Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: [EwLee] Moja fotografia z CANON EOS 1100D

  1. #1

    Domyślnie [EwLee] Moja fotografia z CANON EOS 1100D

    Fotografią "bawie" się od dawna, CANON jest w moim posiadaniem 3 lata. Kilka moich prac, proszę o ocenę- niestety ciągle amatorka....
    OBIEKTYW ef-s 18-55 mm 1:3,5-5,6 IS II

    1.2.3.4.5.6.7.8.
    Ostatnio edytowane przez Merde ; 04-05-2014 o 14:48

  2. #2
    Uzależniony Awatar słowiczek
    Dołączył
    Feb 2014
    Miasto
    T.M.
    Wiek
    50
    Posty
    764

    Domyślnie Odp: Moja fotografia z CANON EOS 1100D

    Ładne foty,ale spodziewaj się usunięcia postu,kliknij w regulamin,nie dopisałaś nicku w tytule postu(wymagany), też popełniłem ten błąd. Albo pisz szybciutko do admina z prośbą o edycję wątku,zaoszczędzisz pracy. Bardzo ładna ósemka

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar RobertON
    Dołączył
    Dec 2012
    Miasto
    Gorzów Wlkp.
    Wiek
    60
    Posty
    2 173

    Domyślnie Odp: Moja fotografia z CANON EOS 1100D

    Amatorem jestem i raczej od widoczków, ale kilka słów napiszę - nie będą to pochwały:
    5) nieco krzywa i proporcje nie są zachowane, kwadrat jest zwykle nijaki - było ładne światło
    6) pstryk drogowy - kompletnie nieatrakcyjne niebo
    7) ma temat, ale tło takie sobie, kawał skały można było pokazać w części ostrości
    8) przepalone miejscami ale delikatne foto, tylko gdzieś się zagubiła ostrość, moim zdaniem lepiej aby była na środku kwiatka, a nie na łodydze, która ładna nie jest.

    Pozostałe to roślinne pstryki. Przepraszam za uwagi, sam również się stale uczę.
    Ostatnio edytowane przez RobertON ; 04-05-2014 o 14:54

  4. #4
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    26

    Domyślnie Odp: [EwLee] Moja fotografia z CANON EOS 1100D

    Kup obiektyw na początek 50mm f1.8 i zacznij nim robić pstryki a więcej nie podepniesz tego szajsu kitowego
    Pkt 8 regulaminu forum

  5. #5

    Domyślnie [EwLee] Moja fotografia z CANON EOS 1100D

    Nie wiem dlaczego twierdzisz, ze ten kitowy to szajs, widzialem wiele swietnych fotek robionych kitem.
    Poza tym ma tez szeroki kat
    Ostatnio edytowane przez hudy85 ; 05-06-2014 o 00:07

  6. #6
    Uzależniony Awatar trothlik
    Dołączył
    Sep 2004
    Wiek
    46
    Posty
    782

    Domyślnie Odp: [EwLee] Moja fotografia z CANON EOS 1100D

    Cytat Zamieszczone przez antek76 Zobacz posta
    Kup obiektyw na początek 50mm f1.8 i zacznij nim robić pstryki a więcej nie podepniesz tego szajsu kitowego
    a 50 1.8 to supermegaultraturbo wykosmicznione szkło...
    trothlik
    "Nie istnieją różnice prócz różnic stopni między różnymi stopniami i brakiem różnicy. To znaczy w przekładzie na ludzki język: któż teraz nie pije".

  7. #7
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    26

    Domyślnie Odp: [EwLee] Moja fotografia z CANON EOS 1100D

    Cytat Zamieszczone przez trothlik Zobacz posta
    a 50 1.8 to supermegaultraturbo wykosmicznione szkło...
    Miszczu przy jej skilu na tym kicie, nieoplaca jej sie kupowac lepszych sloikow, bo i tak ich nie wykorzysta na najtanszym nauczy sie patrzec i robic lepsze foto (moze), a potem moze myslec o upgrade do czegos porzadnego
    Pkt 8 regulaminu forum

  8. #8
    Uzależniony Awatar słowiczek
    Dołączył
    Feb 2014
    Miasto
    T.M.
    Wiek
    50
    Posty
    764

    Domyślnie Odp: [EwLee] Moja fotografia z CANON EOS 1100D

    Cytat Zamieszczone przez antek76 Zobacz posta
    Kup obiektyw na początek 50mm f1.8 i zacznij nim robić pstryki a więcej nie podepniesz tego szajsu kitowego
    Szajsu kitowego?...Proszę bardzo: http://www.canon-board.info/pozostal...x-800px-30159/
    Naucz się robić zdjęcia kitem, to całkiem przyjemny obiektyw.

  9. #9
    Uzależniony Awatar trothlik
    Dołączył
    Sep 2004
    Wiek
    46
    Posty
    782

    Domyślnie Odp: [EwLee] Moja fotografia z CANON EOS 1100D

    Cytat Zamieszczone przez antek76 Zobacz posta
    Miszczu przy jej skilu na tym kicie, nieoplaca jej sie kupowac lepszych sloikow, bo i tak ich nie wykorzysta na najtanszym nauczy sie patrzec i robic lepsze foto (moze), a potem moze myslec o upgrade do czegos porzadnego
    Nie wiem czy z twoich wypocin to śmiać się czy płakać?
    Widzę że zarówno polskie słownictwo jak i interpunkcja są ci obce.
    No cóż... różne elektoraty mają prawo wypowiedzi. Mi to zlega.
    Ale weź mi wytłumacz czemu obrażasz założyciela wątku niczym nie popartym stwierdzeniem że nie opłaca się kupować czegoś lepszego?
    A może właśnie lepiej zainwestować w coś dobrego i od razu uczyć się na dobrym sprzęcie? No ale co ty możesz wiedzieć. Z mojej strony koniec dyskusji z tobą.
    trothlik
    "Nie istnieją różnice prócz różnic stopni między różnymi stopniami i brakiem różnicy. To znaczy w przekładzie na ludzki język: któż teraz nie pije".

  10. #10
    Uzależniony Awatar słowiczek
    Dołączył
    Feb 2014
    Miasto
    T.M.
    Wiek
    50
    Posty
    764

    Domyślnie Odp: [EwLee] Moja fotografia z CANON EOS 1100D

    Cytat Zamieszczone przez trothlik Zobacz posta
    Nie wiem czy z twoich wypocin to śmiać się czy płakać?
    Widzę że zarówno polskie słownictwo jak i interpunkcja są ci obce.
    No cóż... różne elektoraty mają prawo wypowiedzi. Mi to zlega.
    Ale weź mi wytłumacz czemu obrażasz założyciela wątku niczym nie popartym stwierdzeniem że nie opłaca się kupować czegoś lepszego?
    A może właśnie lepiej zainwestować w coś dobrego i od razu uczyć się na dobrym sprzęcie? No ale co ty możesz wiedzieć. Z mojej strony koniec dyskusji z tobą.
    Lepszy obiektyw, czy też korpus nie przełoży się na lepsze zdjęcia, jeżeli nie idzie za tym wiedza poparta doświadczeniem. Na kicie można się sporo nauczyć,w końcu od tego właśnie są. Nauka na dobrym sprzęcie ma tą zaletę,że już go masz, jak już go kupisz, ale jak nie umiesz wykorzystać potencjału sprzętu to nie zrobisz dobrego zdjęcia. Coś tam pstrykniesz,ale....eeee... Same zdjęcia założycielki wątku coś pokazują, nie ma tragedii, niech pracuje dalej.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •