Strona 147 z 163 PierwszyPierwszy ... 4797137145146147148149157 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 461 do 1 470 z 1624

Wątek: W czym nosić sprzęt - część II

  1. #1461
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie Odp: Plecak foto na 1 dniowe wycieczki

    Cytat Zamieszczone przez Montano Zobacz posta
    a ja pro treker 450aw mam tam cały sprzęt i dodatkowo rzeczy dla synka plus kurtka pod klapą. Plecak super, choć zapłaciłem sporo za niego w zeszłym roku.
    Pro Trekker to totalny wypas (ja mam ten jeszcze zielony, teraz robia czarne) i malo ze mnostwo szpejow miesci, to jeszcze ma bardzo dobrze zrobiony system nosny. malzonke osobista kiedys zszokowalem - najpierw sprobowala udzwignac zapakowany plecak ("o * ale kloc, to chyba z tone wazy") po czym dostala zalozony na plecy ("serio? to ja to spokojnie moglabym nosic caly dzien")...

    jako drugi plecak "do miasta" mam tez Pro Runnera 350 BP - to jest taka przypakowana wersja zwyklych Pro Runnerow. przypakowana min o swietny system nosny, a do tego plecak jest na tyle plaski, ze mozna z nim miedzy ludzi wejsc i nie pozabijac (z Pro Trekkerem wyjscie na miasto to nieporozumienie). wygodnie miesci troche mniej gratow niz Pro Trekker ale 6D + 16-35 + 24-70 + 70-300 (ale ten lepiej bez bejmy statywowej) mozna spokojnie nosic bez bolu plecow. i na tym plecaku mozna glowe oprzec i przykimac na lace. z Pro Trekkerem ten numer nie wyjdzie
    www albo tez flickr

  2. #1462

    Domyślnie Odp: Plecak foto na 1 dniowe wycieczki

    Cytat Zamieszczone przez jan pawlak Zobacz posta
    To jest/był jedne z moich uciążliwych problemów, plecak czy torba .... i jakie
    Przetestowałem już kilka rozwiązań, miały zalety i wady

    Dłuższe wyjazdy (samolot, mikrobus, metro) dużo (całe dnie) chodzenia po mieście, zabytkach, kościołach, ......
    Muszę nosić statyw, picie, kurtkę, body z obiektywem + 3 stałki + pomocnicze foto + osobiste
    Zwiedzam z grupą ludzi, przewodnik nie jest na ogół zainteresowany fotografowaniem, harmonogram napięty, krytyczna sytuacja to szybka wymiana obiektywów często w tłumie.
    A plecak jest "jednodniowy" bo gdzieś tam (w hotelu lub bagażniku autobusu) jest walizka dostępna (dziś lub jutro) wieczorem

    Za kilka dni wyjeżdżam, sprowadziłem :
    https://www.kickstarter.com/projects...era-and-access

    No i teraz się go uczę

    jp
    No i jakie wrażenia po dwóch miesiącach? Zaintrygował mnie ten plecak...
    6D I 17-40 F4L I 35 F2 IS I 50 F1.8 STM I 85 F1.8 I 70-200 F4L I 580EX II

  3. #1463
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    45

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Witam
    Mam zamiar kupić plecak Lowepro Fastpack 250, wiem że są dwie wersje tego modelu, 250 i 250 AW II. Czym one się różnią?

  4. #1464
    Uzależniony
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    850

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Ceną oraz -> AW - all-weather - na każdą pogodę

  5. #1465
    Dopiero zaczyna Awatar ttoffi
    Dołączył
    Feb 2014
    Miasto
    Łomianki i Jędrzejów
    Posty
    33

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    i chyba jeszcze kieszenia na laptopa. Mam taki i w sumie jest ok ale teraz bym go nie kupił no moze jako taki miejski.
    Na dluzszy wypad mało pojemna komora na rupiecie
    Wezmiesz statyw i juz masz problem wsadzic do niego duza butelke wody. Poaz tym jak dla mnie ma troszke za krutkie paski szelek i zima na gruba kapote ciezko sie zaklada.Mysle ze teraz szukał bym coś troche bardziej uniwersalnego i do miasta i na dłuzsze wypady.

  6. #1466
    Coś już napisał
    Dołączył
    Aug 2016
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    82

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Cytat Zamieszczone przez ttoffi Zobacz posta
    i chyba jeszcze kieszenia na laptopa. Mam taki i w sumie jest ok ale teraz bym go nie kupił no moze jako taki miejski.
    Na dluzszy wypad mało pojemna komora na rupiecie
    Wezmiesz statyw i juz masz problem wsadzic do niego duza butelke wody. Poaz tym jak dla mnie ma troszke za krutkie paski szelek i zima na gruba kapote ciezko sie zaklada.Mysle ze teraz szukał bym coś troche bardziej uniwersalnego i do miasta i na dłuzsze wypady.
    Zabijecie mnie, ale oczy bolą.

    I chyba jeszcze kieszenią na laptopa. Mam taki i w sumie jest ok, ale teraz bym go nie kupił, no może jako taki miejski.
    Na dłuższy wypad - mało pojemna komora na rupiecie.
    Weźmiesz statyw i już masz problem wsadzić do niego dużą butelkę wody. Poza tym jak dla mnie ma troszkę za krótkie paski szelek i zimą, na grubą kapotę, ciężko się zakłada. Myślę, że teraz szukałbym czegoś trochę bardziej uniwersalnego, i do miasta, i na dłuższe wypady.

  7. #1467
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    45

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Jakie inne plecaki mają boczną kieszeń na aparat (chyba tak to się nazywa) żeby zmieścił się 5DII ?

  8. #1468
    Coś już napisał
    Dołączył
    Feb 2007
    Miasto
    Tarnowskie Góry
    Wiek
    32
    Posty
    65

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Po zwiedzeniu Londynu z torbą na ramieniu stwierdziłem, że jednak potrzebuję mały plecak.

    Ponieważ z żoną latamy czasem liniami wizzair i wykupujemy zawsze tylko jeden dodatkowy bagaż (czyli standardową torbę dla innych linii) i zależy mi, żeby plecak spełniał wymiary darmowego bagażu czyli: 42 X 32 X 25 CM. Inne wymagania to lekkość, łatwy i szybki dostęp do sprzętu i możliwość „niefotograficznej” aranżacji wnętrza.

    Póki co w oko mi wpadł Peak Design EVERYDAY BACKPACK 20L, który wysokość przekracza o 4 cm (46 H x 30 W x 17 D cm), co myślę nie powinno być problemem. Jest to drogi i mało popularny plecak, więc i ciężko znaleźć opinie, ktoś używał?

  9. #1469
    Bywalec
    Dołączył
    Aug 2010
    Miasto
    Pszczyna
    Posty
    98

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Koledzy szukam jakiegoś plecaka na 6d z gripem + 70-200 2.8 L, 24-105 L, tokina 16-28, canon 50 1.4 USM. Fajnie jakby można wkładać aparat od góry plecaka jak np w (WYGODNY PLECAK FOTO Case Logic DSB101 dostawa DHL (6554485713) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.) może być również wkładany do kieszeni bocznej. Dobrze jakby nie miał dużych gabarytów. Myślałem nad tańszym rozwiązaniem (używam torby plecak jako dodatek na niektóre wypady). Myślałem nad takim Benro B300n tylko nie wiem czy to wszystko pomieszczę. Może ktoś podpowie coś z autopsji.

  10. #1470

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    dla mnie plecak na sprzęt jest najpraktyczniejszą forma i najwygodniejsza. Zawsze mam dwie ręce wolne i nie mam problemu z szybkim przemieszczaniem się

Strona 147 z 163 PierwszyPierwszy ... 4797137145146147148149157 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •