Zobacz wyniki ankiety: Zamienniki

Głosujących
151. Nie możesz głosować w tej sondzie
Strona 32 z 82 PierwszyPierwszy ... 22303132333442 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 311 do 320 z 853

Wątek: Zamienniki baterii

Mieszany widok

  1. #1

    Domyślnie

    mieszko_1vp dzięki za odp. wreszcie coś konkretnego, ale mam jeszcze pytanie jakiego używasz gripa i czy go polecasz ?
    A może masz tam jeszcze telefon bez drutu...? - Podróż za jeden uśmiech - 1971

  2. #2
    Zablokowany
    Dołączył
    Mar 2009
    Wiek
    48
    Posty
    618

    Domyślnie

    ja mam jakąś tam podróbkę-Phottix-oglądałem oryginała,ale jakoś nie widzę pododu żeby przepłacać-bo oryginał grip i oryginał drugi aku to prawie tysiak w kieszeni
    -Dodam że jak jeden aku jest podróbkowy-to na głównym panelu info-i tak jest podawany stan -dopiero w menu widać jakby drugiego aku nie było wcale

  3. #3
    Początki nałogu Awatar Da__FreaK
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Szczecin / Cisiec
    Posty
    449

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mieszko_1vp Zobacz posta
    ja mam jakąś tam podróbkę-Phottix-oglądałem oryginała,ale jakoś nie widzę pododu żeby przepłacać-bo oryginał grip i oryginał drugi aku to prawie tysiak w kieszeni
    -Dodam że jak jeden aku jest podróbkowy-to na głównym panelu info-i tak jest podawany stan -dopiero w menu widać jakby drugiego aku nie było wcale
    Ja zastanawialem sie nad zamiennikiem BG do 40D, Po dlugich poszukiwaniach trafilem na okazje w Szwajcarii, siostra kupila mi oryginal z papierami za cale 120 frankow czyli ok 325 zl Wiem ze niby zamienniki spelniaja swoje zadanie, ale co oryginal to oryginal- daje pewnosc niezawodnosci Teraz musze tylko upolowac drugie oryginalne aku w rozsadnej cenie

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Da__FreaK Zobacz posta
    Ja zastanawialem sie nad zamiennikiem BG do 40D, Po dlugich poszukiwaniach trafilem na okazje w Szwajcarii, siostra kupila mi oryginal z papierami za cale 120 frankow czyli ok 325 zl Wiem ze niby zamienniki spelniaja swoje zadanie, ale co oryginal to oryginal- daje pewnosc niezawodnosci Teraz musze tylko upolowac drugie oryginalne aku w rozsadnej cenie
    Nie no rewelacja ja sprzedałem oryginalnego gripa do 50D za 350 zł (pudełko, papiery, koszyczek), a teraz muszę zamiennik do 5d2 kupić za 380 zł.
    A może masz tam jeszcze telefon bez drutu...? - Podróż za jeden uśmiech - 1971

  5. #5
    Początki nałogu Awatar Da__FreaK
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Szczecin / Cisiec
    Posty
    449

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szuler Zobacz posta
    Nie no rewelacja ja sprzedałem oryginalnego gripa do 50D za 350 zł (pudełko, papiery, koszyczek), a teraz muszę zamiennik do 5d2 kupić za 380 zł.
    Tylko ze moj BG to nowelasa sztuka :smile: Jak zobaczylem ile kosztuje oryginal, nowy na allegro to .... ah..:smile:

  6. #6
    Pełne uzależnienie Awatar Mad_Mac
    Dołączył
    Jan 2009
    Miasto
    UK
    Posty
    1 458

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Da__FreaK Zobacz posta
    Ja zastanawialem sie nad zamiennikiem BG do 40D, Po dlugich poszukiwaniach trafilem na okazje w Szwajcarii, siostra kupila mi oryginal z papierami za cale 120 frankow czyli ok 325 zl Wiem ze niby zamienniki spelniaja swoje zadanie, ale co oryginal to oryginal- daje pewnosc niezawodnosci Teraz musze tylko upolowac drugie oryginalne aku w rozsadnej cenie
    Ja do 40d i 400d uzywam podrobek i jakos roznic miedzy oryginalem a podrobka nie zauwazylem.
    Do 5d podroby juz nie kupie bo jak nie da sie sprawdzic naladowania itp to mam takie zabawy gdzies.

    5DmkIII | BG-E11 |5DmkII | BG-E6 | 16 | 24-35 F2 | 50 | 85 | 135L | 2x430 EX II | 2xJ360 AFD | YN662C | NX2000 | 16-50 | 30 | 50-200
    Google: Precious-moment photography UK

  7. #7
    Zablokowany
    Dołączył
    Mar 2009
    Wiek
    48
    Posty
    618

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mad_Mac Zobacz posta
    Ja do 40d i 400d uzywam podrobek i jakos roznic miedzy oryginalem a podrobka nie zauwazylem.
    Do 5d podroby juz nie kupie bo jak nie da sie sprawdzic naladowania itp to mam takie zabawy gdzies.
    ale kupując aparat masz w zestawie oryginała-a podróbkę zawsze się trzyma "w razie czego"
    albo kupić 4 podróbki i kiedyś to wykożystać-zmieniając je-jak magazynki -nie patrząc gdzie upadają puste

  8. #8

    Domyślnie

    dzięki już wiem co kupić
    A może masz tam jeszcze telefon bez drutu...? - Podróż za jeden uśmiech - 1971

  9. #9
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Oct 2006
    Wiek
    43
    Posty
    2 254

    Domyślnie

    Tak sie podepne z pytaniem:
    Majac org grip canona do marka5 i dwa aku w oryginalne, to w menu beda osobno dla kazdego aku podane dane o pojemnosci ? (np.podpisane #1 / #2 itd)
    Oryginal LPE6 ma licznik zdjec w sobie, wiec jeszcze pytanie czy majac oba w gripie beda zwiekszac swoj licznik oba na raz? Czy zasilanie leci najpierw z jednego, ten pada i przeskakuje na drugiego liczac numeracje ilosci fotek juz na "swoj" licznik osobno?

    Mowa o org battery grip canona.

  10. #10
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2009
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    185

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siudym Zobacz posta
    Tak sie podepne z pytaniem:
    Majac org grip canona do marka5 i dwa aku w oryginalne, to w menu beda osobno dla kazdego aku podane dane o pojemnosci ? (np.podpisane #1 / #2 itd)
    Oryginal LPE6 ma licznik zdjec w sobie, wiec jeszcze pytanie czy majac oba w gripie beda zwiekszac swoj licznik oba na raz? Czy zasilanie leci najpierw z jednego, ten pada i przeskakuje na drugiego liczac numeracje ilosci fotek juz na "swoj" licznik osobno?

    Mowa o org battery grip canona.
    2 sztuki LP-E6 założone do BG-E6 pokazują osobno stan naładowania, za to ilość zdjęć wspólną, czyli wykonaną od momemntu założenia i "w obecności" obu akumulatorków w komorach gripa. Podczas używania energia z obu zżerana jest równomiernie.

    A żeby było bliżej tematu watku: też się zastanawiałam czy oryginał czy zamienniki - ostatecznie kupiłam oryginał. Na razie "jadę" na jednym zapasowym, jak dotąd nie zdarzyło mi się, żeby zabrakło mi zasilania.

Strona 32 z 82 PierwszyPierwszy ... 22303132333442 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •