Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Jaki sprzęt zabieracie idac w plener z PM?

  1. #1

    Domyślnie Jaki sprzęt zabieracie idac w plener z PM?

    Jaki sprzęt zabieracie idac w plener z Państwem Młodym? Chodzi o dodatki typu... ile lamp, statywów, blend... itp. Co najbadzie przydatne jest do tego typu ujęć. Używacie jakiś gadżetów typu parasolki, krzesła ? Czy raczej korzystacie z tego co się trafi podczas pleneru ? Korzystacie z usług "parobka" do trzymania np. blendy ?
    było.. C550D, C7D, C28, T17-50VC, Takumar 50SMC, Zenitar 16, S8, S14. Teraz jest tylko lepiej

  2. #2
    mk
    Guest

    Domyślnie Odp: Jaki sprzęt zabieracie idac w plener z PM?

    Parobek zawsze mile widziany, nie to, że pstryknie sobie kilka zdjęć to i potrzyma blendę ; )!
    Ja przeważnie biorę tylko jedną lampę reporterską do tego statyw + softbox 80cm reporterski. Gadżety zazwyczaj biorą młodzi, jeśli mają jakiś pomysł czy mają coś fajnego w domu ; )! Do lampy biorę również blendę (akurat 5 w 1 więc robi też za panel dyfuzyjny) dużą (według mnie 180x120) no i parobka do plecaka noszenia, ustawień aparatu, przecież sam nie będę ustawiał wszystkiego, ja tylko pstrykam <śmiech>

  3. #3
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2009
    Miasto
    Kielce
    Posty
    1 290

    Domyślnie Odp: Jaki sprzęt zabieracie idac w plener z PM?

    Aparat biorę ale to sporadycznie...

    A tak poważnie to aparat, szkła lampe reporterską ze statywem i softboksem a w bagażniku leży 600WS w razie czego Blendy raczej nie nosze bo rzadko ktoś m ichce trzymać.

  4. #4
    PLUS member PLUS member Awatar BeatX
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    43
    Posty
    1 733

    Domyślnie Odp: Jaki sprzęt zabieracie idac w plener z PM?

    Morrfi zaraz założysz wątek pt. "z jakiej odległości robić zdjęcie Parze Młodej?"

    Trochę kreatywności, trochę inwencji..
    Popróbuj, pokombinuj - bo tak z czasem staniesz się zlepkiem czyiś pomysłów i zero własnego stylu.

    Wysłane z HTC One

  5. #5
    Fotografujący Awatar michael_key
    Dołączył
    Oct 2009
    Miasto
    Stargard
    Wiek
    41
    Posty
    2 129

    Domyślnie Odp: Jaki sprzęt zabieracie idac w plener z PM?

    Cytat Zamieszczone przez BeatX Zobacz posta
    (...) Popróbuj, pokombinuj - bo tak z czasem staniesz się zlepkiem czyiś pomysłów i zero własnego stylu.
    Dokładnie. Zabierz ze sobą blendę, statyw, parasolkę i lampę z wyzwalaczem.

  6. #6

    Domyślnie Odp: Jaki sprzęt zabieracie idac w plener z PM?

    Nie ma obawy... temat zakładam bo co mi szkodzi... mam swoje pomysły i o taką bezmyślność już mnie nie podejrzewaj. Jeśli budżet jest ograniczony to lepiej poczytać niż kupić coś co będzie leżało. Listę na zakupy mam dużą więc lepiej się dobrze zastanowić
    było.. C550D, C7D, C28, T17-50VC, Takumar 50SMC, Zenitar 16, S8, S14. Teraz jest tylko lepiej

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •