Strona 4 z 102 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 1016

Wątek: ksiazki o fotografii

  1. #31
    Pełne uzależnienie Awatar McKane
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Łódź
    Wiek
    45
    Posty
    2 015

    Domyślnie

    Ale zes sypnal tytulami ... cholerka wiekszosci na oczy nie widzialem. Kandydatow jest tylu teraz ze pomyslow bedzie na wiecej prezentow Dzieki wielkie

  2. #32
    Uzależniony
    Dołączył
    Apr 2005
    Miasto
    fafa
    Posty
    755

    Domyślnie

    ja zakupiłem trzy Brusselle'a:
    - Fotografia czarnobiała
    - Portret doskonały
    - Fotografia barwna - kompozycja i harmonia

    dość sobie chwalę - dużo dobrych przykładów. cena circa 40 zł sztuka
    gra i buczy bebop

  3. #33
    Bywalec Awatar Marfackib
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Leszno
    Posty
    169

    Domyślnie

    A może ktoś poda gdzie wysyłkowo można kupić książkę Mroczka ? Z góry dziekuję.
    20D / 17-40 f4 L / 50 f1.4 / 70-200 f4 L

  4. #34
    Pełne uzależnienie Awatar Tomasz Golinski
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    45
    Posty
    8 623
    30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
    Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy


    FoFot.pl
    Canon IRC

  5. #35
    Pełne uzależnienie Awatar Zielony
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    przystanek Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 928

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bebop
    ja zakupiłem trzy Brusselle'a:
    - Fotografia czarnobiała
    - Portret doskonały
    - Fotografia barwna - kompozycja i harmonia

    dość sobie chwalę - dużo dobrych przykładów. cena circa 40 zł sztuka
    nie wiem czemu ceny za te książki stoją w necie 45-55zł/książka ???

    byłem w pewnej księgarni i 51 zeta/sztuka

    a dzisiaj zakupiłem nóweczki za 25 zeta/sztuka, więc zastanawiam się skąd te 50% różnicy i ile taka książka w rzeczywistości kosztuje...

    PS1. Kupiłem w k. Naukowej na Prakowskim Przedmieściu. Mają wszystkie 4 części...
    Dla studentów 7% rabat.
    PS2. z drugiej strony bym wiedział BEBOP, że masz te książki to bym ubiegał się o pożyczenie

  6. #36
    Uzależniony
    Dołączył
    Apr 2005
    Miasto
    fafa
    Posty
    755

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcingreen
    nie wiem czemu ceny za te książki stoją w necie 45-55zł/książka ???

    byłem w pewnej księgarni i 51 zeta/sztuka

    a dzisiaj zakupiłem nóweczki za 25 zeta/sztuka, więc zastanawiam się skąd te 50% różnicy i ile taka książka w rzeczywistości kosztuje...

    PS1. Kupiłem w k. Naukowej na Prakowskim Przedmieściu. Mają wszystkie 4 części...
    Dla studentów 7% rabat.
    PS2. z drugiej strony bym wiedział BEBOP, że masz te książki to bym ubiegał się o pożyczenie
    takie są*narzuty, też kupiłem czwartą część za 25 zeta. a książki musiałbyś dębić od mojej żony, bo ja już je "zdałem" mojej pięknięjszej połowie.

    zresztą za 25 zeta to warto kupić i mieć. fajne książki. chociaż Perpla narzekał :-)
    gra i buczy bebop

  7. #37
    Pełne uzależnienie Awatar Tomasz Golinski
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    45
    Posty
    8 623

    Domyślnie

    Ja barwną kupiłem na promocji w merlinie za 10 czy 15zl
    30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
    Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy


    FoFot.pl
    Canon IRC

  8. #38
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie

    to ja dodam niewymienione:

    John Shaw's Nature Photography Field Guide - swietna ksiazka dla fotografow przyrodniczych. nie jest droga (w USA) a pod wzgledem technikaliow swietna

    Galen Rowell "The Inner Game of Outdoor Photography" - ksiazka niewarsztatowa. zbior esejow o podejsciu do fotografowania, o psychologii obrazu, postrzeganiu swiata przez ludzi i zwiazanych z tym problemach. zdecydowanie warta przeczytania dla zaawansowanych fotografow

    National Geographic "Szkola fotografowania - krajobraz" - dla kogos kto wyszedl z kolyski w zasadzie strata czasu. ale dla poczatkujacych jest dosc dobra

    Michael Langford "Fotografia od A do Z" - troche w formie leksykonu pokazujacego pogladowo rozne aspekty fotografii. bardzo wartosciowa ksiazka, mimo pewnej nieaktualnosci (praktycznie brak fotografii cyfrowej, natomiast jest sporo ciemni), ale lektura wartosciowa, ktora sie dobrze czyta. dodatkowa zaleta jest to, ze mozna czytac wyrywkowo po kilka stron - np. w autobusie/tramwaju w drodze na uczelnie.

    Norbert Debes "Fotografia cyfrowa" - dla zupelnych amatorow, ktorzy nie kumaja tematu. niezbyt "wysublimowana", ze tak delikatnie powiem, ale moze ktos bedzie potrzebowal. wspominam, bo sam tlumaczylem :-)

    David D. Busch "Fotografia cyfrowa dla profesjonalistow" - wbrew glupiemu tytulowi dobra lektura nie o Photoshopie i kartach pamieci, a o robieniu zdjec. dla zaawansowanych raczej srednia, ale dla poczatkujacych z aparatem cyfrowym MSZ bardziej godna polecenia niz National Geographic. a przy tym tlumaczyla moja zona, wiec nie moglo zabraknac w zestawieniu
    www albo tez flickr

  9. #39
    Pełne uzależnienie Awatar muflon
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Zürich
    Wiek
    46
    Posty
    6 763

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk
    David D. Busch "Fotografia cyfrowa dla profesjonalistow" - wbrew glupiemu tytulowi dobra lektura nie o Photoshopie i kartach pamieci, a o robieniu zdjec
    Hej, a ja to właśnie ostatnio dostałem w prezencie i z założenia (widząc tytuł) odłożyłem na półkę... zwłaszcza że w tym samym transporcie przyjechał Mroczek Ale skoro tak piszesz, to zajrzę.

  10. #40
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez muflon
    Hej, a ja to właśnie ostatnio dostałem w prezencie i z założenia (widząc tytuł) odłożyłem na półkę... zwłaszcza że w tym samym transporcie przyjechał Mroczek Ale skoro tak piszesz, to zajrzę.
    zolta kartka, muflon
    www albo tez flickr

Strona 4 z 102 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •