Strona 42 z 167 PierwszyPierwszy ... 3240414243445292142 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 411 do 420 z 1663

Wątek: Machinery HDR Effects

  1. #411
    Bywalec Awatar corass
    Dołączył
    Sep 2006
    Miasto
    Gdynia
    Posty
    102

    Domyślnie

    wszystko cacy tylko kiedy można byłoby zakupić wersje full, ile $ oraz jak wygląda sprawa update (free or $)?
    10D + 28-135 3,5-5,6 USM IS + Tokina 10-17 Fisheye+ +70-200 f4 L +2x sunpak 4000AF +2x Metz 45 + helios 58 2 + 2x Metz 60.


    85sunrise.com

  2. #412
    Pełne uzależnienie Awatar Krzychu
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Ambush Country
    Wiek
    48
    Posty
    3 611

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolaj Zobacz posta
    PS. Czy ktokolwiek zna jakikolwiek program, który do poprawnego działania wymaga regularnego kontaktu z siecią? Pomijam przeglądarki internetowe itp.
    Steam ?
    Pozdrowienia,
    KZ
    KZ Aviation Photography

  3. #413
    Pełne uzależnienie Awatar Kolaj
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    50
    Posty
    3 293

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MMM Zobacz posta
    To jest typowe teoretyzowanie
    Pewnie, że teoretyzowanie, zwłaszcza, że treść EULA jeszcze nie istnieje i, jak widać z tego, co piszesz, dopiero jesteś na etapie czesania różnych myśli, jak ona powinna wyglądać. Bądź, co bądź, jest spora różnica znaczeniowa pomiędzy tymi dwoma pomysłami:

    Cytat Zamieszczone przez MMM Zobacz posta
    W licencji do programu zastrzegę sobie blokowanie wedle własnego widzimisię i bez ostrzeżenia.
    Tu jest pełna uznaniowość.

    w licencji lojalnie ostrzegę że nie można przekroczyć liczby np. 10 w ciągu miesiąca.
    Tu już wiemy, co wolno, a czego nie.

    Teoretyzowanie się skończy, kiedy EULA będzie powszechnie dostępna, będziemy znali cenę i zasady dystrybucji. Pamiętaj, że realnie treść licencji obchodzi jedynie osoby, które zamierzają korzystać legalnie. Piraci sobie nią głowy nie zaprzątają, bo i po co?

    Cytat Zamieszczone przez Krzychu Zobacz posta
    Steam ?
    Nie znam. W dalszym ciągu to jednak chyba dość egzotyczna praktyka. Z drugiej strony to wydaje się akceptowalne:
    Program będzie wymagał autoryzacji z siecią za pierwszym razem i zawsze gdy zmieni się konfiguracja sprzętowa komputera.
    BYKOM STOP - poprawna pisownia i ortografia w internecie

  4. #414
    Pełne uzależnienie PREMIUM member Awatar MMM
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    4 250

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dr11 Zobacz posta
    Załadowanie trzech takich w HDR rozłożyło program, wyświetlił się błąd przetwarzania, potem przestał odpowiadać.
    Dobra, namierzyłem tego buga. Nie ma to akurat nic wspólnego z ilością ładowanych obrazków a problem się najczęściej pojawia przy włączonej opcji "autostart" i przerwaniu przetwarzania w czasie postprocessingu.

    Cytat Zamieszczone przez Kolaj Zobacz posta
    Tu już wiemy, co wolno, a czego nie.
    Ale to nie w tym rzecz. Ja sobie mogę napisać że "nie wolno rozpowszechniać klucza" tyle że nie ma absolutnie żadnej możliwości udowodnienia komuś że to zrobił. Zawsze przecież można znaleźć jakiś teoretyczny i kuriozalny przypadek legalnego użytkownika, który np. ma 50 różnych komputerów i sobie zapragnął codziennie na innym uruchomić program. W żaden sposób ja tego nie zweryfikuję,

    Cytat Zamieszczone przez Kolaj Zobacz posta
    Tu jest pełna uznaniowość.
    stąd moje zabezpieczenie w postaci "uznaniowości". Tu nie chodzi o to że ja mam zamiar komuś blokować bo mam "widzimisię". Taki zapis jest potrzebny właśnie dlatego że nie mam fizycznej możliwości udowodnienia komukolwiek czegokolwiek bo zawsze ktoś może się wytłumaczyć że "a ja mam 50 komputerów i udowodnij mi pan że nie, a jak nie to klucz ma działać" :-). Mając zapis w licencji o "uznaniowości" i w takiej oczywistej sytuacji 100% przekonanie że klucz się rozszedł spokojnie mogę takiemu gościowi odpisać "a g**** mnie to obchodzi" ;-)
    Ostatnio edytowane przez MMM ; 09-08-2009 o 21:24

  5. #415
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Feb 2009
    Miasto
    Łódzkie
    Wiek
    32
    Posty
    17

    Domyślnie

    Parę stron temu jest link do tego cacuszka, ale niestety nie działa. Gdzie można dostać tą betę?

  6. #416
    Pełne uzależnienie PREMIUM member Awatar MMM
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    4 250

    Domyślnie

    Walki ze zwisami ciąg dalszy. Wrzuciłem nieoficjalnego update. Jeśli komuś się wieszało to niech spróbuje.


    Cytat Zamieszczone przez Wiktor W. Zobacz posta
    Parę stron temu jest link do tego cacuszka, ale niestety nie działa. Gdzie można dostać tą betę?
    Spróbuj teraz.

  7. #417
    Pełne uzależnienie Awatar Tezet-gdynia
    Dołączył
    Feb 2008
    Miasto
    Gdynia
    Posty
    1 283

    Domyślnie

    Musze to napisac: Ten program jest genialny!!

    Tylko gdzie jest opcja moc/sila ktora globalnie by redukowala/wzmacniala efekt wszystkich ustawien

  8. #418
    Pełne uzależnienie Awatar wojkij
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Meksyk Europy
    Wiek
    36
    Posty
    1 915

    Domyślnie

    Może się powtarzam ale śmieszą mnie trochę te dysputy o zabezpieczeniach, autoryzacjach i blokowaniu kluczy.

    Wielkie firmy wydają na zabezpieczania gier miliony dolców a i tak w 99% przypadków cracki latają po sieci 5 min po premierze. Skup się lepiej MMM na rozwoju programu, kto ma kupić ten kupi a piraci i tak ukradną choćbyś nawet tam wsadził autoryzacje po odcisku palca i logowaniu po dna z włosa. Walka z wiatrakami więc szkoda marnowania czasu i środków.

  9. #419
    Pełne uzależnienie PREMIUM member Awatar MMM
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    4 250

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wojkij Zobacz posta
    Skup się lepiej MMM na rozwoju programu, kto ma kupić ten kupi a piraci i tak ukradną
    Zabezpieczenie jest konieczne żebym mógł sprzedać jak najwięcej kopii do chwili kiedy ktoś wpadnie na pomysł żeby zrobić cracka. Wypuszczenie programu bez zabezpieczeń to pozbawienie się sporej części zysków bo nawet jakby program kosztował 20zł to i tak znaleźliby się ludzie, którym łatwiej skopiować klucz z emule niż zrobić wpłatę na konto.

  10. #420
    Coś już napisał
    Dołączył
    Nov 2005
    Miasto
    Kołobrzeg
    Posty
    81

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MMM
    jakby program kosztował 20zł to i
    Uchyl rąbka tajemnicy i napisz CA ile będzie kosztować
    I czy będzie zniżka dla CB

Strona 42 z 167 PierwszyPierwszy ... 3240414243445292142 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •