Strona 96 z 163 PierwszyPierwszy ... 46869495969798106146 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 951 do 960 z 1624

Wątek: W czym nosić sprzęt - część II

  1. #951
    Pełne uzależnienie Awatar GalaktycznyMuczaczo
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    London
    Posty
    1 329

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    polecam sprawdzić wymiary komory
    Masz pytania, nie chcesz zaśmiecać forum, pisz na priv chętnie ci pomogę.

  2. #952

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Panie i Panowie... Do tej pory na krótsze wypady używałem plecaka firmowanego logiem Canona- 300EG. Względnie wygodny, łatwo przerzucić przez ramię (za 40pln wylicytowłem, także więcej nie oczekiwałem). Teraz doszły filtry, lampa... Zrobiło się za ciasno. Możecie coś o podobnym gabarycie, aczkolwiek nieco bardziej pojemnego polecić? Ma się generalnie zmieścić wszystko co w podpisie + YN565. Do większych akcji mam LP350, także dużego mi nie trzeba.

    Wstępnie myślałem o czymś pokroju KATA 3N1-10 DL, jednak może jest coś bardziej trafiającego w moje potrzeby... Budżet elastyczny, ale nie chcę zerować konta. Niech chociaż nie będzie droższy, niż 50`ka...
    Nadal więcej sprzętu niż umiejętności...

  3. #953
    Bywalec Awatar Sielan
    Dołączył
    Dec 2006
    Miasto
    Polska
    Posty
    127

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Cytat Zamieszczone przez woytaski Zobacz posta
    O widzisz, dzięki - właśnie przeglądam...
    Czy ktoś z Was ma Sport Sling 100 AW?
    Czy oprócz w/w zestawu zmieści jeszcze dodatkowo 70-200?
    Sling shota nie polecam. Mam 200AW - puszka + 50mm spoko, ale dorzucisz jeszcze lampę i po paru kilometrach odpadnie Ci ramię. Lepiej kup coś na dwoje ramion i koniecznie z pasem biodrowym.
    30D + szpargały

  4. #954
    Pełne uzależnienie Awatar GalaktycznyMuczaczo
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    London
    Posty
    1 329

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    obczaj jeszcze cos takiego jak KATA 3N1 , mozna wozic jak plecak , jak chcesz a potem jak juz sobie spacerujesz to zrobić plecak na 1 ramię po przekątnej tak jak slinshoot , dodatkowo górna komora na własne rzeczy jest otwieralna wiec mozna przebuodwac pleak i wsadzic body z 300/f4
    Masz pytania, nie chcesz zaśmiecać forum, pisz na priv chętnie ci pomogę.

  5. #955
    Awatar guede
    Dołączył
    Apr 2014
    Miasto
    silesia
    Posty
    3

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    witam, nowiutka tu jestem.. ale przygladam sie... widzieliscie torby national geograpfhic? Torby na aparat National Geographic - robione przez KATA tylko brandowane dla NG, dla mnie osobiscie bardzo drogie.. w kwestii bezpieczeństwa.. jest taka marka PACSAFE w rownie nieprzywoitych cenach.. ale sa antykradzieżowe.. Plecak fotograficzny Pacsafe
    i są jeszcze zwyczajnie wyglądające Foto - PLECAKI - Dakine by Freeway - sklep internetowy
    a widzę, że nikt o tych rzeczach nie wspominał tutaj.. wydaje mi się że .. oprócz cen.. wysokich.. to by pasowalo do takiego nierzucającego się w oczy noszenia sprzętu.

    ja na razie torby nie mam bo boję się wychodzić z moim aparatem z pokoju ale bede szukac chyba czegos w stylu pacsafe.. albo ochroniarza
    Ostatnio edytowane przez guede ; 06-04-2014 o 04:15

  6. #956
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 223

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Cytat Zamieszczone przez guede Zobacz posta
    witam, nowiutka tu jestem.. ale przygladam sie... widzieliscie torby national geograpfhic? Torby na aparat National Geographic - robione przez KATA tylko brandowane dla NG, dla mnie osobiscie bardzo drogie.. w kwestii bezpieczeństwa.. jest taka marka PACSAFE w rownie nieprzywoitych cenach.. ale sa antykradzieżowe.. Plecak fotograficzny Pacsafe
    i są jeszcze zwyczajnie wyglądające Foto - PLECAKI - Dakine by Freeway - sklep internetowy
    a widzę, że nikt o tych rzeczach nie wspominał tutaj.. wydaje mi się że .. oprócz cen.. wysokich.. to by pasowalo do takiego nierzucającego się w oczy noszenia sprzętu.

    ja na razie torby nie mam bo boję się wychodzić z moim aparatem z pokoju ale bede szukac chyba czegos w stylu pacsafe.. albo ochroniarza
    polecam owczarka niemieckiego albo ubezpieczenie.

    jp
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

  7. #957
    Początki nałogu Awatar fleder
    Dołączył
    Mar 2010
    Miasto
    mazowsze
    Wiek
    40
    Posty
    297

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Kiedyś czytałem o nikoniarzu, który oblepił D3 bodajże (a może s czy x) srebrną taśmą (duct tape brzmi lepiej) by zniechęcić potencjalnych amatorów. Nie pamiętam czy robił coś ze szkłem. Ja natomiast gdy miałem 70-200 a potrzebowałem od czasu do czasu nie rzucać się w oczy, owijałem jego biały korpus taśmą maskującą we wzorze woodland camo. Wyglądał jak owinięty szmatą w kamuflaż Ale ptaszyska się nie bały!
    Czytało się też o wariatach malujących nazwę firmy na czarno i zrywających broszkę z oznaczeniem modelu...
    Jest wiele możliwości

    Sent from my BlackBerry 9900 using Tapatalk
    5D, stałki, zoomy

  8. #958
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 454

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Cytat Zamieszczone przez guede Zobacz posta
    ja na razie torby nie mam bo boję się wychodzić z moim aparatem z pokoju ale bede szukac chyba czegos w stylu pacsafe.. albo ochroniarza
    Wszelkie "nie rzucajace się w oczy" torby i plecaki, zabezpieczone przed odcięciem paska itp. są fajne jeżeli zajmujemy się transportem sprzętu z miejsca na miejsce.
    Sytuacja się pogarsza jeśli z "nierzucającego się w oczy" plecaka wyjmujemy 5D z białym obiektywem i tak defilujemy przez kilka godzin po jakimś złodziejskim terenie.
    Najgorszy jest moment, gdy przyłożymy to cenne precjozo do oka - wtedy można zapomnieć o bożym świecie a i widać tylko mały wycinek otoczenia.
    W tej sytuacji polecam "ochroniarza" - bez śmiechu, na poważnie. Nie mam na myśli 2 metrowego osiłka tylko osobę towarzyszącą, która stoi powiedzmy 2-3m od fotografujacego i patrzy sobie.
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  9. #959

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Każdy plecak się straci, jeżeli zapuści w złe miejsce o złej porze... To jest podstawa unikania problematycznych sytuacji. Praktycznie każdy sprzęt można ubezpieczyć aktualnie, także to jest chyba najlepsza metoda na zabezpieczenie się przed stratami rzędu kilku czy kilkunastu tysięcy. Takie bajery jak z Packsafe to są tylko półśrodki. Przydatne, ale jednak. Po prostu być czujnym i uważnym. Chociaż znam osoby, które bez gadżetów pokroju paralizatora się nie ruszają...
    Nadal więcej sprzętu niż umiejętności...

  10. #960
    Uzależniony
    Dołączył
    Apr 2005
    Miasto
    Koszalin i okolice
    Wiek
    45
    Posty
    856

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Gdzie mozna ubezpieczyc sprzet foto?

Strona 96 z 163 PierwszyPierwszy ... 46869495969798106146 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •