Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Jakie koszulki do naprasowanek?

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    247

    Domyślnie Jakie koszulki do naprasowanek?

    Cześć Wam

    Chciałem się was zapytać, jakie koszulki polecacie do naprasowanek
    Jestem, w sumie zmuszony do tego... W sklepach kompletnie nic nie ma... A płacenie za koszulkę w miarę fajnym nadrukiem i całkiem dobrym materiałem za ponad 150zł to gruba przesada!

    Mam dryg do grafiki i mam już kilka projektów. Posiadam też odpowiedni papier A4.

    I teraz nie wiem jaką należy kupić koszulkę... Mam na myśli białe koszulki w serek jak kto woli V-neck :razz:
    Na allegro sprzedają się fruits of the loom, ale ponoć są one sprowadzane z Chin... i są one znacznie gorszej jakości i są grubsze... Nie wiem jak z tym faktycznie jest.

    Potrzebuje białych, lekkich koszulek dobrego gatunku... Które po 3 praniach nie zrobią się szmatami...

    Piszę tutaj ze względy, że pewnie wiele z was ma swoje firmy lub pracuje dla kogoś. I często się spotyka, że firma wprowadza koszulki dla swoich pracowników. ;-)

    Planuje kupić kilka sztuk koszulek. Kilka czyli z 5-6 sztuk

  2. #2
    mk
    Guest

    Domyślnie Odp: Jakie koszulki do naprasowanek?

    Na 100% nie kupuj Fruits of the loom - kupiłem koszulkę z ukochanym Zenithem, po 2 praniach jest 2x większa i wygląda nie ciekawie, śpię w niej bo tylko do tego się nadaje... Z własnego doświadczenia wiem, że najlepiej iść po prostu na "bazarek" lub "rynek" i tam szukać jednobarwnych koszulek, pomacać i kupić : )

  3. #3
    Bywalec
    Dołączył
    Aug 2010
    Miasto
    Pszczyna
    Posty
    98

    Domyślnie Odp: Jakie koszulki do naprasowanek?

    Kolego niestety ale "siedzę od ładnych paru lat w reklamie", jest sporo firm które produkują koszulki jednokolorowe, lecz niestety ale wszystkie te koszulki to odzież reklamowa i nie jest to najwyższej klasy materiał. Np. firma Lpp z Gdańska jest producentem i dystrybutorem odzieży croop, repor.. i chyba jeszcze jakiejś, a ich odzież reklamowa nazywa się promo stars, i z poprzednimi jakościowo nie ma za dużo wspólnego. A i tak na boczku nie polecam jakichkolwiek prasowanek robionych z drukarki "chyba, że to na 4 prania".
    Lepiej wyjdzie znaleźć w pobliżu agencję reklamy która zrobi to zdjęcie na folii flex i wprasuje w koszulkę, lub firmę która robi bezpośredni druk na koszulkach. Te dwie wersje są dużo trwalsze.

  4. #4
    Bywalec
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    247

    Domyślnie Odp: Jakie koszulki do naprasowanek?

    Kurczę nie dobrze... Widzę, że będzie problem ze zdobyciem zwykłego białego t-shirt... Szkoda że Fruits of the loom tak się popsuła... Kilka lat temu koszulka " I love NY" z Fruits of the loom byłą naprawdę dobrej jakości... Chyba będę musiał przejść się do jakiś second handów i tam coś znaleźć...

    Co do naprasowanek... Dostałem kiedyś taką koszulkę od znajomych z 3-4 lata temu i jakość nadruku długo się utrzymywała Prana byłą oczywiście ręcznie i w płynach do prania. Zwyczajne sieciówki tyle nie wytrzymały o dziwo... ( jest to moje odczucie )

    Płacąc w sklepie 30-60zł za koszulkę miernej jakośći do tego z badziewną grafiką to gruba przesada... Trzeba samemu coś wymyślać... Jak za komuny o_0

    Nie widzę sensu korzystania a agencji aby zrobiła mi koszulkę.... Póki co nie planuje sprzedawać koszulek więc nie będą to ilości hurtowe. Ma to być w końcu ciuch na co dzień... Jeżeli metoda domowa się nie uda i faktycznie koszulka będzie na "4 prania" to rozważę skorzystania z bardziej profesjonalnych usług

    Jak znajdę odpowiednią koszulkę to dam znać jak wyszło wykonanie t-shirta ;-)
    Ostatnio edytowane przez k-9 ; 28-02-2013 o 01:04

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar salas
    Dołączył
    Nov 2012
    Miasto
    KIELCE
    Posty
    3 000

    Domyślnie Odp: Jakie koszulki do naprasowanek?

    ja bym polował na Twoim miejscu polował na zwykły biały podkoszulek na allegro tylko lepszej firmy drożej Ci to wyjdzie ale jakość na pewno będzie dobra

  6. #6
    Uzależniony
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    552

    Domyślnie Odp: Jakie koszulki do naprasowanek?

    robię koszulki dla siebie od czasu do czasu
    czyste kupuję w różnych sieciówkach - Zara, H&M itp
    kryteria zakupu czystej koszulki - kolor, rozmiar (z tym bywa różnie, bywa że L jednej firmy odpowiada XXL innej...)
    później nadruk usługowo na prasie i tyle

  7. #7
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    374

    Domyślnie Odp: Jakie koszulki do naprasowanek?

    Cytat Zamieszczone przez zoomi Zobacz posta
    później nadruk usługowo na prasie i tyle
    Możesz polecić, jakieś namiary, www?

  8. #8
    Bywalec
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    247

    Domyślnie Odp: Jakie koszulki do naprasowanek?

    Bardzo często można spotkać w sieciuwkach całe stoiska koszulek bez nadruków. Sam czysty materiał w kilkunastu kolorach. Nigdy się im nawet nie przyglądałem o_0 sądząc, że są one słabej jakości ze względu na cenę. Są wystawione za ok 20zł sztuka... Przejdę się do jakieś galerii i się bardziej im przyjdę... Cena atrakcyjna, może zdziwię się jeszcze jakością wykonania :-P

  9. #9
    Uzależniony
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    552

    Domyślnie Odp: Jakie koszulki do naprasowanek?

    nadruki robię w małej firemce prowadzącej szatnię w łódzkiej Manufakturze
    znajduje się na parterze pod schodami ruchomymi blisko wejścia do Leroy Merlin
    www chyba nie mają, ot stoi drukarka i prasa

  10. #10
    dawniej jas_rambo
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    116

    Domyślnie Odp: Jakie koszulki do naprasowanek?

    Jeśli chcesz dobre jakościowo koszulki w serek, to polecam zajrzeć do H&M'u. Bardzo dobre jakościowo, tanie (19.90 za sztukę), pełna rozmiarówka i bardzo dużo kolorów do wyboru - od białych, poprzez błękity, szare melanże, fiolety, żółcie do czerni.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •