Strona 5 z 13 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 127

Wątek: Soft do obróbki filmów

  1. #41
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Nowy Sącz
    Posty
    1 304

    Domyślnie

    Witam.
    Co sądzicie o AVS Video Editor v5.2.1.170
    Dziś właśnie go zainstalowałem. Wygląda całkiem przyjemnie no i najważniejsze działa.
    Czy ktoś pracował na tym programie?
    Na jaki format przerobić filmy i z jakimi ustawieniami kodeka z 500d 1280 x 720, aby nie zmieniać rozdzielczości, w miarę niezbyt dużo stracić na jakości i przede wszystkim, aby mój wysłużony komp (Athlon 64 3200+) podołał późniejszemu oglądaniu.

  2. #42

    Domyślnie

    wczoraj zainstalowałem demo Ediusa 6 i zastanawiam się nad kupnem ale ciężko podjąć decyzję kiedy człowiek ma 30 dni aby przyswoić choćby podstawy, z czego się uczyć, jak opanować właśnie podstawy?
    Ostatnio edytowane przez wrednick ; 11-05-2011 o 06:33
    5d II/1.4 50 USM/1.8 85 USM/szukam lokalu na studio (Zabrze i okolice)
    www.grygiel-fotografia.pl

  3. #43
    Zablokowany
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    34
    Posty
    4 359

    Domyślnie

    Z internetu?

  4. #44
    Pełne uzależnienie Awatar Ernest_DLRS
    Dołączył
    Dec 2007
    Miasto
    Toronto, Kanada
    Wiek
    40
    Posty
    1 216

    Domyślnie

    Niebawem wychodzi Final Cut Pro X - uproszczona wersja z bardziej intuicyjnym interfejsem. Polecam zapoznać się z zapowiedziami
    Ideał dla kogoś, kto nie robi filmowych mega kombajnów a jedynie małe projekty, np. teledyski czy etiudki, dokumenty, bądź hobbystycznie.
    Ja biorę jak tylko wyjdzie.
    Ostatnio edytowane przez Ernest_DLRS ; 12-05-2011 o 11:53
    FF + S24EX | S50EX | H58/2 | H85/1.5
    APSC + 18-55is | 70-300vc

    kiedyś: C 400D > N D700 > C 30D > C 5D > C 40D | S20/1.8, S30/1.4, 85LmkII, 70-200L/2.8

  5. #45
    Uzależniony Awatar Sławek
    Dołączył
    Apr 2008
    Miasto
    Częstochowa
    Wiek
    61
    Posty
    968

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez renene Zobacz posta
    Pracuje na Ediusie od 5 lat- teraz Edius 5 i Edius 6; z zakupem Ediusa 6 jest tak, ze na razie nie ma sterowników do kilku kart video , mają je dać już w czerwcu ale na razie cicho. Jest jeszcze jeden problem nie współpracuje z najlepszym konwerterem - Procoderem .A to już porażka
    Po zakupie warto zarejestrować się na stronie Ediusa- dostaje się sporo uaktualnień
    Ja też z edka jestem bardzo zadowolony. Mam 5,5 ale kolega kupił szóstkę i mnie wkurzała. Nie wiem po co zmienili lokalizacje niektórych ikonek. Chyba żeby mogli się pochwalić ilością zmian. Z procodera to już praktycznie nie korzystam. Mam wrażenie że w ediusie już zastosowali te same algorytmy. Kiedyś przeliczenia z procodera były zdecydowanie lepsze od tych z ediusa . Ale teraz już chyba nie. A jak mówisz że teraz nawet nie współpracują....
    Przecież to ta sama firma.

  6. #46
    Początki nałogu Awatar streaker
    Dołączył
    Nov 2009
    Miasto
    Śląsk
    Posty
    389

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez renene Zobacz posta
    Jest jeszcze jeden problem nie współpracuje z najlepszym konwerterem - Procoderem .A to już porażka
    Znam lepsze
    "Jeśli słuchałeś swojej matki, ojca, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, a teraz wiedziesz nudny marny żywot, to w pełni sobie na to zasłużyłeś." - Frank Zappa

  7. #47

    Domyślnie

    Adobe Premier jakoś mi nie podchodzi, natomiast orientuje się ktoś jakie są główne różnice między programami vegas pro i studio hd ?
    Po zainstalowanych trialach, większej różnicy nie widzę, jednak gdzieś ona musi być, co chociażby widać po cenie .

  8. #48
    Zablokowany
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    34
    Posty
    4 359

    Domyślnie

    Sony AVC i możesz sobie ustawić dowolny bitrate, i odtwarza się to nawet na świeżo postawionych systemach z czystym Windows Media Playerem, bez kodeków, więc client-friendly

  9. #49
    Początki nałogu Awatar Flanel
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Gdynia
    Wiek
    44
    Posty
    300

    Domyślnie

    Nie wiem czy to ja jestem dziwny czy mój komputer ( stary blaszak na Q6600 z win7-64bit )

    SVpro10 chodzi elegancko.

    Po wgraniu Vegas Movie Studio HD 10, program dostawał takiej czkawki i zwiech podczas importowaniu klipów, że nie udało mi się nawet dotrzeć do przerzucania na timeline... zonk.

    Ki diabeł ? Wersja studio nie bangla na 64bit ?

  10. #50
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    46

    Domyślnie

    Osobiście używam Sony Vegas 9 pro żadnych problemów jezeli system w komputerze nie jest zaśmiecony ram dośc duży a i procek szybki to nie ma problemów na pewno tyczy to się innych programów.
    Gdyby Bóg chciał aby człowiek latał dałby mu skrzydła,gdyby nie chciał nie dałby mu wyobraźni.:-D

Strona 5 z 13 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •