Pokaż wyniki od 1 do 10 z 66

Wątek: Jakie obiektywy kupić (do 7D)

Widok wątkowy

  1. #35
    Początki nałogu Awatar Eryk1
    Dołączył
    May 2018
    Miasto
    Birmingham UK
    Posty
    292

    Domyślnie Odp: Jakie obiektywy kupić (do 7D)

    Hmm zmieniłem system na Canona i kupiłem 5d classic. Z czasem dokupiłem 7d i jest naprawdę szybki ,ale wolałbym by matryca była w nim z 5d :-) Fajnie mieć oba ,ale jak ktoś wcześniej wspomniał zagęszczanie pixeli w 7d powoduje że obrazek z niektórych obiektywow nie jest najlepszy. Dodatkowo obiektywy na FF nie pomagają. Stąd opinie jak to odrzyly po przejściu na pełną klatkę. 135mm F2 współpracuje ładnie z 7d fota poniżej ,ale już Tamron 70-300 Sp Vc nie. Jakość obrazka jest dużo gorsza i można stać się szumofobem :-) Dużo osób poleca Canon 70-200 F4 is ,który ma zaletę że jest lekki ,ale czy 70-200 2.8 bez Is nie byłby lepszy? Fakt brak stabilizacji ale lepsze światło i na krótkich czasach jednak byłby lepszy w sporcie? No i światło oraz punkty krzyżowe które działają w obiektywie ze światłem 2.8 kurcze sam niewiem kusi mnie zmienić Tamrona i bardziej ciągnie mnie do 70-200 2.8 gdzie jest też Sigma ex 70-200 DG macro szkoda że bez stabilizacji. Co myślicie F4 is czy 2.8 bez stabilizacji?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3313.jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	1,62 MB
ID:	1446
    Ostatnio edytowane przez Eryk1 ; 02-12-2018 o 13:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •