Strona 41 z 167 PierwszyPierwszy ... 3139404142435191141 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 401 do 410 z 1663

Wątek: Machinery HDR Effects

  1. #401
    Pełne uzależnienie PREMIUM member Awatar MMM
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    4 250

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez allxages Zobacz posta
    równoczesnie to ciezka sprawa. przeciez to nie program ktory masz odpalony 10 godzin dziennie
    "Równocześnie" to będzie np. w ciągu kilku dni. Jeśli sytuacja będzie się powtarzać to będzie koniec autoryzacji. W licencji do programu zastrzegę sobie blokowanie wedle własnego widzimisię i bez ostrzeżenia. Jeśli ktoś będzie normalnie używał to nie będzie żadnych problemów.

    Program oficjalnie zmienił nazwę
    i jest aktualizacja 0.8.9.6, która mam nadzieję eliminuje problemy ze zwisami.

    UWAGA! Razem z nazwą zmieniła się lokalizacja programu na moim serwerze i w związku z tym wersje z nazwą "AutoLevels" nie będą pokazywać już nowszych aktualizacji poza tą którą właśnie wrzuciłem.

  2. #402
    Początki nałogu Awatar piotrr
    Dołączył
    Oct 2007
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    436

    Domyślnie

    dobra nazwa,pzdr.

  3. #403
    Pełne uzależnienie Awatar Kolaj
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    50
    Posty
    3 293

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MMM Zobacz posta
    W licencji do programu zastrzegę sobie blokowanie wedle własnego widzimisię i bez ostrzeżenia.
    Naprawdę chcesz tak zrobić? Zastanów się jeszcze. To dosyć odstraszająca klauzula. Również dla tych, którzy nie zamierzają "cudować".

    PS. Nazwa fajna.
    BYKOM STOP - poprawna pisownia i ortografia w internecie

  4. #404
    Pełne uzależnienie PREMIUM member Awatar MMM
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    4 250

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolaj Zobacz posta
    Naprawdę chcesz tak zrobić? Zastanów się jeszcze. To dosyć odstraszająca klauzula. Również dla tych, którzy nie zamierzają "cudować".
    Czemu odstraszająca? Nie mając zamiaru kombinować niczego bym się nie obawiał. Przecież ja nie będę odcinał ludzi na samo tylko podejrzenie bo ktoś uruchomił sobie na drugim kompie i mam logowanie z nowym MAC adresem. Odcinałbym tylko w ewidentnych przypadkach np. klucz pojawia się na torrentach albo jest uruchamiany w ciągu kilku godzin w 10 miejscach na świecie czy w ciągu tygodnia w 50.

  5. #405
    Pełne uzależnienie Awatar allxages
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    2 549

    Domyślnie

    juz widze w CRACK.README ten opis...ustaw w swoim firewallu blokade polaczen wyjsciowych dla programów typa od trzech M.

    A jeżeli chcesz teraz napisać, że bez autoryzacji w sieci program się nie odpali, albo odpali się w wersji trial to pachnie troszkę biedą, bo to już jest maksymalne ograniczenie co do sposobu używalności programu.

  6. #406
    Pełne uzależnienie Awatar Kolaj
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    50
    Posty
    3 293

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MMM Zobacz posta
    Nie mając zamiaru kombinować niczego bym się nie obawiał.
    Mnie to odstrasza. Szczególnie ten fragment kojarzy mi się z państwem policyjnym, które może wedle własnego widzimisię zrobić człowiekowi, co mu się podoba, jednak lojalni obywatele nie muszą się niczego obawiać. Kupujesz legalnie program i masz świadomość, że Twoje nabyte prawo do jego używania zależy od czyjegoś widzimisię. Napisz jasno, co wolno a czego nie wolno i będzie czysto. Ale to tylko mój punkt widzenia. Nie musisz się nim nazbyt przejmować.

    PS. Czy ktokolwiek zna jakikolwiek program, który do poprawnego działania wymaga regularnego kontaktu z siecią? Pomijam przeglądarki internetowe itp.
    Ostatnio edytowane przez Kolaj ; 09-08-2009 o 00:03
    BYKOM STOP - poprawna pisownia i ortografia w internecie

  7. #407
    Pełne uzależnienie Awatar allxages
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    2 549

    Domyślnie

    Tak w ogole Kolaj ma racje. Ten tekst (w takiej formie) brzmi odstraszająco. Przykładowo wydaje 200 zł na program i nagle autor stwierdza, ze juz mi starczy tych zabaw w psucie zdjec i rach ciach koniec

  8. #408
    Pełne uzależnienie PREMIUM member Awatar MMM
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    4 250

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolaj Zobacz posta
    Kupujesz legalnie program i masz świadomość, że Twoje nabyte prawo do jego używania zależy od czyjegoś widzimisię.
    To jest typowe teoretyzowanie i dorabianie ideologii tam gdzie jej nie ma. Nie da się w żaden sposób udowodnić komuś że akurat to nie on uruchomił program w 100 miejscach na świecie w ciągu tygodnia więc musi być możliwość zabezpieczenia się przed tym w postaci arbitralnego i bezpardonowego zakończenia złodziejstwa.

    Cytat Zamieszczone przez allxages Zobacz posta
    A jeżeli chcesz teraz napisać, że bez autoryzacji w sieci program się nie odpali, albo odpali się w wersji trial to pachnie troszkę biedą, bo to już jest maksymalne ograniczenie co do sposobu używalności programu.
    Program będzie wymagał autoryzacji z siecią za pierwszym razem i zawsze gdy zmieni się konfiguracja sprzętowa komputera. W swojej bazie będę miał licznik autoryzacji i w licencji lojalnie ostrzegę że nie można przekroczyć liczby np. 10 w ciągu miesiąca. Normalny uzytkownik nigdy z taką sytuacją się nie spotka poza oczywiście teoretyzowaniem "że teoretycznie tak może się zdarzyć".

    Cytat Zamieszczone przez allxages Zobacz posta
    Tak w ogole Kolaj ma racje. Ten tekst (w takiej formie) brzmi odstraszająco. Przykładowo wydaje 200 zł na program i nagle autor stwierdza, ze juz mi starczy tych zabaw w psucie zdjec i rach ciach koniec
    Autor tylko tak stwierdzi gdy zaczniesz udostępniać klucz innym osobom. Ale ponieważ autor nie wyśle za tobą detektywa żeby mieć 100% pewności i niepodważalne dowody że tak właśnie zrobiłeś to musi mieć możliwość zakończenia złodziejstwa bez tłumaczenia się i żali że czegoś nie udowodnił.

  9. #409

    Domyślnie

    niestety nadal nie chce się uruchomić pod win7, poprzednie wersje (2 lub 3 wstecz) działały bez problemów

  10. #410
    Coś już napisał Awatar tiroy
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    68

    Domyślnie

    Poprawki na razie nic nie zmieniły. WinXP Pro en SP3.
    40D, chiński grip, Tokina 12-24/4, Tamron 28-75/2.8, 50/1,8, 85/1.8, Speedlite 580EX,
    Capture One 5, GIMP, Machinery

Strona 41 z 167 PierwszyPierwszy ... 3139404142435191141 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •