Strona 11 z 163 PierwszyPierwszy ... 9101112132161111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 1624

Wątek: W czym nosić sprzęt - część II

  1. #101
    Początki nałogu Awatar merida
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    416

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez luciferi Zobacz posta
    czy ktoś może polecić coś możliwie małego na 5D z EF24 plus drugi mały obiektyw? Mam dość toreb foto typu "kostka" odstających od ciała i bardzo rzucających się w oczy. Oglądałem domke F-5XB i szukam tego typu małej, płaskiej torby ale w akceptowalnej cenie.
    Jak chcesz posiadam ciut większą siostrę czyli Domke F-5XC z nylonu balistycznego, służę pomocą.Prześledziłem wszystkie modele na rynku oraz testy i filmiki i wybrałem akurat ten.Jedynie lepsza wydawała mi się ThinkTank Retrospective 30 ale już nie przebolałem ceny :-P

  2. #102
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    75

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mkev Zobacz posta
    Co sądzicie...
    Ten zestaw wejdzie Ci do Lowepro Stealth Reporter d300 (ale nie z 70-200 podpiętym pod aparat) ale zapcha cała torbę konkretnie..

    Poleciłbym d400, bardzo fajna torba..

    Do do Hamy, jak dla mnie - porażka to dwa klipsy z przodu.

  3. #103

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez merida Zobacz posta
    Jak chcesz posiadam ciut większą siostrę czyli Domke F-5XC z nylonu balistycznego, służę pomocą.Prześledziłem wszystkie modele na rynku oraz testy i filmiki i wybrałem akurat ten.Jedynie lepsza wydawała mi się ThinkTank Retrospective 30 ale już nie przebolałem ceny :-P
    ta XC ma dostęp z dołu? nie znalazłem jej taniej niż 400+

  4. #104
    Początki nałogu Awatar merida
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    416

    Domyślnie

    Tak,dokładnie.Podobał mi się model z tej niby skóry czy czegoś podobnego ,ale nie miał dostępu od dołu. na długość mieści się tam np 70-200f4

  5. #105
    Coś już napisał
    Dołączył
    Mar 2008
    Wiek
    35
    Posty
    51

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pfkusu Zobacz posta
    Pamiętam że przy wybieraniu torby w sklepie oglądałem pobieżnie Lowepro Nova 200 AW i muszę powiedzieć że była naprawdę pojemna. Osobiście wybrałem model 190 i jestem jak najbardziej zadowolony. Najlepiej będzie jak przejdziesz się do jakiegoś sklepu foto i sprawdzisz.
    Byłem w sklepie foto i pooglądałem i pomacałem kilka modeli. Też właśnie wpadł mi w oko model NOVA 190 AW i jeszcze NOVA 4 w necie znalazłem o niemal takich samych wymiarach. Jeszcze podobają mi się HAMA Defender. Oglądałem 140stkem, ale do tej chyba nie wejdą dwie lustrzanki z obiektywami.

  6. #106
    Pełne uzależnienie Awatar MC_
    Dołączył
    Oct 2009
    Miasto
    Torun/Slupsk
    Posty
    3 449

    Domyślnie

    Nova 4 i 190 to praktycznie to samo :-)

  7. #107
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2010
    Miasto
    Bydgoszcz
    Wiek
    39
    Posty
    42

    Domyślnie

    Chciałbym poznać Waszą opinię nt. torby foto CRUMPLER model Messenger Boy Stripes 6000. Miało by się w niej zmieścić to co mam w podpisie, do tego ewentualnie dokumenty, klucze. Początkowo chciałem mniejszy model 4000, ale wydaje mi się, że wszystko tam nie wejdzie.

    Mam jeszcze wątpliwość, bo na zdjęciach nie widzę aby torba była zamykana na zamek, tylko rzep + zatrzaski. Czy to się sprawdza? Martwi mnie też, że w środku nie ma żadnych kieszonek/schowków. Chyba, że ja ich nie widzę na zdjęciach w necie.

    Może ktoś używa tej torby? Ewentualnie coś podobnego w cenie do 300 zł możecie polecić?
    | 50D | 17-85 | S30 1.4 | 50 1.8 | 70-200 4 L | 430 EX II |

  8. #108
    Pełne uzależnienie Awatar gadget_zary
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Żary/Wrocław
    Wiek
    34
    Posty
    1 046

    Domyślnie

    Mniej więcej od końca sierpnia mam Crumpler December Quarter i co do systemu zamykania to do tej pory mi to nie przeszkadzało, rzepy trzymają mocno + 2 zatrzaski, nie ma możliwości żeby ktoś wyciągnął mi aparat np. w tramwaju, + w mojej jest jeszcze dodatkowa klapka z siatką która można przyczepić albo do głównej klapy albo jako dodatkowe zamknięcie głównej komory. Kilka razy zdarzyło mi się z nią iść w deszcz i też nie zauważyłem żeby woda dostała się do środka.

  9. #109
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2009
    Miasto
    Kielce
    Posty
    1 290

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PrzemoBydg Zobacz posta

    Może ktoś używa tej torby? Ewentualnie coś podobnego w cenie do 300 zł możecie polecić?
    Vanguard uprise? Mam 38 i jest ciut poza budżet, ale warto
    Jak masz jakieś pytania to pisz śmiało na PW

  10. #110
    Pełne uzależnienie Awatar MC_
    Dołączył
    Oct 2009
    Miasto
    Torun/Slupsk
    Posty
    3 449

    Domyślnie

    Czy ktoś z koleżanek/kolegów posiada torbę Crumpler Muffin Top 4000?

Strona 11 z 163 PierwszyPierwszy ... 9101112132161111 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •