Strona 147 z 183 PierwszyPierwszy ... 4797137145146147148149157 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 461 do 1 470 z 1822

Wątek: Przywitaj się na forum!

  1. #1461

    Domyślnie Odp: Przywitaj się na forum!

    Dzień dobry Witam wszystkich

  2. #1462

    Domyślnie Odp: Przywitaj się na forum!

    Witam wszystkich. Lustrzankę posiadam od ponad roku. Widzę, że moim zdjęciom bardzo dużo brakuje technicznie jak i stylistycznie. Dlatego zarejestrowałem się na to forum. Chciałbym nadrobić braki i nauczyć się robić fajne zdjęcia.

  3. #1463
    Coś już napisał
    Dołączył
    Feb 2014
    Miasto
    Łódź
    Posty
    64

    Domyślnie Odp: Przywitaj się na forum!

    Zarejestrowany od niedawna, jako gość od paru miesięcy. Amator, samouk. Wiem, że dużo się tu nauczę. Witam i pozdrawiam.

  4. #1464

    Domyślnie Odp: Przywitaj się na forum!

    Witam Wszystkich

    Pierwszy post wypada się kulturalnie przywitać

    Mam nadziej że dzięki obecności tu wiedza oraz umiejętności pójdą do góry.

    Pozdrawiam wszystkich użytkowników

  5. #1465

    Dołączył
    Mar 2014
    Posty
    2

    Domyślnie Odp: Przywitaj się na forum!

    Witam wszystkich postanowiłam się zarejestrować, ponieważ można znaleźć tu wiele ciekawych informacji i porad uczę się dopiero i mam nadzieję, że coś mi w przyszłości będzie wychodzić

  6. #1466

    Dołączył
    May 2012
    Miasto
    Starogard Gdański
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: Przywitaj się na forum!

    Cześć! Na forum jestem od dawna aledo tej pory tylko czytałem.W końcu czas się przywitać

  7. #1467

    Domyślnie Odp: Przywitaj się na forum!

    Witam wszystkich :-) w końcu się przemogłem

  8. #1468
    Coś już napisał Awatar -Wolf-
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    46
    Posty
    93

    Domyślnie Odp: Przywitaj się na forum!

    Witam ponownie po kilku latach przerwy Co prawda wcięło gdzieś moje wszystkie posty, ale jakoś przeżyję

  9. #1469

    Dołączył
    Aug 2014
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: Przywitaj się na forum!

    Witam wszystkich! Nazywam się Jędrek i pochodzę z Bydgoszczy. Moją pasją jest przede wszystkim motoryzacja, jestem zakochany w marce Audi. Kilka lat temu sprawiłem sobie pierwszą lustrzankę Canona, model 500D. Posiadam obiektyw kitowy 18-55 oraz 75-300 (choć nie ukrywam, że ten drugi kupiłem trochę z niewiedzy fotograficznej i chciałbym go wymienić na jakiś inny). Z przyjemnością zagłębię się w dział Szkoła Fotografii i może w końcu zacznę "ogarniać" swój aparat. Służę swoją pomocą w dziedzinach motoryzacyjnych. Pozdrawiam!

  10. #1470

    Domyślnie Odp: Przywitaj się na forum!

    Witam, mam na imię Mateusz i jestem świeżo upieczonym właścicielem pierwszego aparatu, EOS 1200D. Mam nadzieję, że forum pomoże mi w rozwijaniu umiejętności fotografowania Pozdrawiam.

Strona 147 z 183 PierwszyPierwszy ... 4797137145146147148149157 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •