Strona 12 z 102 PierwszyPierwszy ... 210111213142262 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 1016

Wątek: ksiazki o fotografii

  1. #111
    Pełne uzależnienie Awatar McKane
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Łódź
    Wiek
    45
    Posty
    2 015

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nicram Zobacz posta
    Kurcze nie myślałem że u mnie na półce tyle kasy stoi
    Marcin zobacz aukcje czarka ... za 399 wystawil ostatnia sztuke. Wolny rynek czyni cuda
    http://www.bykom-stop.avx.pl/

    Najnowsze fotografie cegiel znajdziesz w mojej galerii http://canon-board.info//showthread.php?t=11296

  2. #112

    Domyślnie

    Ksiazki o fotografii

    Link do ebooków wycięty... Panowie, no choć trochę umiaru ;-)

  3. #113
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Śląsk
    Wiek
    42
    Posty
    2 348

    Domyślnie

    sa pewne granice absurdu - jedna IMHO zostala wlasnie przekroczona - http://www.allegro.pl/item161975538_...a_mroczek.html

    wiem, ze ksiazka jest swietna ale facet chyba sobie JAJA robi

  4. #114
    Pełne uzależnienie Awatar Tomasz Golinski
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    45
    Posty
    8 623

    Domyślnie

    Pewnie chodzi o ten szczegół o sprzedaży łącznej. Chyba to niezbyt teges z zasadami allegro.
    30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
    Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy


    FoFot.pl
    Canon IRC

  5. #115
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Śląsk
    Wiek
    42
    Posty
    2 348

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tomasz Golinski Zobacz posta
    Chyba to niezbyt teges z zasadami allegro.
    to nawet nie jest teges ze zdrowym rozsadkiem

    moj ulubiony fragment:

    Cena dla Ciebie za wysoka? Może być taniej.
    nie, nie ma potrzeby.. jeszcze poprosze o wysylke kurierem przez Tajlandie - w tysiaku sie pewnie nie zmieszcze ale za to bede mial co czytac w dlugie zimowo/wiosenne wieczory

    skad on sie urwal ;-)

  6. #116
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    28

    Domyślnie

    Dodam ze ksiazka to jak wspominaliscie prawdziwa gratka, ja starałem kupic sie ja, ale graniczyło to wrecz z cudem, co tez sie stało. Żona widzac me starania, mailowo skontaktowała sie z Panem Andrzejem Mroczkiem, i w prezencie urodzinowym dostałem piekne wydanie w twardej oprawie z osobistymi życzeniami urodzinowymi ( tyle przechwałek) w moich oczach Andrzej Mroczek jest człowiekiem który swa pasja potrafi sie dzielic z wielka chęcią. dla ciekawskich
    8)8) relaks - relaks - i sama frajda 8)8)

  7. #117
    Uzależniony Awatar RomanS
    Dołączył
    Feb 2007
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    72
    Posty
    830

    Domyślnie

    Ostatnio jest do kupienia FOTOGRAFIA John Freeman, wyd. Ardady. Nie jest to A.Mroczek jesli chodzi o czytanie, ale zaprezentowane zdjecia w kontekscie tytulow ktore maja obrazowac, naprawde niezle. No i dostepna teraz i bardzo starannie wydana.

  8. #118
    Początki nałogu Awatar hyzop
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Pasłęk
    Posty
    413

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RomanS Zobacz posta
    ... No i dostepna teraz i bardzo starannie wydana.
    Fakt, jedna zlepiej wydanych, no i w większości o fotografowaniu a nie o aparatach itp.

  9. #119
    Uzależniony
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    664

    Domyślnie

    Dla tych, którym obcy langłydż nie straszny, a mają ochotę podumać sobie o samej fotografii jako takiej polecam:

    "On Being A Photographer" i "On Looking At Photographs" (by D. Hurn & B. Jay)

    Dwie niedługie pozycje ciekawe na każdym poziomie zaawansowania, bo tematyka nie do końca typowa (żadne tam "jak zrobić...") i bardzo uniwersalna.
    Zero zdjęć (choć są odwołania), podpisów, opisów i techniki, żadnych porad. Czysto myślowe podejście do obrazu oraz celowości i procesu robienia zdjęć.
    Kto zechce, znajdzie.

    Ja zaliczam się do grona tych, którzy nie załapali się na "Książkę o fotografowaniu" (ech... tyle czasu leżała na półce w księgarni, jak się dowiedziałem, że nakład zamknięty zdecydowałem się dłużej nie zwlekać, ale okazalo się, że dwa dni wcześniej sprzedali, a w internecie już dawno nie było). Jeśli ktoś wie gdzie można tą pozycję dopaść (poza tymi aukcjami z allegro) w jakiej..ś..kolwiek czytelnej formie, będę wdzięczny za info na priv.
    Ostatnio edytowane przez APP ; 04-04-2007 o 01:07

  10. #120
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez APP Zobacz posta
    Dwie niedługie pozycje ciekawe na każdym poziomie zaawansowania, bo tematyka nie do końca typowa (żadne tam "jak zrobić...") i bardzo uniwersalna.
    Zero zdjęć (choć są odwołania), podpisów, opisów i techniki, żadnych porad. Czysto myślowe podejście do obrazu oraz celowości i procesu robienia zdjęć.
    Kto zechce, znajdzie.
    w podobny desen jest Galen Rowell: "Inner Game of Outdoor Photography". przemyslenia na temat obrazowania, sposobu postrzegania fotografii, itd. itp. solidna, mocna ksiazka, dla tych co maja jak sciagnac z US i nie zal im kilku dolcow
    www albo tez flickr

Strona 12 z 102 PierwszyPierwszy ... 210111213142262 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •