wiek
    44
    Posty
    367

    Domyślnie Odp: Zaawansowana konwersja zdjęć do czarno bieli w Adobe Lightroom

    Cokolwiek w LR trudno nazwać zaawansowanym. Gotowych presetów i prostych tricków jest wiele.

  5. #5

    Domyślnie Odp: Zaawansowana konwersja zdjęć do czarno bieli w Adobe Lightroom

    Tak się składa, że mam 700 stronicową książkę o Lightroomie. Zawiera ona jedynie opis podstawowych funkcji, a Ty twierdzisz, że to wszystko jest takie oczywiste. Geniusz po prostu...

  6. #6
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2011
    Miasto
    022
    Wiek
    44
    Posty
    367

    Domyślnie Odp: Zaawansowana konwersja zdjęć do czarno bieli w Adobe Lightroom

    Pracuje tylko w LR i w porównaniu do PS jest to bardzo ograniczone choć wdzięczne narzędzie.
    Konwersja do b&w to jedna z prostszych czynności.

    Co więcej - kilka podpunktów opisane bardzo zdawkowo to nie jest ZAAWANSOWANA konwersja tylko delikatne wprowadzenie.
    Ostatnio edytowane przez p0lish ; 03-01-2015 o 03:23

  7. #7
    Grzeczny i układny podpis Awatar Merde
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    44
    Posty
    7 756

    Domyślnie Odp: Zaawansowana konwersja zdjęć do czarno bieli w Adobe Lightroom

    Cytat Zamieszczone przez jacekhc666 Zobacz posta
    Tak się składa, że mam 700 stronicową książkę o Lightroomie. Zawiera ona jedynie opis podstawowych funkcji
    Nie wiem co to za książka, ale sorki - ilość stron to nie jest żaden argument. Można napisać instrukcję obsługi młotka na 30 stron, wystarczy się tylko trochę przyłożyć ;-)
    I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

  8. #8

    Domyślnie Odp: Zaawansowana konwersja zdjęć do czarno bieli w Adobe Lightroom

    Cytat Zamieszczone przez Merde Zobacz posta
    Nie wiem co to za książka, ale sorki - ilość stron to nie jest żaden argument. Można napisać instrukcję obsługi młotka na 30 stron, wystarczy się tylko trochę przyłożyć ;-)
    Niesamowite...

  9. #9
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 277

    Domyślnie Odp: Zaawansowana konwersja zdjęć do czarno bieli w Adobe Lightroom

    qrcze,właśnie sprawdziłem
    mój "oficjalny podręcznik" do PS ma tylko 500 stron...
    czy to oznacza ze photoshop jest do d##y?
    bardzo proszę o szybka odpowiedz
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  10. #10
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 619

    Domyślnie Odp: Zaawansowana konwersja zdjęć do czarno bieli w Adobe Lightroom

    Dla mnie wystarczającym poradnikiem jest ten
    http://www.canon-board.info/tips-and...w-w-raw-44871/
    reszta to kwestia ćwiczeń

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •