Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39

Wątek: [Shantae] Świat moimi oczami.

  1. #1
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    25

    Domyślnie [Shantae] Świat moimi oczami.

    Witam!
    Zajmuję się fotografią amatorsko od ok 3 lat ale dopiero od ok 8 miesięcy jestem szczęśliwą posiadaczką lustra, fotografuję wszystko to, co w jakiś sposób mnie oczaruje.
    Stworzyłam galerię ponieważ wiem że znajdują się na tym forum osoby które posiadają ogrom wiedzy na temat fotografi i liczę na konstruktywną krytykę taką z której będę mogła wyciągać wnioski i ulepszać swoje umiejętności w tej dziedzinie.
    Pozdrawiam!!
    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.
    10.

  2. #2
    Uzależniony Awatar mwitek
    Dołączył
    Dec 2011
    Miasto
    Łódź
    Posty
    501

    Domyślnie Re: [Shantae] Świat moimi oczami.

    4 jak dla mnie jest ekstra!

    Sent from my MT11i using Tapatalk

  3. #3

    Domyślnie Odp: [Shantae] Świat moimi oczami.

    Tak przyglądam się tym portretom i chyba za płytką GO mają, szczególnie 5 (poza tym zdjęcie bomba!). Drzewa 9 i 10 trochę niedopracowane, pomysł ok, wykonanie nie do końca... 6 i 8 super, obydwa mają klimat choć są zupełnie z innej dziedziny

  4. #4
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Kraków
    Posty
    1 850

    Domyślnie Odp: [Shantae] Świat moimi oczami.

    najciekawsze (kompozycja, dynamizm) jest, jak dla mnie, nr 2
    brawo!
    nie tworzy się galerii dla znawców, którzy "posiadają ogromna wiedzę", raczej dla ludzi wrażliwych na obraz i jego przekaz
    to jest jednak forum sprzętowe, więc spodziewaj się się raczej uwag technicznych (być może właśnie takich oczekujesz)
    powodzenia

  5. #5
    Coś już napisał Awatar thomaslel
    Dołączył
    Jul 2010
    Miasto
    Gdynia
    Posty
    56

    Domyślnie Odp: [Shantae] Świat moimi oczami.

    2 - Ciekawy pomysł by sfotografować las na dłuższym czasie i ruszyć aparatem na boki w celu rozmycia obrazu Zdjęcie jest ciekawe, wygląda malarsko. Taki był zamysł czy wyszło "w praniu"? Poza tym portrety całkiem dobre.

  6. #6
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Kraków
    Posty
    1 850

    Domyślnie Odp: [Shantae] Świat moimi oczami.

    poruszony las to jest 1
    pomysł b. "oklepany"

  7. #7
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    25

    Domyślnie Odp: [Shantae] Świat moimi oczami.

    Panbary : Tak wiem że mam problem z dobraniem odpowiedniej głębi i dzięki za potwierdzenie mojego przypuszczenia , "cienie" drzew były robione kompaktem SX10IS dlatego taką
    mają słaba jakość no ale jakoś lubię te zdjęcia dlatego je wrzuciłam.
    igor58:Myślę żę z doświadczenia każdy wie że zdjęcia wykonane poprawnie są łatwiejsze w odbiorze i między innymi liczę na rady typu co w tym zdjęciu jest nie halo ;].A że to forum jest pełne osób które inwestują w sprzęt fotograficzny to jednak mam nadzieję że większość z nich wie jak odpowiednio go używać .
    thomaslel: Tak taki miałam pomysł, i mimo że pomysł już jest dobrze znany to wcale nie widzę jakiegoś ogromu tego typu zdjęć a tak na prawdę w obecnym momencie praktycznie każdy z nas powiela to co jest już doskonale znane i jest na prawdę dużym wyczynem aby zrobić coś naprawdę nowatorskiego dlatego sądzę że powinniśmy próbować opanowywać różne techniki i próbować "kopiować" różne techniki bo każde takie działanie uczy nas czegoś nowego i może kiedyś uda nam się stworzyć coś czego jeszcze nie było
    Pozdrawiam!!
    Canon 5d mk I ->Canon 5D mk II + Canon EF 50mm f/1.4 + Canon 70-200mm f/2.8 + Halios 85mm f/1.5 http://www.facebook.com/pages/Shantae/420466737998507

  8. #8
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    25

    Domyślnie Odp: [Shantae] Świat moimi oczami.

    no to teraz wystawię pod ostrzał swoje HDR'ki :}
    11.
    12.
    13.
    14.
    ps.sorry za sygnaturki
    Ostatnio edytowane przez Shantae ; 24-01-2013 o 01:18

  9. #9

    Domyślnie Odp: [Shantae] Świat moimi oczami.

    Hehe, witamy w Żyrardowie. Dworzec trochę leci w prawo.
    Pstrykadełka, słoiki, staza, cztery duże koła i trzy anteny.

  10. #10
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    25

    Domyślnie Odp: [Shantae] Świat moimi oczami.

    shutter- no trochę tak, ale wtedy nie znałam jeszcze tych sprytnych narzędzi w PS do wyrównywania;]
    No to teraz może trochę koncertowo
    15.
    16.
    17.
    18.
    19.
    20.
    Canon 5d mk I ->Canon 5D mk II + Canon EF 50mm f/1.4 + Canon 70-200mm f/2.8 + Halios 85mm f/1.5 http://www.facebook.com/pages/Shantae/420466737998507

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •